EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım bu iğneyi vurulduktan sonra 1 2 ay adet olmuyorsun. Hem de bu sırada rahim dinlenmiş oluyor. Sen optan sonra ki adette vurunacaksin daha sonraki adetin de transfer için ilaçlara başlayacaklar. Seni büyük ihtimalle kontrol için çağırmıştı. Rahminin durumuna çikolata kistine bakmak için. Bunun için telaş yapma. Anda ikinci adette olacak bütün islemler
Yok opudan sonra ilk adetim şuan dün iğneyi vurdum . Ikinci iğneyi de 28 gün sonra vur dedi. Ikinci iğneyi vurduktan 20 gün sonra gel dedi. Benim anlamadığım 2. Igneyi vurdugum zaman adet zamanına denk geliyor yani 28 gün sonra 2.adetimi oluyorum adetten 20gün sonra da transfer zamanı değil mi tam? Madem transfer için çağırdı neden şu ilaçları da kullan rahmi hazırla ilişki yasak vs hiçbişey demedi. Yok transfer için çatışmadıysa o zaman ne diye çağırdı ne zaman olacak benim transfer :KK70:

kizlar merhaba 6 ekimde transfer oldum dun dayanamadim idrar denedim cikmadi:KK43: yarin test günüm..ben 2016 aralik ayindaki tedavimden 1 evlat sahibi oldum aukurler olsun..dondurulmusla ogluma birde kardes istedik dünku sonuc biraz yzdu tabi ama kismet yarin bakalim ne cikicak?

Erbil bey butun yeni gelen hastalardan adenomiyosisten supheleniyor ve fulya acık emaar’a yonlendırıyor bende bundan suphelendim işin aslı :KK43:(( herkeste aynı sey nasıl olabilir, bastan sona forumu okudum.
Merhaba sürecinin ne durumda erbil beyde ben negatif sonuç aldım çok üzgünüm

Merhaba kızlar bisey sorucam iki kere 5.gün embriyosu 2 emriyo transferi oldum ikisi de negatif peki bu süreçten sonra doktorun işleyişi ne olabilir 1 tanesi bile tutunamıyor akıl verin moralim okadar bozukki
Bence doktor değiştirin. Farklı tedavi uygulansin.

X