Derdim kilo

Bende az önce hamburger yedim sana tavsiye verirken kendim yemem peki

Önümde hala katlanmayı bekleyen çamaşırlar var kenarlarına yattım burada takılıyorum
hahahahaha benim de mutfak temizlenecek domates çorbası taştı ocağa kıpkırmızı. kocam da işten yeni geldi yemeğini çayını verdim geçtim forum başına.
kendime çeki düzen vermeliyim acilen

2,5 ayda 20 kilo vermek pek sağlıklı değil. Zaten önemli olan 3 ay boğazı tutmak değil bilinçli bir tüketici olabilmek. 20 kilo verip 4.ayda pilava böreğe devam ederseniz hooop alırsınız hepsini geri. Yoyo etkisi.

Kendinize bi beslenme düzeni oturtun ve o şekilde zamana yayıp verin derim ben.

Bu en doğrusu zaten. Çok haklısınız. Ama ben biraz deli ve inatçıyımdır. Kilo verebilirsem eğer sebat ederim. Kendimi de beğenirim kilo verince. AA bak yapabildim diyerek bir daha da yemem diye düşündüm. Belki de yerim.

Zayıflayınca sana yemin ederim hiçbir kıyafet üstünde güzel durmuyor. Şimdi kilolu olmak moda gibi bir şey oldu. Ben 46 kiloyum kilo alamıyorum ve giydiğim kıyafetler hiç yakışmıyor. Göbeğim içine kaçmış keşke sarkık bir göbüşüm olsaydı kalın bacaklarım ve her kıyafet üstüme yakışıyor olsaydı. Ah ah

Spor , disiplin , motivasyon, destek aramıza katılmak isterseniz buyurun 9. Takıma

Sıkı bir diyet le Aralık olmasa da ocak ta hedefine ulasırsın 20 kilo 2 ayda biraz zor gibi ama imkansız değil

Sporsuz grup yok mu kardeş katılıyorum hadi bismillah

Kim kendinde ne yoksa onu istiyor canım keşke sana bir 15 kilo verebilseydim Çok zayıfa olmadığı gibi çok kiloluyada yakışmıyor emin ol orta karar

Nasıl yaa
Şoktayım
hadi sen baya zayıfsın dicem bak 48 falan ol müthiş bişey bence small beden ne giysen yakışır bacı yaa niye böyle düşündün sen
keşke ben de 48 50 falan olsam
sarkık göbeğim ve koskoca bi totom var olmuyor hiçbirşey olmuyyooooorrr

Ben dediklerini yaparak haftada 3 kilo verdim ama devam edemedim düşündüm de bence Kasım dada verir sin ya
Oooo haftada 3 kilo versem 8 haftada 24 eder at küsüratını 20. bence de olur kardeş bravo nasıl da vermişsiniz helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…