EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben ilkini evime yakın diye halk sağlığında verdim, ikinci de aynı merkez olsun diye orda verdim ama sonuçlar biraz geç çıkıyor beklemek sıkıntı 😩

Pazartesi verdiğim kan aynı gün çıktı bakalım bu sabah yine verdim aile hekimliğine inşallah çıkar akşama sen naptın bugün verdin mi kan

5.gün embriyosu çift tŕansferdi neden bole bu 2.denememdi ilkinde 5.gün emriyosu oda çiftti
Test gününü beklemeden hemen umutsuz olma Allah bu belki degerin artar yanlis hatrlamiyorsam aguştos grubunda vardı öyle biri kanda negatf gormustu sonra degeri artmisti... yani 5.gün embriyosu diye 5 gün sonra hemen artis gorceksin diye bisi yok ben test gununu bekleme taraftarıyım

Ben transferden 8 gün sonra gördüm, kan değeri de 139 çıktı, bugün 2. Kanı verdim, heyecan ve stresle bekliyorum. Okuduğum kimyasal gebelik hikayeleri beni korkuyor biraz acaba çok mu erken davrandım diye :KK43:
Ayy çok sevindim adına sağlıklı kucağına al inşallah ❤️ Darısı bizee ❤️ Hiç canını sıkma değerin 8.gün için gayet güzel

Aynen benim de pazartesi akşam çıkmıştı, sabah verdim yine. İkimiz şöyle güzel bir katlama görelim inşallah
İnşallah canım stresimiz bitmiyo pozitif görmekte yetmiyor artacakmı boş gebelikmmi kimyasal mı keseyi görecekmiyim kalp atışını duyacakmıyım ne kadar zormuş rabbim yüzümüzü güldürdün sevincimizi yarım bırakmasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X