EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferi olanlar lütfen, transferden önce içtiğiniz ilaçları yazarmısınız.
Progestanı fitil olarak günde 3 tane kullandım,estrofem çarkıfelek şeklinde hap günde 3 defa yada bunun yerine bantta verebiliyor bazı doktorlar, pregnecare kullandım günde 1 tane transferden sonrada oksapar iğne prolutex iğne progestana devam coraspin prednol hep ve prumolut-n iğne

Bana opudan sonra estrofem, prednol, coraspin, folbiol vermişti ama 3 gün kullandıktan sonra kesmişti embriyoları dondurduk çünkü. Haftaya transfer ederiz dedi ama bu ay sadece femara ilacı verdi coraspin folbiol birde. Femara yumurta geliştirici bir ilaç 10 gündür kullanıyorum. Bir kaç kez sordum arkadaşlara konu da açmıştım ama kimse cevap vermedi. Sanırım kimse kullanmadı femarayı.

Ben bir önceki transferimde kullandım canım çok şaşırmıştım doktorum verince çünkü onun yumurta geliştirici bi hap olduğunu biliyordum bizim şuan yumurtalarla işimiz ne ki diye sordum bir nevi doğal ortam hazırlıyoruz sanki hamile kalacakmışsın gibi yalancı bir nevi uyarı sistemi geliştirmek içinmiş canm

Ayy içimi rahatlattınız biraz olsada teşekkür ederim. Peki tutunmuşmuydu embriyonuz önceki transferinizde

Ayy içimi rahatlattınız biraz olsada teşekkür ederim. Peki tutunmuşmuydu embriyonuz önceki transferinizde
Ne demek rica ederim burda ne için varızki zaten birbirimize destek olmak için malesef tutmadı 1 ay sonra tekrar transfer oldum şimdi sonuç bekliyorum umarım sizinki tutar

Kızlar bende başladım dondurulmuş transfer için bugün.doktor adetlerim düzenli olduğu için natürel tercih etti insallah iyi ilerler herşey. Bu arada insülin direncim varmış hafif düzeyde yeni öğrendim bunun içinde ilaç başladı ne gibi bir etkisi olur bilemiyorum artık

Naturel tercih etmesi adet duzensizligiyle alakali degil canim doktorun tercihi
Benimde adetlerm cok duzenlidir ama 3 denememde ilacli oldu.
Insallah guzel sonuclar alirsin sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…