Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

4melek1anne 4melek1anne okudum Allah kabul etsin 🤲
4melek1anne 4melek1anne niyetine okudum Allah kabul etsin
4melek1anne 4melek1anne için okudum Allah kabul etsin inşallah
3 çiçek annesi için okudum
4melek1anne 4melek1anne için okudum.Rabbim niyetini kabul etsin inşallah 🤲
4melek1anne 4melek1anne arkadaşım niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile dualarını kabul etsin canım 🤲 M Morlale8 🧚‍♀️🧚‍♀️
Okudum Allah kabul etsin dualarını 🌹
Allah razı olsun kızlar hepinizden Rabbim gönlümüzde ne varsa hayırlısıyla tez vakitte versin🤲🥰🤗

Merhabalar kızlar Allah niyetlerinizi kabul etsin inşallah 🤲🏻 esmanın sayısı ve ne zamana kadar çekiliyor bilgi verir misiniz

👉 4melek1anne 4melek1anne NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 4melek1anne 4melek1anne duası
YA ERHAMERRAHİMİN, ELHAMDULILLAHIRRABBILALEMIN, ALLAHUMME SALLI ALÂ SEYYIDINA MUHAMMED .Ya rabbim kapına geldim el açtım senden dilerim senden isterim sana sığınırım sana yalvaririm Ya Rabbim öncelikle evimize her daim huzur mutluluk sağlık din iman ver evlatlarimi hayırlı sağlıklı evlatlar eyle karnımdaki bebegimin hayırlısıyla eli ayagi duzgun hayırlı sağlıklı yakışıklı ve salihlerden erkek evlat olmasını nasip eyle. Eşimin kazancını helalinden ve bereketli eyle. Bizlerin senin rızanın olduğu işlerle meşgul olmamızı nasip eyle. Yuvamızda haramlardan uzak helallerin olduğu senin ve peygamberinin isminin sürekli zikredildigi ve mübarek kitabının surekli evin icinde yankılandığı bir yuva olmasini nasip eyle. Bizi ve evlatlarimizi kotu insanlarin ve seytanlarin serrinden kotu hastaliklardan bulasici hastaliklardan koru Rabbim. Evlât isteyen bütün herkese hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle. Herşeyin en iyisini en hayırlısını bilen sensin Rabbim senin verdiklerine ve vereceklerine her zaman razı olamamizi nasip eyle Ya Rabbim. amin amin amin.ALLAHUMME SALLI ALÂ SEYYIDINA MUHAMMED...

@Nefes0858

Cilekkokusuu Cilekkokusuu

@Mucizem43

@mavikelebek34

@ohbb-kaplan

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

@Mastershef

@Bal Perisi

👉 4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

@52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Merhabalar kızlar Allah niyetlerinizi kabul etsin inşallah 🤲🏻 esmanın sayısı ve ne zamana kadar çekiliyor bilgi verir misiniz
Merhaba canım biz toplu okuyoruz 2100 kişi başı dua sahibi 2200 okuyor toplam 40.000 okuyoruz listenin sonlarına geldik 2 arkadaşımız kaldı istersen yeni liste yaptığımda senin için uygun olursa aramızda görmek isterim seni kimin duası kabul olur bilinmez 🤗

Merhaba canım biz toplu okuyoruz 2100 kişi başı dua sahibi 2200 okuyor toplam 40.000 okuyoruz listenin sonlarına geldik 2 arkadaşımız kaldı istersen yeni liste yaptığımda senin için uygun olursa aramızda görmek isterim seni kimin duası kabul olur bilinmez 🤗
Ah canım süper olur eğer yani haberdar edersen çok iyi olur :)) merak ettim bende bebek için istiyorum Rabbim bu yolda çaba gösteren hasret özlem çeken herkeze nasip etsin yer Gök dua üzerine hayırlısı ile gelir inşallah melekler 🥰🥰 kimin duası kabul olur bilinmez haklısın kuzum kaç günde çekiyoruz esmayı canım 😍

👉 Boncobo Boncobo NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 Boncobo Boncobo duası
Allah'ım seni tüm eksik sıfatlardan uzak tutarım. Ellerimizi hep sana ve yine sana açtık bizi geri çevirme, dualarımı ve dualarıma amin diyen arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Sağlıklı hayırlı evlatlar ile evimizi şenlendir. İşlerimizi kolaylaştır. İş bulma ve atanma sürecimizde hayırlı kapılar aç. Eşimin beklediği haberleri en kısa sürede almayı nasip et Amin.

@Nefes0858

@Mucizem43

@mavikelebek34

@ohbb-kaplan

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

@Mastershef

@Bal Perisi

4melek1anne 4melek1anne

👉 Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

@52bayantar40

Allah hepimizin dualarını kabul etsin kendi adıma okudum

Ah canım süper olur eğer yani haberdar edersen çok iyi olur :)) merak ettim bende bebek için istiyorum Rabbim bu yolda çaba gösteren hasret özlem çeken herkeze nasip etsin yer Gök dua üzerine hayırlısı ile gelir inşallah melekler 🥰🥰 kimin duası kabul olur bilinmez haklısın kuzum kaç günde çekiyoruz esmayı canım 😍
Aynen canım öyle birimizden birimizin duası kabul olur kişi başı ne düşüyorsa günlük okuyoruz o sayıyı canım yani liste bitene kadar mesela 19 kişiyiz 2100 okuyoruz kişi başı günlük o kişi bitine kadar ben tekrar başlarsak haber veririm canım 😘💐

Aynen canım öyle birimizden birimizin duası kabul olur kişi başı ne düşüyorsa günlük okuyoruz o sayıyı canım yani liste bitene kadar mesela 19 kişiyiz 2100 okuyoruz kişi başı günlük o kişi bitine kadar ben tekrar başlarsak haber veririm canım 😘💐
Tamam kuzummm 🥲

👉 Boncobo Boncobo duası
Allah'ım seni tüm eksik sıfatlardan uzak tutarım. Ellerimizi hep sana ve yine sana açtık bizi geri çevirme, dualarımı ve dualarıma amin diyen arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Sağlıklı hayırlı evlatlar ile evimizi şenlendir. İşlerimizi kolaylaştır. İş bulma ve atanma sürecimizde hayırlı kapılar aç. Eşimin beklediği haberleri en kısa sürede almayı nasip et Amin.

@Nefes0858

@Mucizem43

@mavikelebek34

@ohbb-kaplan

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

@Mastershef

@Bal Perisi

4melek1anne 4melek1anne

👉 Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

@52bayantar40

Boncobo Boncobo niyetine okudum, Allahım kabul etsin 🤲

👉 Boncobo Boncobo duası

@Nefes0858

@Mucizem43

@mavikelebek34

@ohbb-kaplan

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

@Mastershef

@Bal Perisi

4melek1anne 4melek1anne

👉 Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

@52bayantar40

Okudum canım ben de

👉 Boncobo Boncobo duası

@Nefes0858

@Mucizem43

@mavikelebek34

@ohbb-kaplan

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami