EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

5.gun yaptım yıne transfer gununu saymıyorum.Erken gebelık testı yapmıstım onu da buraya atmıstım hatta 🙊nırmal test cok silik cıkmıstı ama ertesı gun normal testte belırdı
Aynı benimki gibii. Ay inşallah benimki de güzelce koyulaşır ve kan testinde de güzel sonuçlar alırız 🙏🏻

Kızlar belirtilerin hepsi kullandığımız progesterondan ve estrofemden oluyor .Belirtilere takılıp kendinizi üzmeyin , ben bu transferimde çok rahatım .Hatta şu am kafamdan atmaya çalışıyorum transfer olduğumu 😊Biliyorum zor ama böyle sürekli belirti arayarak kendimizi yıpratıyoruz sadece ..
Kesinlikle canim stresi en aza indirmek lazim. Kuran okuyun zikir cekin. Dizi izleyin. Biseylerle mesgul olmak daha iyi ben surekli yatilmasi taraftari degilim . Psikolojikmen rahatsiz oluyor insan surekli yatinca

benimde ilkinde tutmuştu ve göğüs hassasiyeti coktu.ikincisinde hiçbir yoktu negatifti. su an yine yok sadece akinti var ve ümitsizim iyice.ilk gebeliğin 33.hafta erken doğum da kaybettim .sabah lh testi yaptım hic cikmadi 3 gun embriyosu 6.gunum
Üzüldüm zor bir durum yaşamışsın ama ümitsizliğe kapılma lütfen 3.gün embriyosu için 6.gün daha çok erken bide Lh ta çıkar mı ki

Aynen soz verdim kendime yapmicam dedim. Ama itiraf edeyim dün yapsam mi diye dusundum bu sefer de esim izin vermedi🙈 dun hizli gecti zaten. Bakalim bugune kismet🙏🙏
Iyi dayanmissin kuzum. Ben de gizli yapmistim. Eltimden rica etmistim caktirmadan vermisti 😀

Iyi dayanmissin kuzum. Ben de gizli yapmistim. Eltimden rica etmistim caktirmadan vermisti 😀
O kadar dayandim ama bugun gecmek bilmez tabii😌😌 ben onceki zamanlar hep kendi basima test yaptim gizli gizli hastaneye gidip kac kez kan testi yaptrdim. Is yerinde yaptigim idrar testlerin sayisini bilmiyorum zaten😌 o yuzden bu farkli olsun istedim korktum da acikcasi

Bugun benim 9. Günüm 3. Gün embriyosu test yaptim negatif olsaydi cikardi artik galiba umutlarım tükendi
3. Gün embriyosu için 9. Gün çok erken benim ilk transferim 3. Gün embriyosuydu 12. Gün gebelik testi yaptım negatifti kan vermeye gittim 19 çıktı sonra katlanarak artmaya başladı test gününüzü bekleyip kan verin bence

Allah yardimcin olsun canim. Ben 6 gebelik gecirdim 1 ini dogurabildim sadece. Ve her hamileligmde belirtilerim asiri degisikti. Gelip gorebilceginiz butun belirtileri yasamistim. Ama tup bebek yaptirdim 6ci gebeligimi. Hic bir belirtimm yoktu 😊ama sonuc olumluydu. InsaAllah seninde oyle olur kuzum
Hiç bir belirti yok muydu sadece denerken karnın bölgemde bir acı duydum o kadar gayet iyim keşke bir belirti olsa diyorum iğne vermişti iğnelerimde bitiyor Protestan fitil var evde onu mu kullansam acaba

3. Gün embriyosu için 9. Gün çok erken benim ilk transferim 3. Gün embriyosuydu 12. Gün gebelik testi yaptım negatifti kan vermeye gittim 19 çıktı sonra katlanarak artmaya başladı test gününüzü bekleyip kan verin bence

Bana on günde kan ver dediler transfer günü ile birlikte 11 gün oluyor gerçi tam salgılamaya başlıyor işte inşallah allahım ne olur bir umut işte ama sürekli anlıyorum zaten orta kalite olmayacak diye allahım sen ol dersen olur diyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum

Hiç bir belirti yok muydu sadece denerken karnın bölgemde bir acı duydum o kadar gayet iyim keşke bir belirti olsa diyorum iğne vermişti iğnelerimde bitiyor Protestan fitil var evde onu mu kullansam acaba
Canım hic bir igneni ve ilacını doktor demeden birakma bitiyorsa hemen yeni kutu alın

Size bayagi igne vermişler...Nerede yaptırdınız?Bana sadece estrofem,coraspin,prednol o da 5 gun,ve prolutex igne verdi...Vitamin olarakta pregnacare kullandim...yani oksapar igneyi cok kisi de duydum...Neyi sagliyor acaba,doktorum vermedi🙄
Bursa Acıbadem de yaptırdım.
Size bayagi igne vermişler...Nerede yaptırdınız?Bana sadece estrofem,coraspin,prednol o da 5 gun,ve prolutex igne verdi...Vitamin olarakta pregnacare kullandim...yani oksapar igneyi cok kisi de duydum...Neyi sagliyor acaba,doktorum vermedi🙄
Ben Bursa Acıbademde yaptırdım.Oksapar iğne kan pıhtılaşması için ama öyle bir problemim yok coraspin de veriyorlar zaten kan sulandırmak için tedavide var yani bu..Siz nerede yaptırdınız çokta farklı değil ilaçlarımız

Inşallah dediğiniz gibi olur çok saolun 🤲🏻

Benımde 4. Gun embrıyom var marula evresınde dedıler senın tutmuş canım cok sevındım Allah tamamını erdırsın🙏 Tutma yuzdesını söylemişlermiydi sana ? Bana %20 dedıler 4. Gun emb için bende üzülmüştüm baya tutmaz dıye senı gorunce umutlandım🥰
Benim blastokist embriyo idi. Bb kalitesi . 8 hücreli hızlı bölündüğü için Erken dondurmuşlar . %60dedi doktor . İşin açıksası ben bunlarla hiç ilgilenmedim tranfere kadar sormadım bile doktor protokolde imza işlernde açıkladı. Çünkü ben biraz bu konuda Nasip olduğuna inanıyorum. Allah nasip edecekse olur. Embriyo kalitesi veya evresi veya günü bunların hiç biri olacaktan öte değil. Kalbimi aklımı bunlarla doldurmadım En azından gönlüme şüphe düşürmek istemem. Ben her gün Meryem suresini okuyorum. Orda da diyor Hz Zekeriyya kıssasında karısı kısır kendisi yaşlı olduğu halde Rabbim evlat bağışlıyor. O na zorluk yok ol demesi yeterli.. 🙏 ben hep bu şekilde düşünüyorum. Bu şekilde yarının ne getireceğini bilemeyiz olumlu yada olumsuz☺️ Ama duam hep hayırlısı şeklinde , nasibimizde ne varsa. İnşallah seninde gönlündeki tez vakitte nasip olur🙏🙏 Hiç kötü düşünme☺️

Hazırlığın 12.günündeyim; estrofem, coraspin ve vitamin olarak da pregnomarin kullanıyorum. Bende belirgin bir kabızlık var, acaba pregnomarin’in içindeki demirin etkisi mi, bilemedim. Benim gibi kabızlık yaşayan var mı? @Yasnaz ın yaptığı gibi kuru incir + zeytinyağını deneyeceğim artık :KK43:
Bende de basladi sanirim 🤦‍♀️ estrofemde yapiyo transferden once bunu cozmeye calis canm

X