Derdim kilo

napoleon28

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
847
1.109
74 kiloyum. Acaba akşam 4 ten sonra bir şey yemesem, ekmeği makarnayı pilavı kessem ve bol su içsem, unlu tatlı işlerini hepisini kesip kahvaltı + öğlen yemeği yesem aralık sonuna kadar 54 ü görür müyüm kızlar? Olabilitesi var dimi? Desteklerinizi ve gaza getirmelerinizi beklemekteyim. Çünkü artık rahatsız oluyorum. Evlenmeden önce 48 kiloydum bu ne yaa yetti artık.

Akşam 4 den sonra değilde 6 dan sonra yoğurt, tarçınlı süt gibi sağlıklı şeyler tüketebilirsiniz ya da salata olabilir çok fazla aç kalmak da iyi değil düşük kalorili şeyler yiyebilirsiniz

tabi ki olur neden olmasın, kendinizi tutun yeter ☺ Ben tutamıyorum o yüzden hala şişmanım o ayrı Canan karatayın beslenme şeklini tavsiye ederim uyabilirseniz
Çok teşekkür ederim. Karatay en iyisi bence de! O kadına hayranım!

Akşam 4 den sonra değilde 6 dan sonra yoğurt, tarçınlı süt gibi sağlıklı şeyler tüketebilirsiniz ya da salata olabilir çok fazla aç kalmak da iyi değil düşük kalorili şeyler yiyebilirsiniz
Ay evet tarçın da iyifikir. Ama 4 ten sonra yemesem 11 de yatıyorum zaten baya yanar yağlar diye düşündüm. Çok teşekkür ederim

tabi ki olur neden olmasın, kendinizi tutun yeter ☺ Ben tutamıyorum o yüzden hala şişmanım o ayrı Canan karatayın beslenme şeklini tavsiye ederim uyabilirseniz
bu arada estagfurullah şişman değiliz fazla kilomuz var o da sorun değil istedikten sonra verilir. Bu kadar az yorumla bile birden kendime geldim yaa ne güzel

Yani kilo verememenize sebep bir rahatsizliginiz yoksa verirsiniz tabii. Ama bu hızlı bir kilo verme olur ve tekrar geri alma olasılığınız baya artar. Sürdürülebilir bir tarzla kilo verirseniz biraz daha yavaş şekilde korumamız daha kolay olur.

Yok bi rahatsızlığım ama doğru hızlı verirsem hızlı alırım. Ama belki de almam. En iyisi daha uzun sürece yaymak. Aslında aklımda bir kıyafet var alamıyorum daha doğrusu alsam da yakışmaz bu kiloyla. O yüzden üzülüyorum. Vericem inşallah
Çok sağolun.

Boğazınızı tutarsanız neden olmasın. Bende geçen yıl 70 kilodan 63 62 e kadar inmiştim sonra yine yedim yine aldım.

Boğazınızı tutarsanız neden olmasın. Bende geçen yıl 70 kilodan 63 62 e kadar inmiştim sonra yine yedim yine aldım.
Ahahhahaha boğazımı tutarsam... Daha yeni peynirli börek gömdüm. Ama yarından itibaren başlıyorum hani ayın 15 i ya, 15 gün ekimden, 60 gün kasım aralık yani 2 buçuk ay. hadi bakalım.

hadi siz de başlayın beraber verelim.

Sporla desteklemek şart.
Spor yapamıyorum maalesef. Evde müzik açıp mezdeke halay falan oynuyorum her gün. ama bu iki haftadır ailevi sıkıntılardan psikolojim bozuldu o da yok. Yine toparlanırım inşallah mezdekeye devammm

Spor yapamıyorum maalesef. Evde müzik açıp mezdeke halay falan oynuyorum her gün. ama bu iki haftadır ailevi sıkıntılardan psikolojim bozuldu o da yok. Yine toparlanırım inşallah mezdekeye devammm
Bende canım sıkıldığı an gidiyor enerjim yatak döşek uyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…