EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Sanirim doopler ile kalp atisi dinlemek cok zararliymis. Simdi onlari arastiriyordum
Arastir arastir bitm3z bebegim. Az akisina birakin. Saniyelik dinletti doktorum hic beklemiyoduk bile. Dinletmesede olur zaten attigni goruyosun 😊😊Bakin psikoloji cok berbat bisey. Bozuldugu zaman butun vucudu etkiliyor. Sen icini ferah tut. Allah a birak. Rabbim senide evladinida korur ❤❤

Canım geçmiş olaun dün sen pruloton yaptırmadın mı
Insallah sıkıca tutunur annesine minik kuzu🤲🏻🤲🏻
Canım geçmiş olaun dün sen pruloton yaptırmadın mı
Ya bitmicekmi bu kanamalar 😔
gündüz progestan 100 mg yaptrdım crinone da devam ediyorum şimdi kesildi şükürler olsun her gün bi kaç saat beni korkutacak galiba yarın kan kontrolüm var orda belli olacak inşallah desteklerin o kadar iyi geliyor ki burda aile gibi olduk iyiki varsınız hepnz❤️❤️❤️💕💕💕😘😘😘

Kızlar tedavi kilo önemli mi? Pozitif sonuç alan arkadaşlar kaç kilosunuz 😆😆😆
56 kiloyum . ideal kilonun üzerindeysen genelde kilo vermeni öneriyorlar.yapılan araştrmalarda yüksek kilonun düşük riskini arttrdgnı,tedavi süresini uzattıgı ilaç dozlarının artmasına neden oldugu çıkmş ayrıca ideal kiloya ne kadar yakın olrsan gebelik şekerine yakalanma olasılıgın azalıyor.

Iyiki zamaninda acmisim burayi hepimize ugurlu geldi 🥰
Valla ne yalan soylim grup ilk bi ruhsuzdu. Bi kac ksiyi okudum negatif. Ben 3 yil once bi topik acmistim ve nerdeyse hepimiz.hamileydik sirasi bile var 😀Dedimki bu nasl bir grup hic olumlu yazan yok😀Sukur sonradan acildi. 🤲insaAllah bizde guzel sonuclara kavusuruz

X