Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

👉 52bayantar40 52bayantar40 NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 52bayantar40 52bayantar40 duası
Allah nasip ederse Bu ayın sonunda çıkacağımız uzun yolculuğu eşimle ve bebeğimle kazasız belasız tamamlayıp, kazasız belasız sağlıcakla evimize dönmeyi Rabbim nasip eder İnşallah. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden🤲🏻🌹

Nefes0858 Nefes0858

Cilekkokusuu Cilekkokusuu

Mucizem43 Mucizem43

mavikelebek34 mavikelebek34

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

👉 52bayantar40 52bayantar40

Bildirim saati her akşam 21.00

Canım dua arkadaşlarım bugün son kişi için okuyoruz bugün listemiz sonlanıyor hepiniz hakkınızı helal edin birbirinize benden yana helal olsun hepinize sizlerde hakkınızı helal edin başka güzel dua gurubunda görüşmek üzere canlarım rabbim hepinizin niyetlerini kabul etsin tez zamanda oldu sevincini yaşatsın inşallah 🤲❤️💐

Canım dua arkadaşlarım bugün son kişi için okuyoruz bugün listemiz sonlanıyor hepiniz hakkınızı helal edin birbirinize benden yana helal olsun hepinize sizlerde hakkınızı helal edin başka güzel dua gurubunda görüşmek üzere canlarım rabbim hepinizin niyetlerini kabul etsin tez zamanda oldu sevincini yaşatsın inşallah 🤲❤️💐
Helal olsun asıl sen helal et canım hayra vesile oluyorsun Rabbim senin niyetlerini de kabul etsin O'na açtığımız ellerimizi boş cevirmesin amin ❤️

👉 coconatt coconatt NİYETİNE

Okuduğumuz Esma (YA MUCİB) kişi başı 2100 dua sahibi 2200 okuyacak toplam bi kişiye okunan Esma sayısı 40.000

👉 coconatt coconatt duası

"Estağfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh”
Elhamdülillah
Allâhümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed

Rabbim ben aciz bir kulun olarak yine geldim kapına. Kapına geldiğimde şükürler olsun ki hiçbir zaman ellerimi boş bir şekilde geri çevirmedin. Eyy Yüceler Yücesi kainatın yaratıcısı Ya Settar’sın günah örten, affedensin sen bizleri de affet. Rabbim maddi manevi ne sıkıntımız varsa hanemizi feraha kavuştur. Eşimi ve tanıdığımız, tanımadığımız bütün silah arkadaşlarını düşmanın şerrinden koru. isteyen herkesle birlikte eşim ve bana da (Aysel) önümüzdeki 5 ay içerisinde tedaviye gerek kalmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün saliha evlatlar nasip et. Sana layık bir kul olsun diye evlat yetiştirmeyi bizlere de nasip et. Anne baba olma duygusundan, evlat kokusundan sen bizi de mahrum etme. Mucîb’tir dualara, o yüce ihtişamın. Peygamberimizi bana şefaatçi eyle, O'nun hürmetine ve Ya Mucib (c.c) ismi şerifinle dualarımızı katında kabul buyur. Amin El Fatiha

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

52bayantar40 52bayantar40

Allah kabul etsin dualarıı okudum

Canım benden yana hepinize helal olsun çok güzel birseye vesile oluyorsun Allah senden razı olsun ne muradın varsa hayırlısı ile kabul etsin bizi hep dualarda buluşturuyorsun 😍😍 yeni dualarda her zaman varım bi seslenmek yeter 😊💕

"Estağfîrullahel'azîm ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyûme ve etebü ileyh”
Elhamdülillah

Rabbim ben aciz bir kulun olarak yine geldim kapına. Kapına geldiğimde şükürler olsun ki hiçbir zaman ellerimi boş bir şekilde geri çevirmedin. Eyy Yüceler Yücesi kainatın yaratıcısı Ya Settar’sın günah örten, affedensin sen bizleri de affet. Rabbim maddi manevi ne sıkıntımız varsa hanemizi feraha kavuştur. Eşimi ve tanıdığımız, tanımadığımız bütün silah arkadaşlarını düşmanın şerrinden koru. isteyen herkesle birlikte eşim ve bana da (Aysel) önümüzdeki 5 ay içerisinde tedaviye gerek kalmadan hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, eli ayağı düzgün saliha evlatlar nasip et. Sana layık bir kul olsun diye evlat yetiştirmeyi bizlere de nasip et. Anne baba olma duygusundan, evlat kokusundan sen bizi de mahrum etme. Mucîb’tir dualara, o yüce ihtişamın. Peygamberimizi bana şefaatçi eyle, O'nun hürmetine ve Ya Mucib (c.c) ismi şerifinle dualarımızı katında kabul buyur. Amin El Fatiha

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım benden yana hepinize helal olsun çok güzel birseye vesile oluyorsun Allah senden razı olsun ne muradın varsa hayırlısı ile kabul etsin bizi hep dualarda buluşturuyorsun 😍😍 yeni dualarda her zaman varım bi seslenmek yeter 😊💕
Rabbim sizlerdende razı olsun kuzum ne mutlu birine bi faydam dokunuyorsa hep birlikte okuduk okuttuk çok şükür birimizden birimizin duası rabbimin yanında kabul görür ben buna çok inanırım kulunun kuluna yaptığı dua makbul dualardir inşallah herkesin ne muradı varsa tez zamanda kabul olsun inşallah yakın zamanda dahada güzel dualarda görüşürüz inşallah kuzum mutlaka etiketlerim seni😘❤️

Elhamdülillah

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

👉 coconatt coconatt

M Morlale8 kendim için okudum, Allah razı olsun canım🤲

Okuyan bütün arkadaşlarında dillerine ağızlarına sağlık. Rabbim hayırlı ve tez vakitte dualarımızı yaşatsın bizlere. Allah razı olsun, hakkınızı helal edin benimde varsa bir hakkım helali hoş olsun hepinize 🤲
Nefes0858 Nefes0858 Cilekkokusuu Cilekkokusuu Mucizem43 Mucizem43 mavikelebek34 mavikelebek34 ohbb ohbb Morm Morm @Cilvelikedi Umut_2019 Umut_2019 M Morlale8 SoLeiL12 SoLeiL12 Aktif Lora Aktif Lora burcusami burcusami goah goah Purpplee Purpplee Cookiie Cookiie 4melek1anne 4melek1anne Boncobo Boncobo 52bayantar40 52bayantar40

Allah nasip ederse Bu ayın sonunda çıkacağımız uzun yolculuğu eşimle ve bebeğimle kazasız belasız tamamlayıp, kazasız belasız sağlıcakla evimize dönmeyi Rabbim nasip eder İnşallah. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden🤲🏻🌹

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami

goah goah

Purpplee Purpplee

Cookiie Cookiie

4melek1anne 4melek1anne

Boncobo Boncobo

coconatt coconatt

👉 52bayantar40 52bayantar40

52bayantar40 52bayantar40 için okudum Allah kabul etsin 🤲

Nefes0858 Nefes0858

Mucizem43 Mucizem43

ohbb ohbb

Morm Morm

@Cilvelikedi

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

SoLeiL12 SoLeiL12

Aktif Lora Aktif Lora

burcusami burcusami