EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İlk testini kaçıncı gün yaptın acaba?
5.gun yaptım yıne transfer gununu saymıyorum.Erken gebelık testı yapmıstım onu da buraya atmıstım hatta nırmal test cok silik cıkmıstı ama ertesı gun normal testte belırdı

Aslinda sıkisik olmak rahmin tam gorunmesini sagliyor sanirim. Daha iyi.:) sen hic stres yapma kuzum hayirli haberler ver insaAllah bizede
Amin amin inşallah Yaşadıklarımız sizinle çok benziyor siz ilk denmede evladınızı kucağınıza almışsınız Allahım bana da nasip eder umarım

Kızlar belirtilerin hepsi kullandığımız progesterondan ve estrofemden oluyor .Belirtilere takılıp kendinizi üzmeyin , ben bu transferimde çok rahatım .Hatta şu am kafamdan atmaya çalışıyorum transfer olduğumu Biliyorum zor ama böyle sürekli belirti arayarak kendimizi yıpratıyoruz sadece ..

benimde ilkinde tutmuştu ve göğüs hassasiyeti coktu.ikincisinde hiçbir yoktu negatifti. su an yine yok sadece akinti var ve ümitsizim iyice.ilk gebeliğin 33.hafta erken doğum da kaybettim .sabah lh testi yaptım hic cikmadi 3 gun embriyosu 6.gunum

Allah yardimcin olsun canim. Ben 6 gebelik gecirdim 1 ini dogurabildim sadece. Ve her hamileligmde belirtilerim asiri degisikti. Gelip gorebilceginiz butun belirtileri yasamistim. Ama tup bebek yaptirdim 6ci gebeligimi. Hic bir belirtimm yoktu ama sonuc olumluydu. InsaAllah seninde oyle olur kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…