EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba kızlar bisey sorucam iki kere 5.gün embriyosu 2 emriyo transferi oldum ikisi de negatif peki bu süreçten sonra doktorun işleyişi ne olabilir 1 tanesi bile tutunamıyor akıl verin moralim okadar bozukki
Canım şöyle söyleyeyim Benim ilk denemem başarısız olunca doktorum genetik kan vermemi ve kan pıhtılaşması için kan vermemi istedi Bunlar temiz çıkınca histeroskopi yapıp Rahime çizik atacağım o şekilde transfer edeceğim dedi böyle denedik tuttu Evet ama boş gebelik oldu Şimdi ise bağışıklık serumu ve pihtilasmam olmamasına rağmen kan sulandırıcı iğne verdi.
Allah korusun bunlarda tutmazsa sıfırdan başlayıp embriyolara pgt yaptırıp o şekilde devam edeceğiz

Kızlar Merhaba 🌸 Rabbim hepimize bebeklerimize hayırlısıyla doğru zamanda kavuşmayı nasip etsin 🙏 Ben cumartesi transfer olacağım. Tek embriyo istedik biz. Polip var ama ilkini bu şekilde denemek istedik biz. Antalya memoriale gidiyoruz. Yaşım 37. 3 embriyomuz daha kalacak sonrası icin. Cok heyecanliyim. cok zor süreclermis gercekten. Rabbim rmeklerimizi boşa cikarmasin 🙏 Beni de listeye eklermisiniz ? Transfer sirasinda bir zorluk oluyor mu ? İdrara sıkışıkken spekulum takilirken zor olmuyor mu ? Acı vs zor geciren arkadaş oldu mu? Tuvalete gitmeden ne kadar yattiniz ? Hepinize Sevgiler ❤

Ben de 7 ekim günü transfer oldum , bugün 9. gün ve kahverengi lekelenmem oldu kahverengi pembemsi yaa çok korkuyorum tutmamıstır diye sizce bi sorun var mıdır ? Ya Allahım o kadar kötü bir durum ki inşallah bi sıkıntı olmamıştır
Canım yerleşme kanamasıdır O hemen Kan Ver ona göre doktorun iğne falan uygular

Kızlar Merhaba 🌸 Rabbim hepimize bebeklerimize hayırlısıyla doğru zamanda kavuşmayı nasip etsin 🙏 Ben cumartesi transfer olacağım. Tek embriyo istedik biz. Polip var ama ilkini bu şekilde denemek istedik biz. Antalya memoriale gidiyoruz. Yaşım 37. 3 embriyomuz daha kalacak sonrası icin. Cok heyecanliyim. cok zor süreclermis gercekten. Rabbim rmeklerimizi boşa cikarmasin 🙏 Beni de listeye eklermisiniz ? Transfer sirasinda bir zorluk oluyor mu ? İdrara sıkışıkken spekulum takilirken zor olmuyor mu ? Acı vs zor geciren arkadaş oldu mu? Tuvalete gitmeden ne kadar yattiniz ? Hepinize Sevgiler ❤
Hayirli olsun aramiza hosgeldin🙏 Transfer sonrasi hic bir sikinti olmuyor zaten o ana kaptiriyorsun. Idrarmis aciymis bir sey hissetmiyorsun🙂 transferden sonra da altina surgu isteyebilirsin yattigin yerde tuvaletini de yaparsin🙏 Hayirli haberlerin olsun

Hoş geldin aramıza hemen seni de listeye ekliyorum Korkma Hiçbir sıkıntı olmuyor o alet takılırken acı hissetmiyorsun Çünkü idrara sıkışık olduğun için o an düşündüğün tek şey onu tutmak oluyor😂 merkeze göre değişir bazılarını hiç kaldırmıyorlar altına sürgü veriyorlar bazılarına kalkabilirsin diyorlar bana 25 dakika sonra kalkıp tuvalete gidebilirsin demişlerdi ama ben tutabildiğim kadar tutuyorum sonra kalkıp tuvalete gittim.

Merhabaa hayırlısı olsun öncelikle idrara aşırı sıkışık olmana gerek yok benim ilk transferimde çok sıkışıktım birazını yapabilirsin demişti hatta hemşireler zayıfsan çok sıkışma derim. Spekuluma gelince evet biraz zor ama çok kısa sürdüğü için hemen geçip bitiyor. Ben tuvalete gitmeden 1 saat yattım sonrasında normal bi şekilde kalkıp yaptım. Eve gelincede ilk gün iyice dinlen bol sıvı tüket ananas kabak çekirdeği olmazsa olmaz onları mutlaka ye embriyonun tutunmasını sağlıyor aklıma gelenler şimdilik bunlar😍

Hayırlı olsun canım transfer çok basit ama bir o kadarda heycanlı bir işlem 👼🏻 İdrara aşırı sıkışık olmana gerek yok transferin sabah saatinde olursa sabah idrarını yapmadan hastaneye gidene kadar 1 litreye yakın su içmen yeterli olacaktır belki hepsini bitirmedende sıkışabilirsin ben transferden sonra sürgü istedim o şekilde yaptım tuvalete kalkmadım 1 saat kadar yattım

Anestezi alıyorsun kısa sürüyor uyandıktan sonra da ağrın olmuyor bazen tanı amaçlı yapılıyor sadece bakmak için
Canım bu sorunlar rahim filminde belli olmaz mı mesela rahimde perde varsa yada t şeklindeysen falan belli olur demi ben tüp bebeğe başlamadan önce çektirdim tüpler kapalı sağ tarafta çikolata kisti çıktı bu yüzden tüp bebek denildi histereskopiyle fark ne filmin

X