EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

@Yasnaz Simdi nasilsin canım hala ağrıyor mu
Iyim canm evdeyim ama cok cektim o serum cok kötuydu bendemi oyle oldu anlamadim elimin ustunden damar yolu acıldi bilegim koptu kivrandim kolum buz gibi oldu hemsireyi cagirdik normal ilac yogun filan dedi ama cok kotuydu bi sure sonra gecti ikincisi boyle olmaz insallah elim agriyo hala😔

Gecmiyor zaman valla siteye girip çıkıyorum :KK45: öğlen bilgisayarda isim vardı onlari yaptım uzun sure oturamayinca laptopu kucagima alip denedim falan normal rutine dönme cabalarındayım anlayacağın sen neler yaptın
Bende buraya takılıyorum kim ne yazmış, hangi gün ne hissetmiş bakıyorum hep🥰

Iyim canm evdeyim ama cok cektim o serum cok kötuydu bendemi oyle oldu anlamadim elimin ustunden damar yolu acıldi bilegim koptu kivrandim kolum buz gibi oldu hemsireyi cagirdik normal ilac yogun filan dedi ama cok kotuydu bi sure sonra gecti ikincisi boyle olmaz insallah elim agriyo hala😔
Yağlı serum oldugu icindir canım damarlardan gecerken yakiyor 😑😑 dayan kuzum minik yavrun icin 👼🏻

Selam kizlar, ben de 4 ekimde transfer oldum, cok sukur 8. Gun pozitifi gordum, 10. Gun de katlandi. Ben hibor 7500 igne, prolutex igne, coraspin ve estrofem kullaniyorum. Tup bebek doktorum 12. Haftaya kadar devam dedi ama bana garip geliyor, pihtilasma sorunum da olmamisti hic, acaba zarari olur mu bu ignelerin? Kadin dogum doktoruma haftaya cuma gidecegim.
Canm benmde yok ama doktorum verdi

Serumu kaç saatte bitirdiler. Yoğun bir serum olduğu için biraz uzun sürede vermek lazımmış. Bana 1 saatte uyguladılar.

Ay çok teşekkür ederim evet bir tane dondurulmuş 3.gün embriyom kalmıştı onu transfer yaptırdık 🙂İnşallah tutar , tutmazsa Şişli memorial e karar verdik eşimle tabi bir değişiklik olmazsa 🤗❤Ama inşallah bu tutar da gerek kalmaz :anneadayı:
Evrene pozitif enerji yolla yeni merkeze gerek kalmayacak inşallah 🤗🤗

X