Merhaba arkadaşlar maalesef bir derdim var kocamı takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin aldatilmaniz sizi enayi sizin tabirle yapmaz.Yakalayip sonra birşey olmamış tavrı belki sizi birşeyler yapar.Hani derler ya olabilir ilkinde sen beni kandırdın.İkincide ise ben kendimi.Bu kadar güvensizlik için çok geçerli sebepler lazım.Bu şüphe sizi yer bitirir.Cok kötü ruhsal psikolojik etkileri olur.Sadece size olur .Bunu hak ettiğinizi düşünmüyorum.Yaparsa yapsın sizi seven sizindir bence.Bunun aksi davranirsa sizden mahrum kalır sizde yepyeni yeniden başlarsınız.Bence hiç bu kadar çabaya üzüntüye değecek bir insan yok bu hayatta Buna değen uzmezki zaten

Aldatmadığını anladığınız zaman mı çocuk düşünüyorsunuz?
Belki takip ettiğiniz zamanlarda fırsatını bulamayacak?
Çok uzun bir süre gerekiyor bunun için
Güven yoksa zaten ne evlilik ne ilişki yürümüyor

Bencillikmi ben çocukları çok severim tabiki güzel aile ortamında büyütmek isterim birbirimizi yesek zaten öyle birşey düşünmem ki öyle birşey oldu diyelim babasından da ayırmam kendimde en güzel şekilde bakarım daha şimdiden çocuk psikolojisine , bakımına yönelik hertürlü şeyi okuyor izliyor öğrenmeye uğraşıyorum ne kadar boş konuşmalar bunlar bir soru soralım dedik herkes saldırgan gibi saldırıyor en azından yapsam bile bilinçli seviyeli çocuğuna bakabilecek bir anneyim bencillik asıl çocuklarına bakmayan sahip çıkmayan doğurdum diyip düşünmeden sokağa atanlar kusura bakmayın ama yorumunuz fesatlık dolu
Emin olun, size fesatlık besleyecek bir sebebim yok. Sadece bir nicksiniz, ben de öyle. Ben şu an şartların çocuk için uygun olmadığını hissettim ve sırf kendiniz istediniz diye çocuk dünyaya getirmek benim nezdimde bencillik. Çocuktan sonra sorunlu evliliklerin düzeldiğini hiç görmedim, hatta her şey daha çok sarpasarıyor.

Siz sadece temeli zaten sallantıda olan bir ilişkiyi makyajlayarak düzeldik artık şeklinde lanse ediyorsunuz ve bu takip olayı da ilişkinizin temeline dinamit koymaktır. Eşiniz öğrenince ne olacak bir şekilde, hiç düşündünüz mü?

Bir baktım da bir hukuk sayfasına, hukukçu arkadaşlar daha iyi yorumlar tabii ki; ama şöyle yazıyordu: Telefona casus program yükleme suç olup, Yargıtay bu eylemin “Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Suçunu” oluşturacağını belirtilmiştir. Bu yüzden buna bir tavsiyem yok. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X