Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

coconatt NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

coconatt duası

"Estağfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh”
Elhamdülillah
Allâhümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed

Rabbim ben aciz bir kulun olarak yine geldim kapına. Kapına geldiğimde şükürler olsun ki hiçbir zaman ellerimi boş bir şekilde geri çevirmedin. Eyy Yüceler Yücesi kainatın yaratıcısı Ya Settar’sın günah örten, affedensin sen bizleri de affet. Rabbim maddi manevi ne sıkıntımız varsa hanemizi feraha kavuştur. Eşimi ve tanıdığımız, tanımadığımız bütün silah arkadaşlarını düşmanın şerrinden koru. isteyen herkesle birlikte eşim ve bana da (Aysel) önümüzdeki 5 ay içerisinde tedaviye gerek kalmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün saliha evlatlar nasip et. Sana layık bir kul olsun diye evlat yetiştirmeyi bizlere de nasip et. Anne baba olma duygusundan, evlat kokusundan sen bizi de mahrum etme. Mucîb’tir dualara, o yüce ihtişamın. Peygamberimizi bana şefaatçi eyle, O'nun hürmetine ve Ya Mucib (c.c) ismi şerifinle dualarımızı katında kabul buyur. Amin El Fatiha

Allâhümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

coconatt için okudum Rabbim tez vakitte duasını yaşamayı nasip etsin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…