EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar üstteki dünkü testim alttakını da şimdi yaptım. Bence hafif koyulaşma var. Dün çok çok silik gibiydi bugün silik ama düz bir çizgi bence. Ama çokta emin olamıyorum 🤦🏻‍♀️ Transferin 6ıncı günü bugün. Lütfen yorumlarmısınız

Eklentiler

• FE2C360C-3E4B-4786-8185-A8C4F47CD0B9.jpeg
    FE2C360C-3E4B-4786-8185-A8C4F47CD0B9.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar üstteki dünkü testim alttakını da şimdi yaptım. Bence hafif koyulaşma var. Dün çok çok silik gibiydi bugün silik ama düz bir çizgi bence. Ama çokta emin olamıyorum 🤦🏻‍♀️ Transferin 6ıncı günü bugün. Lütfen yorumlarmısınız
canım bu erken gebelık testı mı eger oyleyse normal testle de cıkıyor ordan ızlemen daha kolay olur
fotoda farkı cok anlasılmıyor sen daha net gorursun bence ama var yani pozitif

Naturel tercih etmesi adet duzensizligiyle alakali degil canim doktorun tercihi😌
Benimde adetlerm cok duzenlidir ama 3 denememde ilacli oldu.
Insallah guzel sonuclar alirsin sende🤗
canım adetı duzensız olana naturel kesınlıkle yapılmıyor ama evet doktorun tercıh etmıs olabılır ama adet duzensızlıgınde yumurta gelısecekmı yumurtalama nezaman olcak rahım kalınlıgı onunla uyumlu artacakmı bılemedıklerınden ılacla kontrol altına alıyolarmıs

Kızlar bende başladım dondurulmuş transfer için bugün.doktor adetlerim düzenli olduğu için natürel tercih etti insallah iyi ilerler herşey. Bu arada insülin direncim varmış hafif düzeyde yeni öğrendim bunun içinde ilaç başladı ne gibi bir etkisi olur bilemiyorum artık
canım onu gebelık olusursa 7.haftaya kadar kullanacaksın merak etme
hayırlı olsun💐
buarada tedavıye baslamadan benımdee ınsulın vardı ben ona uygun dıyet yaptım ben de ılac kullandık ve tup bebege basladıgımda hem de 1ay gıbı bır surede ınanılmaz düştü insülün direncim bıraktım hemen
ama şuan ne durumda bende bılmıyorum🙊allah ızın verırse bende kontrolde ınsılun dırencıme baktıracam bide benjm annemde de şeker var genetık olarakta yatlınlıgım var

canım bu erken gebelık testı mı eger oyleyse normal testle de cıkıyor ordan ızlemen daha kolay olur
fotoda farkı cok anlasılmıyor sen daha net gorursun bence ama var yani pozitif
Sen diyince kalkıp onu da yaptım 😂 sabah ilk idrarım değil ama olsun yine de yaptım 🤣 acaba böyle olunca kanda kaç çıkarki 🤔 kaç gün erken kan testine gidersem dr dövmez beni 😂 tüp bebek merkezinde 2kez ücretsiz kan testi yaptırma hakkım var acaba istediğim gün gidip yaptıra bilirmiyim? Yoksa illaki onlar dedikleri günde gitmem lazım?
Babam bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi

Eklentiler

• 77620A5C-2AE7-4A03-9330-272419937EBE.jpeg
    77620A5C-2AE7-4A03-9330-272419937EBE.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 49
Hazırlığın 12.günündeyim; estrofem, coraspin ve vitamin olarak da pregnomarin kullanıyorum. Bende belirgin bir kabızlık var, acaba pregnomarin’in içindeki demirin etkisi mi, bilemedim. Benim gibi kabızlık yaşayan var mı? @Yasnaz ın yaptığı gibi kuru incir + zeytinyağını deneyeceğim artık :KK43:

Sen diyince kalkıp onu da yaptım 😂 sabah ilk idrarım değil ama olsun yine de yaptım 🤣 acaba böyle olunca kanda kaç çıkarki 🤔 kaç gün erken kan testine gidersem dr dövmez beni 😂 tüp bebek merkezinde 2kez ücretsiz kan testi yaptırma hakkım var acaba istediğim gün gidip yaptıra bilirmiyim? Yoksa illaki onlar dedikleri günde gitmem lazım?
Elinizde lh testi varsa onu da yapabilir misiniz gerçekten o da pozitif çıkacak mi

Elinizde lh testi varsa onu da yapabilir misiniz gerçekten o da pozitif çıkacak mi
Ne yazıkki canım ya o yok. Onu 4-5ay önce yumurta takibi için kullanmıştım o zaman bile hep tek çizgi çıkıyordu hatta tırsıp ultrasona gitmiştim yumurtam yok mu diye ultrasonla takipte herşeyin normal oldugunu görmüştüm. Oyüzden o testi kullanmadım sonrasında. Yanıltıcı bence

Benim transfer hariç 8. Günde 190 çıktı. 4. Gün embriyosuydu..☺ Ben değerlerin hangi gün nasıl olması gerektiğini çok bilmiyorum.
Benımde 4. Gun embrıyom var marula evresınde dedıler senın tutmuş canım cok sevındım Allah tamamını erdırsın🙏 Tutma yuzdesını söylemişlermiydi sana ? Bana %20 dedıler 4. Gun emb için bende üzülmüştüm baya tutmaz dıye senı gorunce umutlandım🥰

bekle test gununu ben de daha vermedım yarın gunum🥰
ılk gunle gunasıru verecez zaten o kan hakkını orda kullanırsın hergun aynı saatte normal testle koyulasmasını ızlersın 😍

bekle test gununu ben de daha vermedım yarın gunum🥰
ılk gunle gunasıru verecez zaten o kan hakkını orda kullanırsın hergun aynı saatte normal testle koyulasmasını ızlersın 😍
Ya ben türkiyede yaşamıyorum 1aydır tedavi için konyada annemlerdeyim eşim de cuma memlekete döndü. Duruma göre uçak bileti falan almam lazım. Çünki işteki yıllık iznimde bitti ekstradan kalıyorum işte sıkıntı olur diye korkuyorum. Ondan ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi 🤦🏻‍♀️ Ama 10-20gibi bir değer çıkarsa da daha fazla ikileme düşerim diye aşırı korkuyorum

Iyim canm evdeyim ama cok cektim o serum cok kötuydu bendemi oyle oldu anlamadim elimin ustunden damar yolu acıldi bilegim koptu kivrandim kolum buz gibi oldu hemsireyi cagirdik normal ilac yogun filan dedi ama cok kotuydu bi sure sonra gecti ikincisi boyle olmaz insallah elim agriyo hala😔
Canım ben koldan taktırdım..El üstünden takmak mi boyle bir durum yaşattı acaba?Inan ben de hicbir agirlik olmadı.Sonu guzel olacagi için deger herşeye😊🙏

X