EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Size bayagi igne vermişler...Nerede yaptırdınız?Bana sadece estrofem,coraspin,prednol o da 5 gun,ve prolutex igne verdi...Vitamin olarakta pregnacare kullandim...yani oksapar igneyi cok kisi de duydum...Neyi sagliyor acaba,doktorum vermedi

Aslinda sıkisik olmak rahmin tam gorunmesini sagliyor sanirim. Daha iyi.:) sen hic stres yapma kuzum hayirli haberler ver insaAllah bizede

Kac cikti insulin? Paketli gida tatliyi kes egzersizle dusurursun kullandigimiz ilaclar yukseltiyor cunku. Takma kafana bi etkisi olmaz sonra birakcan zaten. Ama degerin kac cikti ki baslamayi uygun gorduler? 100 un cok mu ustunde

Kizlar bugun test gunumm transferin 9.gunu 5.gun embriyosu eger pozitifse kan degeri kaclarda olmali acaba
Sonucunuzu sabirsizlikla bekliyorumm.Cunku ayni belirtileri yaşadık ve ben ilk defa o belirtileri yasadim.39 yasindayim ve hic hamile kalmadim o duyguyu hepimizin yasamasi dilegiyle...Bence 5.gün embriyosu oldugu icin 100 civarı bir deger olacak gibiBenim de kan testi yarın boyle bekliyorum

Cok fazla belirti yasiyorum daha once bu kadar ben de hic yasamamistim. Umarim psikolojik degildir Insallah senden de guzel habelrer alacagiz

Sen idrar testi yapmadınmıı? Gerçekten tebrik ediyorum ben resmen sabah olsun da test yapayım kafasındayım
yok ben dun sabah yapmıstım bıde akşam nasıl goruncek dıye yaptım o sebeple bugun yıne akşam yapcamakşam da böyle cıktı

Eklentiler

• D563F029-9775-4229-A0CA-C94C19B06692.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…