Merhaba arkadaşlar maalesef bir derdim var kocamı takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
leş gibi bir evliliğin ve eşin var bir de çocuk düşünüyorsun şuan gidip en iyi avukatla boşanma davası açman gerekirken takip etme derdindesin. Bu zamana kadar yaptıkları yeterince yetmedi mi?
kininizi nefretinizi hayatınızdaki insana kusmanızı öneririm

Böyle bir kocaya çocuk yapmak mı hahaha Allah akıl fikir versin bacım
😂 hahah gercekten burdaki insanların sorununu anlayamadım kocalarınız padişah mı çok mu iyi birisi kocasının hatalarını anlatır boşanmak istiyorum der boşanma salakmısın va yorumlar biri güvenmek istiyorum der boşan vs hakaretler insanlar ne kadar kin nefret fesatlık dolmuş

😂 hahah gercekten burdaki insanların sorununu anlayamadım kocalarınız padişah mı çok mu iyi birisi kocasının hatalarını anlatır boşanmak istiyorum der boşanma salakmısın va yorumlar biri güvenmek istiyorum der boşan vs hakaretler insanlar ne kadar kin nefret fesatlık dolmuş
Kocam padişah değil de boynuzlanmaya ramak kala ve ya boynuzlansam gider boşarım sizin gibi bu adamın genlerini çoğaltmaya çalışmam. Şükür

Benim acınacak bir halim yok hayatım gayet güzel ama acıman iyi olmuş acınacak hale düşersin 😂
Gayet güzel olduğu için mi eşini denedin? Gayet iyi olduğu için mi eşini takip ettirmek istiyorsun? Yazık gerçekten. Üzülüyorum çünkü üç kuruşluk heriflere öyle bir değer verip yüceltiyorsunuz ki kendilerini bir b.k sanıyorlar

Yürüme olmadı ama sadece iş için konuşuluyodu tek yürüme diye adlandırdığım profil resmine kendi resmini koydu

Sosyal medya ve wp profil fotosu alanı hesap sahibinin kimliğini doğrulama amacıyla oluşturulmuş bir alan aslında.
İş nedeniyle wp kullanan birisinin de profil fotoğrafı kendisi olmalıdır zaten; gelinlik ve damatlıkla çekilmiş eşli düğün fotosu vb değil.
Eşli foto koyan yok mu, var ancak keşke olmasa.

Kocam padişah değil de boynuzlanmaya ramak kala ve ya boynuzlansam gider boşarım sizin gibi bu adamın genlerini çoğaltmaya çalışmam. Şükür
Kalp kırmaya gidecek kadar olan sinirinizi anlamış değilim ben bu yaşadıklarımı güle oynaya yaşamadım boşanma davası zaten açmıştım sevdiğim için uğraştığı ve pişman olduğunu gördüğüm döndüm eşim düzeldi de anlatıyorum ya tamam sizin kocanız size çok sadık

Eşinin yaptıklarını sen yapsan bırak boşanmayı boğaz köprüsüne çıksan seni affetmezdi.

Tekrar güvenmekle alakası yok bir insanın bir yalanını yakaladığımda tüm söylediği gerçekler o saatten sonra benim için şüphedir.

Uygulama bilmiyorum ama evliliğin oturmamış adamı affedememişsin, affetseydin konu açmazdın.

Tabiki haklısınız garantisi hiç bir zaman yok herkes için geçerli . ama yakaladığımda bitiririm beni aldattığını yakalamadım bu arada yakalasam zaten bitmişti işte bu yaparmı yapmazmı düşüncesinden denemek istiyorum yapcaksa da göreyim bitsin
Nasıl deneyeceksiniz eşinizi ? Normal bir insan denendiği bir ilişki içinde olmak istemez ve ilişkiyi sonlandırır.

Gayet güzel olduğu için mi eşini denedin? Gayet iyi olduğu için mi eşini takip ettirmek istiyorsun? Yazık gerçekten. Üzülüyorum çünkü üç kuruşluk heriflere öyle bir değer verip yüceltiyorsunuz ki kendilerini bir b.k sanıyorlar
Gerçekten laf yarışına girmiyorum evet mükemmeldi bir anda denemek istedim belki eski hayatımdan kalan bir travmaydı vs denedim aldatılmadım ama bu bile güvenimi kırdı çünkü benim için mükemmel birisiydi merhametli dürüst sadık gözü benden başkasını görmeyen öyleydi ben gerçekten yüceltmiyorum sadece görüyorum kocaları evine gelmiyor ilgilenmiyor bile başına çıkarıyorlar ondan kaynaklı eşimi daha iyi görüyorum bunu ona karşı göstermiyorum tabiki haklısınız götleri kalkıyor ama ben zaten boşanma davası açmıştım çok uğraştı pişman olduğunu hissedince sevdiğimden döndüm gerçekten tek sorunumuz işte o güven kırılması bi senede geçse arada yalnız kaldığında içime malesef şüphe düşüyor bende istemezdim böyle olmasını içimde tek bilmek istediğim boşluğunda yaparmı yapmazmı yaparsa tabiki boşanırım kocamı yüceltmiyorum sadece dürüstce anlatıyorum yüceltcek olsam hatalarını anlatmam

Nasıl deneyeceksiniz eşinizi ? Normal bir insan denendiği bir ilişki içinde olmak istemez ve ilişkiyi sonlandırır.
Eşinin yaptıklarını sen yapsan bırak boşanmayı boğaz köprüsüne çıksan seni affetmezdi.

Tekrar güvenmekle alakası yok bir insanın bir yalanını yakaladığımda tüm söylediği gerçekler o saatten sonra benim için şüphedir.

Uygulama bilmiyorum ama evliliğin oturmamış adamı affedememişsin, affetseydin konu açmazdın.
Evliliğimiz iyi fakat evet içimde hala yara çünkü benim için mükemmel bir eşti o yaptığı hata canımı yaktı biliyorum

Boşanmak isteyen boşanabilir bende nasıl olacağına karar vermedim ama burdaki konuşmalar hepten içimi kararttı

Sadık bir erkeğin olduğunu düşünmüyorum sadece eline zaman şans geçmemiş erkek vardır bence çünkü en dürüst güvenilir gözüken insanların neler yaptığını görüyoruz beni bu kadar yargılayan kişilerin hayatındakilerde kesin sadıktır sadece yardım istedim ama bu konuşmalar hoş değil ondan kaynaklı açıklamayı kaldırdım
Avutun kendinizi böyle yoksa kocasız kalırsınız.

Yalnız bunun hukuki yaptırımı var biliyorsunuz değil mi? İyiyken iyi, boşanma durumu olursa eşiniz bunu kullanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X