EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Aynen öyle canım zor sahip olduğumuz için herseyi düşünüyoruz. Ben Bi faydası olur mu diye düşündüm ama yokmuş anladığım kadarıyla..

Kızlar bisey sorcam hiç transfer olmadım bilmiyorum o nedenle.. Transfer sonrası tuvalete gittiniz mi? Transfer sonrası süreç nasıl oluyor?
Bana bez bagladilar yarim saat sonra beze yap iki saat hic kipirdamadan yat bezide cikarma dediler ama psikolojik olarak beze yapamiyo insan yani ben yapamadim 1 saati gecti anca yapabildim bi yandan cok sıkışığım bi yandanda yapamiyorum cok kotuydu

Yaa ne hallere giriyoruz bez daha iyi geldi kulağıma ama.. Sürgü daha kötü geliyor bana..

Aynen öyle canım zor sahip olduğumuz için herseyi düşünüyoruz. Ben Bi faydası olur mu diye düşündüm ama yokmuş anladığım kadarıyla..
İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım .Sonra neden böyle yaptım veya yapmadım diye düşünmezsin .Ama strese gerek yok, embriyonun genetiği sağlamsa ve rahimde problem Yoksa her türlü tutunuyor , tabi nasip de önemli

Yaa ne hallere giriyoruz bez daha iyi geldi kulağıma ama.. Sürgü daha kötü geliyor bana..
Iki kere transfer oldum ikisindede bez bagladilar ayni yerde oldum zaten ikisinide bez iyi ama sedyeyle odaya getiriyolar sedyeden yataga kayarak sirt ustu surune surune gectim o sirada bez kaymazsa iyi kayarsa buyuk sikinti birinde oyle yasadim cunku

Merhabalar benimde 30veya 31 ekimde transferim var. Bugün estrofem e başladım. Nar suyunu bende duydum etkisi herkeste aynı olmayabikiyormuş
Aynı zamanda transfer olacağız o zaman inşallah tutunur bebeklerimiz ben de çok güvenemiyorum açıkçası yediklerime ictiklerime dikkat ediyorum sadece zaten 3 ayrı vitamin kullanıyorum inşaallah güzel sonuçlar alırız

Ben 2 tedavimde de uyguladim nar suyunu rahim kalinlasma problemim yok ama yinede ictim ne zarari olabilirki bir siseden her gun bir bardak ictim sise bitti daha icmedim bundada uyguladm cok sukur bi sıknti yok simdilik icin rahat etmezse icme canm

Kız hani ben yokum listede

Benim çikolata kistim vardı yerleştirmeden önce baskı yapıp kisti küçültsün diye yaptırdık bakalım ne olacak yan etkisinde regl gecikme varmış yarın doktora gideceğim sorarım bakalım
Aaa canım bende merak ettım beklıyorum haberını adet gecıkmesi olursa transferım uzucak

Canım düşünme bunları sen akışına bırak göreceksin herşey çok kolay olacak

Merhaba kızlar. Bugün 2tane iyi kaliteli 5.gün embriyosu transferi oldum. Pozitif sonuc alan arkadaşlar idrarda pozitifi ne zaman gördünüz acaba? Galiba aşırı sabrsızım ya. Utanmasam şimdi test yaparım
Ben transferden 8 gün sonra gördüm, kan değeri de 139 çıktı, bugün 2. Kanı verdim, heyecan ve stresle bekliyorum. Okuduğum kimyasal gebelik hikayeleri beni korkuyor biraz acaba çok mu erken davrandım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…