Dileklerimizin kabulü için YA MUCİB ESMASI ☘️

4melek1anne okudum Allah kabul etsin
4melek1anne niyetine okudum Allah kabul etsin
4melek1anne için okudum Allah kabul etsin inşallah
3 çiçek annesi için okudum
4melek1anne için okudum.Rabbim niyetini kabul etsin inşallah
4melek1anne arkadaşım niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile dualarını kabul etsin canım M Morlale8
Okudum Allah kabul etsin dualarını
Allah razı olsun kızlar hepinizden Rabbim gönlümüzde ne varsa hayırlısıyla tez vakitte versin

Merhabalar kızlar Allah niyetlerinizi kabul etsin inşallah esmanın sayısı ve ne zamana kadar çekiliyor bilgi verir misiniz

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Merhabalar kızlar Allah niyetlerinizi kabul etsin inşallah esmanın sayısı ve ne zamana kadar çekiliyor bilgi verir misiniz
Merhaba canım biz toplu okuyoruz 2100 kişi başı dua sahibi 2200 okuyor toplam 40.000 okuyoruz listenin sonlarına geldik 2 arkadaşımız kaldı istersen yeni liste yaptığımda senin için uygun olursa aramızda görmek isterim seni kimin duası kabul olur bilinmez

Ah canım süper olur eğer yani haberdar edersen çok iyi olur :)) merak ettim bende bebek için istiyorum Rabbim bu yolda çaba gösteren hasret özlem çeken herkeze nasip etsin yer Gök dua üzerine hayırlısı ile gelir inşallah melekler kimin duası kabul olur bilinmez haklısın kuzum kaç günde çekiyoruz esmayı canım

Allah hepimizin dualarını kabul etsin kendi adıma okudum

Aynen canım öyle birimizden birimizin duası kabul olur kişi başı ne düşüyorsa günlük okuyoruz o sayıyı canım yani liste bitene kadar mesela 19 kişiyiz 2100 okuyoruz kişi başı günlük o kişi bitine kadar ben tekrar başlarsak haber veririm canım

Tamam kuzummm

Boncobo niyetine okudum, Allahım kabul etsin

Okudum canım ben de

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…