Derdim kilo

Kim kendinde ne yoksa onu istiyor canım keşke sana bir 15 kilo verebilseydim Çok zayıfa olmadığı gibi çok kiloluyada yakışmıyor emin ol orta karar
50 işte dimi 50-55
zaten ben kısa boyluyum selülitlerim de var artık korkuyorum yaa kendime bakmak isteğini de kaybettim

Yok canım sende kilolu olduğun için öyle diyosun 45 kilo bir arkadaşım var üst olsada alt bölgesi bacakları kilo alsın istiyor ah hayat

Yok canım sende kilolu olduğun için öyle diyosun 45 kilo bir arkadaşım var üst olsada alt bölgesi bacakları kilo alsın istiyor ah hayat
Bi de bende ne oldu biliyor musun eskiden baya oluyor kilo vermiştim sol bacağımın yan tarafında kilo toplandı. Yani diz kısmının iç tarafında yağ bezesi oluştu çok biçimsiz acaba aldırsam mı? haberlerde hep de estetik mağdurlarını görüyorum bu aralar
ilahi bir işaret bana galiba estetik yaptırmamam için

aynen bir 50 olsam 55 kilodan evlenince 70lere çıktım ☹ Zayıfladıkça bakma isteği gelir bende şuan öyleyim
Beni anlattın işte kardeş... zayıfladıkça bakma isteği... hadi bakalım azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz.

Bence bulaşma bu işlere canım kilo verdikçe gider belki. Kaç yaşındasın doktora gittin mi hiç?

bizim depo kısmında aslında bisiklet var evde sürülen var ya onu yarın çıkarayım da biraz bineyim. binerken yaprak dökümünü de açar izlerim internetten orda Necla ve leyla ne kadar zayıf ve güzeller belki gıpta ederim de isteğim artar

Deli misin ya çıkar tabiki sür diyet sayfalarını takibe al benim öyle olcak tv karşısında muma dönerdim

neyse ben mezdeke demişken açayım da kulaklıkları takıp oynayayım telefondan. bel bölgemin erimesi lazım.
hadi bismillah

Eğer geç yatıyorsanız en son yemeği 4 te yemeniz sizi zorlayabilir. 6 ideal genelde benim diyet listemde akşam yemeği 7 ara öğün 10 da yazıyor. İlla 4 de son yemeği yiyeceğim diyorsanız 7 gibi ara öğün yaparsınız (yoğurt+meyve). Aç kalmadan kilo vermiş olursunuz. Evdeyseniz chloe ting spor videolarını denemenizi öneririm

2 aya cok rahat verilir, 1 ayda 61 kilodan 53e düşmüştüm ve haftada bir kacamak günümdü. Kacamak yapmazsaniz çok kolay verirsiniz.

Ekmek, pilav vs kesmek yerine bırakmanız daha iyi olur. Benim de 5 kilo fazlam var ve o son 5 kiloyu vermek her zaman daha zor oluyor o yüzden bu ara içli oldum bu tür şeylerle :) Fatsecret diye bir uygulama var kalori takibi yapabileceğiniz mutlaka indirin bence. Kilo vermek için kalori açığı yaratmanız gerekir günde 500 kalori açık yaratarak haftada yarım kilo vermeniz en sağlıklısı. Buna ek olarak Chloe Ting incelme videoları var gerçekten etkili oluyor ama ben genelde ilk videodan sonra düşüp kalıyorum hiç spor işlerine alışkın olmadığım için.

bizim evde bir ata var, o hep der ki "evladım, her zaman yediğinin yarısını yiyen zayıflar".
ben 36 senedir bu konuda kendisini dinlerim, henüz veremediğim kilo olmadı.

öyle kendi kafanıza göre saatlerce aç kalıp, kendi kendinize diyet yapmayın.
azaltın porsiyonları, arttırın hareketleri.

2,5 ayda sporsuz 20 kg verirseniz sarkarsınız.

Vücut aç kalınca sinyal veriyor, rahatsızlık veriyor. 6'dan sonra sağlıklı, kilo yapmayacak şeyler tüketmek, eğer aç değilseniz su içmek, yeşil çay vs tüketmek. Yeşil çay tüketmek bana göre sağlıklı değil sürekli. Vücudunuzu çok aç bırakamazsınız bi yerden sonra pes edersiniz. Sağlıklı beslenmeyle başlayın bence. Önce bi anlık gazla başlar, sonra daha çok kilo alırsınız. Ben öyle yapıyorum sonra daha çok yiyorum, havalarda soğudu vücut karbonhidrat istiyor sürekli. Yarından itibaren başlıcam yoksa olmuyor. Hergün 1 saat yürüyüşlerle desteklersek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…