Doğum günüm zehir oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
demek ki senin annen sana hiç hediye almıyor, sen de alacağını bilemediğin için bu sene bunu al diyemiyorsun. kadın parasını boşa harcamasın diye bir kazak istedim, aman ne sipariş ne sipariş
Bence git gide terbiyesizleşiyorsun. 21 yaşına girdiğine emin miyiz? 10 yaşındaki yeğenim bile doğum gününü, hediyeyi bu kadar abartmaz.

first world problems diyorum başka da birşey demiyorum.

O zaman yaşdklarını düşünüp toz pembe değmiş olan hayatını yalandan yere zehir etme.. Bu küçücük şeylere gerek yok. Süpriz bozulmuş .. bozulsun ne olacak. E sen zaten haberin olmasa da bir süprizin geleceğini biliyorsun. Sevgiline de çaktrmasan daha iyiydi.. bazı şeyleri görmezden gelerek veya duymamış gibi yapmak en güzeli. Ve her ne olursa olsun annen için başkalarının kötü cümle söylemesine müsaade etme. Yanlş da yapsa o senin annen.. Biz neler neler yaptk nelerini bozduk annelerimizin eheeeyyyy...

Benim kaynanam aynı sizin gibi büyümüş. Hatta evlendikten sonra bile annesinin piremsesi olmaya devam etmiş. Annesi sürekli pohpohlayıp arkasını toplayınca herşey güzelmiş. Annesi vefat ettiğinde de evliliği yürütememiş. Sonuç olarak baksan hala pohpohlanmak istiyor. O trip atsın ama kimse ona atmasın. O hayır desin ama kimse ona demesin. Çevresinde kimse yok millet yaka silkmiş iyice. Herkes biz bununla mı uğraşacağız diye düşünüyor. Durup durup şımarır çocuk gibi konuşur bi tuhaf şeyler.

İnsan belli bir yaşta büyümeli bence. Aksi halde çekilmiyor.

Yazdığım şeyden zerre birşey anlamamış birisine anlatmaya çalşmayacağım iyi akşamlan hanımefendi ..
Anlattığınız bir şey yok çünkü. Ben de okuduğunu anlamayan birine bir şey anlatmaya çalışmam zaten. Size de iyi akşamlar siz dertli hayatınıza devam edin. Bosuna yazıp da insanları olumsuzluklarınızla bunaltmanıza hic gerek yok.

Buna katılmıyorum konu sahibiyle alakasız şekilde sadece 18 19 yaşında ne yaşamış olabilirsin düşüncesi için söylüyorum bunlar yaşla alakalı şeyler değil insanlar çok küçük yaşlarda çok kötü şeyler yaşayabiliyor bende 21 yaşındayım ama hayatı bide gelip bana sorun. Konu sahibi pek anlattığı gibi kötü şeyler yaşamış birine benzemiyor şahsen zor şartlar insanı olgunlaştırıyor konu sahibinde hayatı toz pembe yaşamış insan halleri var dert çekmiş gibi durmuyor. ama kimi insanlar 18 yaşında oldugu halde 50 yaşında birinin yaşamadıklarını yaşayıp onlardan daha çok sıkıntı çekmiş olabiliyor yaşla tamamen baglantısız bir durum bu

Ben konunun ne kadar saçma olduğunu filan soylemicem herkes söylemiş de annene bu kadar aptalca bir sebepten nasıl tavır alıp kızabiliyorsun kadın daha sen bebekkten bile senin için neler yapmış el üstünde prensesler gibi yetiştirmiş sen ona pislik gibi davranıyorsun kadına acıdım demek ki evlat bile olsa kimseye ederinden fazla değer vermeyeceksin

Çok yorucusun

Bence yasiniz genc oldugu icin bu kadar abartiyorsunuz
Dogum günüm ailem tarafından hep kutlandi ama oyle pastadir partidir surprizdir gormedim (cocukken pasta alinir 3 kardes hep birlikte arkadaslarimizla kutlardik kisiye ozel birsey olmazdi yani)
Velhasil.siz ailenizde gördüğünüzü devam ettirmek isteyebilirsiniz ama cogu erkek pek onem vermez o yuzden takmayin
Sürprizin bozulmasına degil, adamin sürpriz yapmasina odaklansaniz iyi olur
Annenizi de oldugu gibi kabul edin belli ki depresyonda
Illa dovulmek sövulmek gerekmiyor elbette ama cok fazla detaylara takıldığınızı düşündüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…