EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım zaten idrar deliği ile vajina farklı yerlerde olduğu için tuvalete gidince bebek tutmaz diye birşey yok .Sadece ıkınmadan , fazla eğilmeden zorlamadan dikkat edelim o kadar .Ben o kadar araştırdım ki bunların tutunma ile ilgili bilimsel bir açıklaması yok .Ama işte biz zaten zor sahip olup o kadar emek verdiğimiz için rahat olamıyoruz doğal olarak 🐣İçimiz rahat etsin diye her yaptığımız hareketten şüphelenir olduk gerçekten
Aynen öyle canım zor sahip olduğumuz için herseyi düşünüyoruz. Ben Bi faydası olur mu diye düşündüm ama yokmuş anladığım kadarıyla..

Kızlar bisey sorcam hiç transfer olmadım bilmiyorum o nedenle.. Transfer sonrası tuvalete gittiniz mi? Transfer sonrası süreç nasıl oluyor?
Bana bez bagladilar yarim saat sonra beze yap iki saat hic kipirdamadan yat bezide cikarma dediler ama psikolojik olarak beze yapamiyo insan yani ben yapamadim 1 saati gecti anca yapabildim bi yandan cok sıkışığım bi yandanda yapamiyorum cok kotuydu 🙈🙈

Bana bez bagladilar yarim saat sonra beze yap iki saat hic kipirdamadan yat bezide cikarma dediler ama psikolojik olarak beze yapamiyo insan yani ben yapamadim 1 saati gecti anca yapabildim bi yandan cok sıkışığım bi yandanda yapamiyorum cok kotuydu 🙈🙈
😅 Yaa ne hallere giriyoruz 😂 bez daha iyi geldi kulağıma ama.. Sürgü daha kötü geliyor bana..

Aynen öyle canım zor sahip olduğumuz için herseyi düşünüyoruz. Ben Bi faydası olur mu diye düşündüm ama yokmuş anladığım kadarıyla..
İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım .Sonra neden böyle yaptım veya yapmadım diye düşünmezsin .Ama strese gerek yok, embriyonun genetiği sağlamsa ve rahimde problem Yoksa her türlü tutunuyor , tabi nasip de önemli ❤️

😅 Yaa ne hallere giriyoruz 😂 bez daha iyi geldi kulağıma ama.. Sürgü daha kötü geliyor bana..
Iki kere transfer oldum ikisindede bez bagladilar ayni yerde oldum zaten ikisinide bez iyi ama sedyeyle odaya getiriyolar sedyeden yataga kayarak sirt ustu surune surune gectim o sirada bez kaymazsa iyi kayarsa buyuk sikinti birinde oyle yasadim cunku 😂😂

Merhabalar benimde 30veya 31 ekimde transferim var. Bugün estrofem e başladım. Nar suyunu bende duydum etkisi herkeste aynı olmayabikiyormuş
Aynı zamanda transfer olacağız o zaman inşallah tutunur bebeklerimiz 🤗 ben de çok güvenemiyorum açıkçası yediklerime ictiklerime dikkat ediyorum sadece zaten 3 ayrı vitamin kullanıyorum inşaallah güzel sonuçlar alırız 🤲🥰

Kızlar ben de bugün adet oldum yarın estrofeme baslayacagim 26 sında kontrole gidecegim 31 Ekim'de de transferim var insallah bir aksilik çıkmaz 😊🤲 rahim kalinligi için bu süreçte neler yediniz acaba? Nar suyunu duydum ama yapan oldu mu aranızda ? 😊
Ben 2 tedavimde de uyguladim nar suyunu rahim kalinlasma problemim yok ama yinede ictim ne zarari olabilirki bir siseden her gun bir bardak ictim sise bitti daha icmedim bundada uyguladm cok sukur bi sıknti yok simdilik icin rahat etmezse icme canm

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
@She-3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekim
@Violett909 ekim
@hiranur341913 ekim
@BenCigdem8 ekim
@Regen8915 ekim
S sunshine__ 7 ekim
Ogretmennhanimm Ogretmennhanimm
@Yasnaz
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim
@Misli_naa10 ekim
Betbetul Betbetul 28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
@Zzzzzzzz298 ekim
ozge2126 ozge2126 28 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
@bus910515 ekim
@yeliz19818 ekim
@ZgulkrcZ9 ekim
@mila348 ekim
@sadefsdf3 ekim
@hayat282830 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣
Kız hani ben yokum listede 🤕

Benim çikolata kistim vardı yerleştirmeden önce baskı yapıp kisti küçültsün diye yaptırdık bakalım ne olacak yan etkisinde regl gecikme varmış yarın doktora gideceğim sorarım bakalım
Aaa canım bende merak ettım beklıyorum haberını adet gecıkmesi olursa transferım uzucak😔

😅 😅 Neler neler tecrübe ediyoruz yaa 😅 Bi defa arkadaşım operasyon geçirmişti ona surguyu ben vermiştim hemşire vermemişti. Kızcağız denk mi getiremedi bilmiyorum ben mi beceremedim nasıl olduysa yatağı da kirletmisti. Ondan çekiniyorum sanırım 🙄
Canım düşünme bunları sen akışına bırak göreceksin herşey çok kolay olacak 🙏🏻

Merhaba kızlar. Bugün 2tane iyi kaliteli 5.gün embriyosu transferi oldum. Pozitif sonuc alan arkadaşlar idrarda pozitifi ne zaman gördünüz acaba? Galiba aşırı sabrsızım ya. Utanmasam şimdi test yaparım😁😁
Ben transferden 8 gün sonra gördüm, kan değeri de 139 çıktı, bugün 2. Kanı verdim, heyecan ve stresle bekliyorum. Okuduğum kimyasal gebelik hikayeleri beni korkuyor biraz acaba çok mu erken davrandım diye :KK43:

X