Anlaşmalı boşanma için harekete geçtik

Aynı şekilde boşandım. Hiç bir şey almadım. Hiç bir şey. Gram pişman değilim. Daha önce boşamadığıma pişmanım. İnan ki rahatlayacaksın. Allah yoluna güzellikler çıkarsın. Her şey daha güzel oluyor. Kendi psikolojik sağlığın daha önemli. Çocuğun nafakasını olabildiğince yüksek tutmaya çalış. Her şey çok pahalı. Babası zaten masraflarını karşılar diye düşünüyorum.

Aynı şekilde boşandım. Hiç bir şey almadım. Hiç bir şey. Gram pişman değilim. Daha önce boşamadığıma pişmanım. İnan ki rahatlayacaksın. Allah yoluna güzellikler çıkarsın. Her şey daha güzel oluyor. Kendi psikolojik sağlığın daha önemli. Çocuğun nafakasını olabildiğince yüksek tutmaya çalış. Her şey çok pahalı. Babası zaten masraflarını karşılar diye düşünüyorum.
Ben de psikolojimin herseyden önemli olduğunu düşünüp kesin karar verdim insallah benim için de herşey kolay geçer . Evet nafakayı sizlerin oy birliğiyle 6bin diycem. İnşallah karşı çıkmaz ve uzamaz.

Miktar düşündüm. Bide Türkiyenin halini düşündüm. En doğrusu yüzde oranında istemek dedim. Bilmiyorum böyle bir protokol oluyor mu ama Avukat okeylediğine göre olur galiba. Canım 11 yıllık eşi az çok tanırım. Bu şartlarda antalyada bide kiraya çıkacak daha fazla vermeyeceğinden
eminim o yüzden miktarı düşük ama çocuk için yeterli tuttum. Çünkü gerçekten artık tertemiz boşanmak istiyorum. Evet tazminat güzel olurdu ama lanet olsun defolsun gitsin. Bide senin eşinin durumu iyiydi diye hatırlıyorum bizimkinin biseyi yok ki maaş desen 40bin
Çok az yuzde10. Cocuk suan kucuk yeter diye dusunuyosun yarin buyuyecek kreşe anaokuluna gidicek sen de calismiyosun nasil olcak?

X