EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bugün transferden sonra 1.günüm ve açık kahverengi akıntı geldi az önce. Sanırım transfer esnasındaki müdahaleden kaynaklı bir lekelenme bu. Ertesi gün böyle bir lekelenme yaşayan var mı? Transfer günü pembe leke gelmedi, içeride bekledikçe kahverengiye mi döndü acaba?

Bende olmadi birsey canim..yerleşme kanaması derler genelde ama bende birsey yok

Kızlar bu ağızda acı tat bende de olmaya başladı dün akşamdan beri , ara ara oluyor ve özellikle su içerken .Bugün adet ağırlarım da başladı , adetime bir hafta var daha .Anlam veremedim , testim de negatif bugün.Daha idrara geçmemiş olabilir mi bu embriyo ?Acaba kanda salgılanan beta hcg ne zaman idrarda salgılanmaya başlıyor ?

Canm once kana sonra idrara geciyo belki seninki gebelik testinde cikmiyo bilemezsin insallah iyiye isarettir.
Carsamba doktora gidiceksin dimi

Canm once kana sonra idrara geciyo belki seninki gebelik testinde cikmiyo bilemezsin insallah iyiye isarettir.
Carsamba doktora gidiceksin dimi
Perşembe test günüm canım ama çarşamba vereceğim .29 ekimde hastane kapalı .İşte 5.gün embriyosu olsa kesin yok derim , hatta ilaçlarımı da bırakırım ama 3.gün olunca herkes erken dedi test için

Bende olmadi birsey canim..yerleşme kanaması derler genelde ama bende birsey yok
Yerleşme için daha çok erken bence, 3-4 günde olması gerekiyor diyorlar normalde. Ama inşallah dediğin gibidir
Benim ilk denemem ve hem yumurt hem spermde kalite düşüklüğü olduğundan çok umudum yok aslında, herşeye hazır olduğumu düşünüyorum :)

Ya bilmiyorum ki kasikta bi pitirdama bi seyirme birsey olmaz.mi..hic.birsey yok bende
Bence yerleşme kanaması o bak gör
Bende de olsa.keske

Ya bilmiyorum ki kasikta bi pitirdama bi seyirme birsey olmaz.mi..hic.birsey yok bende
Bence yerleşme kanaması o bak gör
Bende de olsa.keske
Ahahaha belirti aradıkça gelmez, sakin olmak lazım aslında. Dinlemedikçe gelir.
Bende ilaçlardan dolayı bel ağrısı devam ediyor, yarın iş başlıyor, home office çalışmaya devam, ben haftaiçi zamanın nasıl geçtiğini anlamam iş yoğunluğundan.

Transferden önce içeriyi temizlerken biraz tahriş olabiliyormuş doktorum bana biraz tahriş ettim 1-2 gün kahverengi leke gelebilir korkma rahimle ilgili değil dedi belki sizinki de öyledir

Ben raporluyum bu hafta gitmeyeceğim işe belki gitsem daha iyiydi☺

Kizlar yardim aksama dogru kanamam oldu bi uslaklik farkettim tuvalete gittigimde camasirim komple pembemsi kandi doktoruma ulasamadim hemsireyi aradim oda hemen arastirma hastanesine acile gitmemi tedavi gordugumu doktorumu falan soylememi istedi esim isteydi aglayarak aradim cagirdim onu o da cok telasli geldi eve gittik hemen ultrasondan baktilar keseyi gordu ama bebegi gormedi halbuki carsamba gunu kendi doktorum bebegide gormustu alttan muayeneyi kabul ediyomusun dedi etmedim proluton igne yaptilar serum taktilar eve geldik yarin sabah kendi doktoruma gitcem dua edin kizlar bebegimi kaybetmeyim cok kotuyum kendimi toplayamiyorum dua edin nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…