Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

4melek1anne NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

4melek1anne duası
YA ERHAMERRAHİMİN, ELHAMDULILLAHIRRABBILALEMIN, ALLAHUMME SALLI ALÂ SEYYIDINA MUHAMMED .Ya rabbim kapına geldim el açtım senden dilerim senden isterim sana sığınırım sana yalvaririm Ya Rabbim öncelikle evimize her daim huzur mutluluk sağlık din iman ver evlatlarimi hayırlı sağlıklı evlatlar eyle karnımdaki bebegimin hayırlısıyla eli ayagi duzgun hayırlı sağlıklı yakışıklı ve salihlerden erkek evlat olmasını nasip eyle. Eşimin kazancını helalinden ve bereketli eyle. Bizlerin senin rızanın olduğu işlerle meşgul olmamızı nasip eyle. Yuvamızda haramlardan uzak helallerin olduğu senin ve peygamberinin isminin sürekli zikredildigi ve mübarek kitabının surekli evin icinde yankılandığı bir yuva olmasini nasip eyle. Bizi ve evlatlarimizi kotu insanlarin ve seytanlarin serrinden kotu hastaliklardan bulasici hastaliklardan koru Rabbim. Evlât isteyen bütün herkese hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle. Herşeyin en iyisini en hayırlısını bilen sensin Rabbim senin verdiklerine ve vereceklerine her zaman razı olamamizi nasip eyle Ya Rabbim. amin amin amin.ALLAHUMME SALLI ALÂ SEYYIDINA MUHAMMED...

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

4melek1anne için okudum, Rabbim dualarımızı kabul etsin

Okudum Allah kabul etsin dualarını

Boncobo NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

Boncobo duası
Allah'ım seni tüm eksik sıfatlardan uzak tutarım. Ellerimizi hep sana ve yine sana açtık bizi geri çevirme, dualarımı ve dualarıma amin diyen arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Sağlıklı hayırlı evlatlar ile evimizi şenlendir. İşlerimizi kolaylaştır. İş bulma ve atanma sürecimizde hayırlı kapılar aç. Eşimin beklediği haberleri en kısa sürede almayı nasip et Amin.

Nefes0858

Cilekkokusuu

Mucizem43

mavikelebek34

ohbb

Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12

Aktif Lora

burcusami

goah

Purpplee

Cookiie

4melek1anne

Boncobo

coconatt

52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…