EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Sen hangi dönemden yaşamıştın kanamayı canım kalp atışından sonra mi ? Benim transferin 8. Gün başladı.bir de bu embriyom a ngs yapılmıştı
Tutması durumunda böyle şeyler hiç beklemiyordum
Canimcim 3 snee once oglumda yasadim. 7.ci gun idrar testi yaptim cikti. 8ci gun kahverengi pembe kanamam oldu. Doktor dedi ki sakin ol uzan dinlen ve hemen prluot deport vurdur ismini yanlis yazmis olabilirim sonra bu igne kanamami kesti. 5.ci haftamda yine geldi 6ci haftadada geldi ve tamamen bitti ondan sonra.hamilrligm normale donduVe benimde pgt yapilmisti sen bana guven endiselenme.

Kizlar kizlarrr erken gebelik testini de yaptimm hep sizin yuzunuzden Siz yaparsinizda ben niye duruyormusum Testin arkasina el fenerini tutuyorum pembe cizgi var Ama suan bunu benden baskasi goremez.Millet delirdigimi sanir. O yuzden test gunune kadar beklemeye devam. Ayy cok guzel.idrar testi yapmak ya Cok eglenceli

Bana gitiller iğneden daha etkili dedi.istememe rağmen iğne vermedi.

Ha ha .Bende yarın yine test yapacağım

Ailende hiç ikiz var mı? Belki olabilir neden olmasın Bende 5. Gün görmüştüm testte hatta test günümde kan değerim 1024 çıkmıştı ay ikiz mi acaba demiştim
Aaa çok yüksek gerçekten. İkiz yok, anneannem 10.çocuğu olan annemi 47 yaşında doğurmuş. Ben nasıl kısır oldum anlamıyorum

Ne güzel gözün aydın

Nasil ya daha kaçıncı günün ki senin bir de bana kiziyorsunuz

Reactions: Z P
Cok uzuldum canm insallah seninledir bebegin alttan baksaydi gorurdu yarin kendi doktoruna gidince alttan bakicak muhtemelen gorur ozaman bebek dusse Allah korusun fark ederdin bence
Hic bisey farketmedim ben tuvalete gidince sok oldum ya bilemedim oyle kabul ediyomusun alttan bakmayi diyince tehlikeli bi durimda o yuzden oyle diyo diye dusundum yok dedim

Oyle yapiyorum insallah dediginiz gibidir

Canim devlet hastanesi gormemesi cok normal evet bendede kese gpzukmustu ve ben kendi doktorumda cocugumuda gormustum kalp atisinida duymustum. Malesef devlet hastanelerindeki aletlerden bisey goremiyosun bu haftalarda.
Ya oylemi icimi rahatlattiniz biraz bu gece sabah olmaz diyodum insallah gorurum yarin cok korktum bebekle alakali bisey goremiyorn diyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…