Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

52bayantar40 NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

52bayantar40 duası
Allah nasip ederse Bu ayın sonunda çıkacağımız uzun yolculuğu eşimle ve bebeğimle kazasız belasız tamamlayıp, kazasız belasız sağlıcakla evimize dönmeyi Rabbim nasip eder İnşallah. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Canım dua arkadaşlarım bugün son kişi için okuyoruz bugün listemiz sonlanıyor hepiniz hakkınızı helal edin birbirinize benden yana helal olsun hepinize sizlerde hakkınızı helal edin başka güzel dua gurubunda görüşmek üzere canlarım rabbim hepinizin niyetlerini kabul etsin tez zamanda oldu sevincini yaşatsın inşallah

Helal olsun asıl sen helal et canım hayra vesile oluyorsun Rabbim senin niyetlerini de kabul etsin O'na açtığımız ellerimizi boş cevirmesin amin

Allah kabul etsin dualarıı okudum

Canım benden yana hepinize helal olsun çok güzel birseye vesile oluyorsun Allah senden razı olsun ne muradın varsa hayırlısı ile kabul etsin bizi hep dualarda buluşturuyorsun yeni dualarda her zaman varım bi seslenmek yeter

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Rabbim sizlerdende razı olsun kuzum ne mutlu birine bi faydam dokunuyorsa hep birlikte okuduk okuttuk çok şükür birimizden birimizin duası rabbimin yanında kabul görür ben buna çok inanırım kulunun kuluna yaptığı dua makbul dualardir inşallah herkesin ne muradı varsa tez zamanda kabul olsun inşallah yakın zamanda dahada güzel dualarda görüşürüz inşallah kuzum mutlaka etiketlerim seni

M Morlale8 kendim için okudum, Allah razı olsun canım

Okuyan bütün arkadaşlarında dillerine ağızlarına sağlık. Rabbim hayırlı ve tez vakitte dualarımızı yaşatsın bizlere. Allah razı olsun, hakkınızı helal edin benimde varsa bir hakkım helali hoş olsun hepinize
Nefes0858 Cilekkokusuu Mucizem43 mavikelebek34 ohbb Morm @Cilvelikedi Umut_2019 M Morlale8 SoLeiL12 Aktif Lora burcusami goah Purpplee Cookiie 4melek1anne Boncobo 52bayantar40

52bayantar40 için okudum Allah kabul etsin

Okudum canım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…