EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Öncelikle pozitif haberi alan arkadaşları tebrik ederim☺ Benim de transfer işlemim bugün gerçekleşti. Hemşirem çok çok sıkışmadan transfere gitmeme asla izin vermedi bu yüzden ameliyathaneye çok sıkışık indim. Burada bazı arkadaşlar o an çok güzeldi çok duygulandım felan demişti. Ama çişimi tutmaya çalışırken benim gözüm hiçbir şey görmedi açıkçası🙄 Sonrasında 1 saat yattım 2 defa sürgü verdiler. Ve transfer anında takılan spekulumda beni biraz fazla zorladı😞
Benimde oyle baya sıkısık olmami söylediler orada da baya su ictim ama ekrana bakarken cis hic aklima geldmedi hatta karnima bastrdilar 2 3 kere ama bir sorun olmadi cok şukur... sert mi davrandi acaba doktor spekulumu kullanrken 🤔

Ben çok sıkışık gitmemiştim hatta ultrasondan net şekilde gördüm bebişleri ... sonrasında yarım saat bekleyip WC ye gittim . Ultrason görüntüsü harikaydı ilerde anlatacam çocuğuma inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Iki tane ayri mi gordun canim embriyolari ben bir tane gördum hatta bilerek göremedim diyince tkerar ultrasonla gosterdi yine 1 taneydi bdn 2 tane degil mi diyince onlar birlikte dedi

Öncelikle pozitif haberi alan arkadaşları tebrik ederim☺ Benim de transfer işlemim bugün gerçekleşti. Hemşirem çok çok sıkışmadan transfere gitmeme asla izin vermedi bu yüzden ameliyathaneye çok sıkışık indim. Burada bazı arkadaşlar o an çok güzeldi çok duygulandım felan demişti. Ama çişimi tutmaya çalışırken benim gözüm hiçbir şey görmedi açıkçası🙄 Sonrasında 1 saat yattım 2 defa sürgü verdiler. Ve transfer anında takılan spekulumda beni biraz fazla zorladı😞
Bende senin gibi oldum, ekranda bile bisi goremedim. Gerildim nedense.

Histeroskopi sonrası 3. Denemem temmuz ayında yaptık 3. Gün embriyosuydu 2 tane trasnfer edildi o da olmadı 4. Deneme için 2 tane dondurulmuş kalmıştı 5. Gün embriyosu doktorum bu sefer naturel deniycez dedi diğer transferlerden farklı olarak naturel oldu kan sulandırıcı iğne kullandım ilk defa ilk defa proluton diye bi iğne kullandım ve embriyo çözüldükten sonra 1 gün sonra(6. Gün embriyosu gibi) transfer edildi hatta embriyolog yanıma geldi transferden sonra kabuğundan çıktılar tutunursa bugün tutunacak dedi çok şükür o gün tutunmuşlar🤲🏻🥰
Hadi ya ne güzel

Benimde oyle baya sıkısık olmami söylediler orada da baya su ictim ama ekrana bakarken cis hic aklima geldmedi hatta karnima bastrdilar 2 3 kere ama bir sorun olmadi cok şukur... sert mi davrandi acaba doktor spekulumu kullanrken 🤔
Bilmiyorum beni çok rahatsız etti, sıkışıklığım yüzünden de çok sancılandım. Ona rağmen elimden geldiğince takip etmeye çalıştık ekranı ama hiçbir şey anlamadım gerçekten🤷🏻‍♀️

Bilmiyorum beni çok rahatsız etti, sıkışıklığım yüzünden de çok sancılandım. Ona rağmen elimden geldiğince takip etmeye çalıştık ekranı ama hiçbir şey anlamadım gerçekten🤷🏻‍♀️
Aynen ekrandan takipte zorlandm bende hatta digerini goremedim diye tekrar bakmak istedim gerci yine bi tane gordum ama...suresi cok cabuk geldi bana bu kadar kisa surecegini dusunmemistim hic

Aynen ekrandan takipte zorlandm bende hatta digerini goremedim diye tekrar bakmak istedim gerci yine bi tane gordum ama...suresi cok cabuk geldi bana bu kadar kisa surecegini dusunmemistim hic
Bir arkadaş 2 dk sürüyor demişti o yüzden biliyordum ben. Şu an hiçbir şey hissetmiyorum normal mi acb🤔

Hm demekki bana gerek duysaydı isterdi rahim filmini baya inceledi rahimde skntı yok dedi bi arkadaşımda perde vardı histereskopi istedi Ondanda hatta arkadaşım tüpleri kapalıymış histereskopiyle açılmış bana da ol falan dedi
Benim rahim filmim temizdi hic bi problemim yok ama yinede istedi doktorum herkesin doktorunun tedavi yontemi farkli canim

X