EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar ben sabah 11 gibi transferimi oldum , bebeğimi aldım .Bakalım ne olacak , bekleyip göreceğiz :anneadayı:
Merkez olarak neye karar verdin en son bahçeçi Ankara diyordun. Dondurulmuş ile oldunsa eski merkezinde olan minnoşlar inşallah pozitif sonucu yazarsın. Senin için özellikle çok dua edeceğim

Selam kizlar, ben de 4 ekimde transfer oldum, cok sukur 8. Gun pozitifi gordum, 10. Gun de katlandi. Ben hibor 7500 igne, prolutex igne, coraspin ve estrofem kullaniyorum. Tup bebek doktorum 12. Haftaya kadar devam dedi ama bana garip geliyor, pihtilasma sorunum da olmamisti hic, acaba zarari olur mu bu ignelerin? Kadin dogum doktoruma haftaya cuma gidecegim.
Hayirli olsun degerleriniz kacti acaba 8. Gun ve 10. Gun

Selam kizlar, ben de 4 ekimde transfer oldum, cok sukur 8. Gun pozitifi gordum, 10. Gun de katlandi. Ben hibor 7500 igne, prolutex igne, coraspin ve estrofem kullaniyorum. Tup bebek doktorum 12. Haftaya kadar devam dedi ama bana garip geliyor, pihtilasma sorunum da olmamisti hic, acaba zarari olur mu bu ignelerin? Kadin dogum doktoruma haftaya cuma gidecegim.
Canım hiçbir zararı yok kesinlikle kullanmayı bırakma. Estrofem ve prolutex i 12. Hafta bıraktım. 12 den 32 ye kadar prolun depar diye başka iğneye geçtim. Coaspirini 32. Haftada bıraktım. Kan sulandırıcıyı da doğumdan 5 gün önce. Ve ben özellikle prolutex ve sonrasında kullandığım proluton iğnesinin erken doğum yapmamamda etkisinin büyük olduğuna inanıyorum. Hiç aklını bulandırma devam et. Çok kolay ikiz gebelik geçirdim. İnşallah seninde öyle olur 🙏🙏

Regen_ Regen_ nasış gidiyor süreç, zamanı geçirmek için neler yapıyorsun😖
Gecmiyor zaman valla siteye girip çıkıyorum :KK45: öğlen bilgisayarda isim vardı onlari yaptım uzun sure oturamayinca laptopu kucagima alip denedim falan normal rutine dönme cabalarındayım anlayacağın sen neler yaptın

Merkez olarak neye karar verdin en son bahçeçi Ankara diyordun. Dondurulmuş ile oldunsa eski merkezinde olan minnoşlar inşallah pozitif sonucu yazarsın. Senin için özellikle çok dua edeceğim
Ay çok teşekkür ederim evet bir tane dondurulmuş 3.gün embriyom kalmıştı onu transfer yaptırdık 🙂İnşallah tutar , tutmazsa Şişli memorial e karar verdik eşimle tabi bir değişiklik olmazsa 🤗❤Ama inşallah bu tutar da gerek kalmaz :anneadayı:

X