Doğum günüm zehir oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dogumgunu benim ve ailem icin de onemlidir
Anneniz unutsa , sevgiliniz unutsa dert etmenizi anlarim ama annenizi oldugu gibi kabul edin , bazi insanlar sürpriz yapamaz yoktur boyle bir yetenekleri , iclerinde tutamazlar bu yuzden kizacak , dert edecek birsey yok
Sevgilinize de soyleyin annenizle paylasmasin bundan sonraki organizasyonlarini
Benim eski esim evlenme teklifini anneme anlatmis , beraber yuzuk vs bakmislar ve annem bana bunlarin hepsini anlatmisti yani evlenme teklifini almaya giderken yuzugun seklini bile biliyordum ama esime hic caktirmadim ve gercekten sasirmis gibi yaptim , anneme de kizmadim hic cunku biliyorum huyunu , siz de neden bu kadar dert ettiniz anlamadim , insanlari oldugu gini kabul edin

siz de her evliliği dövmeli sövmeli sanmayın. öyle bir şey yaşayabilirim de yaşamayabilirim de. Allahtan söz almadım sonuçta. Şuan derdim bu ne yapayım yani ne yapayım
Ben her evliliği öyle zannetmiyorum merak etme sen küçüğüm. Benim evliliğim dövmeli sövmeli değil çok şükür.. İnşaALLAH da hep böyle gider.. Ama insanlarn neler yaşadklarını bilmeden onlara laf söyleyeceğim diye cok yanlş yerden vurmaya kalkışıyorsun. Daha 21 yaşndasın.. hayat sana tozpembe geliyor. Asıl hayata atldığın zaman bunun hiçte öyle olmadığını göreceksin.. İnsanların acılarıyla dalga geçme. Bu insanlar hayatlarnda neler yaşıyorlar (sende.yaşayacaksın) o yüzden bunun dert olmadığını söylüyorlar sana. Az büyüklerine kulak kabart kulak asma.

Yazdığım şeyden zerre birşey anlamamış birisine anlatmaya çalşmayacağım iyi akşamlan hanımefendi ..

Simdı Nasilsin pekı, hayatın nasıl artık?
21.dogum gunun kutlu olsun.. Emınım epey gecmistir.
sende 21dın olaylar oldugunda, konu sahıbı de suan 21.
annem hep mucevher alıyor almasın diye kıslık istedim diyen bırıne bende sımarık derım.

Allah başka dert vermesin canım kardeşim iyi ki doğdun bu arada

yaşamadığımı nerden biliyorsun ki? emin ol onların kocadan gördüklerini ben de gördüm. hayat tozpembe değil çok zorluklardan buraya geldik, yazsam roman olur yani o derece. vücudumda taşıdığım izler var o günlerden. son yıllarda hayatıma sihirli değnek dokundu gibi ve çok iyiyim. şimdi ben mutlu olmayı dibine kadar hakediyorum ve onlar da bu sürprize saygı duysun bi zahmet. her şey evlendikten sonra değil küçüklük büyüklük değil ne küçükler var ondan bundan daha çok dert çekmiş. bilmeden konuşmayın allah aşkına ya

Birinci yaş günümde ne yaptılar acaba hiç sormadım. Okul okuduğum tüm yaş günlerimde arkadaşlarım çok belli ederek organizasyon yaptılar, sürpriz olmadı ama yine de sevindim çok.
Annem de her sene bir pasta alır evde çay demleyip tıkınırız, hediye de almaz. Hiç istemedim hiç beklemedim.
Empati kurmaya çalışıyorum olmuyor ya sahiden. Tamamen kişilik meselesi. Umarım tüm dertleriniz böyle incir çekirdeğini doldurmayacak minvalde olur. Zira hepimiz doğum günümüzü dünya üzerinde 10+ milyon insanla paylaşıyoruz. Herkes o gün havai fişek patlatsa gökte kuş kalmaz.

aldığı şeyi söyledim ne var yani. istemediğim halde mücevheri ne yapayım. ihtiyacım yok mücevhere saate çantalara, kışlık kıyafetim yok onu istedim. bu şımarıklık değil, israftan kaçınma.

zaten ben de anlıyorum bir şeyler yapacaklarını kaç senedir yapıyor alıyor bu sene mi yapıp almayacaklar yani. konu gelip sana erkek arkadaşın bunu alacak şunu alacak. mesela her sevgililer gününde bana çiçek geleceğini biliyorum. size gelip al işte bu çiçek deseler önceden onun sürprizi heyecanı kalır mı? o gün almanın görmenin mutluluğu heyecanı çok başka. bunu bozmanın anlamı yok ki. anlamı yok yani olsa anlamı. bunu anneme söylüyorum rahatsız oluyorum yapma diyorum olay geçtikten sonra cevap bile vermiyor takmıyor bile. ben de sevgilime söylememesi gerektiğini söyledim artık, midem bulanıyor böyle davranışlardan bilerek yapılıyor gibi geliyor artık

Ben olsam ben de takmam.
Ayaklarınızı yere vura vura ağlıyor gibisiniz.
Yaşıtız neredeyse yine de anlamıyorum yani.
Söyledi de ne oldu? Heyecanı kalmamış. Hele derde bak

Doğum günlerimi upuzun yıllardır bir mağazanın doğum günü mesajıyla öğrenen biri olarak ne diyim bilemedim. Hayatta yaşadığın en büyük dert bu olsun.

Kusura bakmayın da ne kadar saçmalamışsınız yani. Kadın anlamıyor olabilir herkes süpriz yapma becerisine sahip değil. Size ne güzel hediye de almış üstelik. Şu doğumgünü şımarıklığını anlamıyorum benim bi arkadaşım da böyle şunu al yok şunu al yok sürpriz olsun diye diye bezdirmişti beni.

Ya da birinin sevgilisi kardeşim dahi olsa ne seviyor ne yapalım diye diye beni darlasa bende kardeşime sorarım ne istiyorsun diye anlamam yani. Yazık kadıncağız sanki size kötülük etmiş gibi anlatmışsınız, biraz daha kıymet bilin ortada bu kadar kızılacak bişey yok.

sorunlu musun fazla mı şımarıksın acaba? milleti darlamasaymışsın hediye de hediye diye o zaman bişey diycem olmayacak şimdi.

sorunlu musun fazla mı şımarıksın acaba? milleti darlamasaymışsın hediye de hediye diye o zaman bişey diycem olmayacak şimdi.

ne hediyesi sorunlu sensin. ben bana yapılan sürprizi annemin bana söylemesine sinirleniyorum, sen bana hediye diyorsun. kimseyi hediye diye darlamadım kimseye bana hediye al demedim alacağı hediyem kışlık olsun dedim annem o benim gidip sevgilime bana şunu bunu al dememişim ya okuma algılama sorunun mu var? bişey diyecekmiş de olmayacakmış. oldu paşam yazdık diye eleştirme hakkın var diye saydır bir de

günlüğüne yazarak ağla yorum yapılmasını istemiyosan sipariş veriyo hala hediye al demedim diyo sdfhjhgf

günlüğüne yazarak ağla yorum yapılmasını istemiyosan sipariş veriyo hala hediye al demedim diyo sdfhjhgf

demek ki senin annen sana hiç hediye almıyor, sen de alacağını bilemediğin için bu sene bunu al diyemiyorsun. kadın parasını boşa harcamasın diye bir kazak istedim, aman ne sipariş ne sipariş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…