EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Iyi bisi bu bence insallah bebis yerlesiyodur😍
Sorma yaa bende kiyaftlere bakiyorum falan🤦‍♀️
Bende kabzlikla mucadele ediyorum ama senin gbi fazla mi kacrdm bilmiyorum ehhehe kefir duphalac kayisi hosafi yemis durumdayim 🤣
😂😂 vallahi bi tane istedigim sallanan ana kucagi var formoms diye. Ilk bebek dusundugumuz zamanlar bin kusur liraydi simdi 4bine yaklasmis😂😂 allahim senelerdir bebek hayali kuruyoruz resmen ya😢😢

Ben de öyle yapayım bari.. Daha mantıklı geldi bana da.. Idrari tutmak iyi mi acaba transfer sonrası?
Ben cok fazla su icmisim transferden sonra da dumduz yattigin icin idrari cok hissediyorsun. Ben o an vucudum strese girmesin kendimi kasmayim diye hemsireden surgu istedim. Ilgilendi de sagolsun. Zaten herkes boyle yapiyor dedi

Kızlar ben de bugün adet oldum yarın estrofeme baslayacagim 26 sında kontrole gidecegim 31 Ekim'de de transferim var insallah bir aksilik çıkmaz 😊🤲 rahim kalinligi için bu süreçte neler yediniz acaba? Nar suyunu duydum ama yapan oldu mu aranızda ? 😊
Merhabalar benimde 30veya 31 ekimde transferim var. Bugün estrofem e başladım. Nar suyunu bende duydum etkisi herkeste aynı olmayabikiyormuş

X