EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben cok fazla su icmisim transferden sonra da dumduz yattigin icin idrari cok hissediyorsun. Ben o an vucudum strese girmesin kendimi kasmayim diye hemsireden surgu istedim. Ilgilendi de sagolsun. Zaten herkes boyle yapiyor dedi
Ben de sisin gibi yapmaya karar verdim. Su içmeyi neden istiyorlar? İşlem daha kolay olacağı için mi yoksa tutunmayı kolaylaştırıyor falan mı biliyor musunuz

Valla o kadar rahat yapıyorsun ki anlatamam sana o an bi rahatlama geliyor
Neler neler tecrübe ediyoruz yaa Bi defa arkadaşım operasyon geçirmişti ona surguyu ben vermiştim hemşire vermemişti. Kızcağız denk mi getiremedi bilmiyorum ben mi beceremedim nasıl olduysa yatağı da kirletmisti. Ondan çekiniyorum sanırım

Ben transferden yarım saat sonra tuvalete kalkmıştım , çok sıkışmıştım .Hemşire de yarım saat sonra kalkabilirsin demişti , ama bu sefer o kadar sıkışık olmayacağım .Hemşire transfer öncesi 3 kere tuvalete göndermişti beni .Bu sefer bir saat olmadan kalkmayacağım bakalım , çok kötü olursam sürgü kullanacağım .Bakalım birde böyle deneyelim , gerçi ben tutunma üzerinde bunların etkisinin olduğunu düşünmüyorum , hepsi psikolojik gibi

Ben transfer olduktan hemen sonra masadan kalktım kendim yürüdüm, merkezde hiç kalmadan arabaya geçip uzandım, 2 saat yol gittik bu şekilde tuvalete eve gelince gittim. Ben normaldede çok fazla su içtiğim için fazladan içmedim , zaten normaldede hep sıkışığım merkeze gidince fazla sıkışık olduğumu söyleyip wc ye gönderdiler. 2 bardak yeter dedi hemşire. Rahimi daha net görebilmek için su içiriyorlar. Tranferden sonra wc ye gidebilirsin beklemene gerek yok desede ben tuttum yani insan bütün tedbirleri almak istiyor.

Canım zaten idrar deliği ile vajina farklı yerlerde olduğu için tuvalete gidince bebek tutmaz diye birşey yok .Sadece ıkınmadan , fazla eğilmeden zorlamadan dikkat edelim o kadar .Ben o kadar araştırdım ki bunların tutunma ile ilgili bilimsel bir açıklaması yok .Ama işte biz zaten zor sahip olup o kadar emek verdiğimiz için rahat olamıyoruz doğal olarak İçimiz rahat etsin diye her yaptığımız hareketten şüphelenir olduk gerçekten

Ben de sürgü isteyeceğim. Bir de az sıkışık gitmeye karar verdim gerekirse içirirler artık ne yapayım yumurta toplama gibi çok kritik saatli olduğunu düşünmüyorum nedense..

Ben de sürgü isteyeceğim. Bir de az sıkışık gitmeye karar verdim gerekirse içirirler artık ne yapayım yumurta toplama gibi çok kritik saatli olduğunu düşünmüyorum nedense..
Çok canım , zaten belli bir saat bile vermiyorlar ki dedikleri saate denk gelmiyor illa .İnşallah güzel düşünelim güzel olsun

O zaman işlem için faydalı tutunma için değil sanki? Ben sürgü ile bir müddet yatmayı düşünüyorum artık

Benim çikolata kistim vardı yerleştirmeden önce baskı yapıp kisti küçültsün diye yaptırdık bakalım ne olacak yan etkisinde regl gecikme varmış yarın doktora gideceğim sorarım bakalım

Acaba sağlık ocagi sonuçları güvenilir midir ki? Hiç ordan hatalı sonuç alan oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…