Derdim kilo

kız senin doğumuna çok az kalmış yaaa
ayy keşke çocuğum olsa kiloya razıydım yaa
maşallah Allah analı babalı büyütsün.
ben kuzenimden biliyorum 86 ile doğuma girdi bir ay sonra 76 olmuştu galiba karnı inince baya verdi kendiliğinden.
intermittent fasting evet. onu da çok araştırdım. aslında benim yapacağım onun gibi bir şey olacak.

Ben başladım bile kararlıyım. Siz nasıl verdiniz valla tebrik ederim. 55 çok iyi olur da ben inat ettim 50 ye düşücem inşallah
Yediklerime dikkat ediyorum. Ama sizin gibi değil sanırım mesela canım bir şey isterse onu yiyorum kendimi kısıtlamıyorum. İki öğüne geçmeye karar verdim bir sabah bir akşam öğlen de bol bol su içiyorum. Ve akşam yemeğinden sonra 1 saat spor yapıyorum. Porsiyonları küçültüyorum diyebiliriz. Tavsiye ederim çünkü bir dönem bunlamıştım. 2 3 haftalığına bıraktım. Takip de ediyorum kilom sabit kaldı. Şimdi işte bir atak daha yapacağım

İnşallah verirsiniz sağlıklı bir şekilde. Sporla desteklerseniz o ideal kiloya düşmeseniz de fit durursunuz. Bana da mesela 54 55 diyor ama o kiloya düşünce hasta gibi duruyorum. Bu biraz size bağlı galiba :))

ay iyice saçmaladım şu yukardaki arkadaştan alıntı yapacam onu da beceremedim kilo göstergeleri var ya

20 zeytin çok onun yerine 1 adet çok tahıllı ekmek tüketebilirsiniz. Ben kalori hesaplayarak 12 kg verdim ve bu aralar full fastfood, paket gıda ve tatlı yiyorum.(geçici bir atak maalesef) Kilomu koruyorum çok şükür.

Son düzenleme:
bir ayda baya kilo vermişsiniz tebrik ederim. darısı başıma inşallah helal olsun valla 53 süper yaa
Tavsiyem ekmegi tamamen kesmeniz, tatliyi da ayni sekil.
Gunluk 1 kupa yesilcay + Chloe ting egzersizleri sadece 1 haftada diyet yapmadan 5 cm inceldi belim. Diyet yapsaydim demek ki 6 7 cm giderdi.

Çok yediğim günlerin sonrası gün 1 bardak kefir ve 1 haşlanmış yumurta yiyorum bu da çok tok tutuyor.

Gunluk 1 kupa yesilcay + Chloe ting egzersizleri sadece 1 haftada diyet yapmadan 5 cm inceldi belim. Diyet yapsaydim demek ki 6 7 cm giderdi.
Bence ekmeği tamamen kesmemeli çok bocalar. 12 tahıllı ekmekler var. Onun 1 adeti hem çok ince(26 gr) hem de tatmin ediyor. Üstelik kalorisi 50 kal.

İnşallah verirsiniz sağlıklı bir şekilde. Sporla desteklerseniz o ideal kiloya düşmeseniz de fit durursunuz. Bana da mesela 54 55 diyor ama o kiloya düşünce hasta gibi duruyorum. Bu biraz size bağlı galiba :))
Aynen benim de idealim 60 kg ama etrafımdaki herkes yeter verme diyor. Ama ben yavaş yavaş verdim şimdi de kasmadan devam ediyorum.

Bence ekmeği tamamen kesmemeli çok bocalar. 12 tahıllı ekmekler var. Onun 1 adeti hem çok ince(26 gr) hem de tatmin ediyor. Üstelik kalorisi 50 kal.
Eğer ekmege bagimli ise dogru olabilir ama ben sadece kahvaltida ekmek tuketen biriyim ve hizli kilo vermek istedigim icin tamamen kesmiştim.

ekmek yiyor musunuz
hamurişi ve ekmek bu dediğinizi yapıyor bana
uyuşturuyor beynimi resmen ve hep yorgunluk uyku yapıyor
Şöyle söyleyeyim, yediklerimiz %100 doğal değil maalesef, öyle etkileri olması normal. Bir ekşi mayalı doğal ekmekle yedikleriniz aynı değil, iyi gelmiyorsa yemeyin. Mesela yumurtayı çok az tuzla köpürtün sarılarını beyazına karıştırın fırında pişirin sağlıklı alternatiflerle yediklerinizi değiştirin sonra yavaş yavaş kesmek istediklerinizi tamamen kesin. diyet psikolojisine girmeyin, girerseniz çabuk pes edersiniz.

Çok yediğim günlerin sonrası gün 1 bardak kefir ve 1 haşlanmış yumurta yiyorum bu da çok tok tutuyor.
Eğer ekmege bagimli ise dogru olabilir ama ben sadece kahvaltida ekmek tuketen biriyim ve hizli kilo vermek istedigim icin tamamen kesmiştim.

çok teşekkür ederim yorumlar için.

evet şimdi özet geçeyim. türk kahvemi yaptım içiyorum.
bugün pipetli cam bardağımla (büyük 2 su bardağı alır) 10 bardak su içtim hala devam ediyorum.
havuç salatası yaptım yedim yoğurtlu sarımsaklı
iki kaşık haşlanmış patates yedim ezmiştim de dünden.
bunun dışında sabah kahvaltısından başka hiçbir şey ağzıma sürmedim.

şimdi suya ve kahveye devam. şekersiz kahvem bu arada sadece bir fincan
başkada bir şey yemeyecem. hadi bakalım hayırlısı

çok afedersiniz sanki bağırsaklarım daha iyi çalışmaya başladı yaa

Bence arada yapılması gerekiyor böyle detoxların. Ben tek öğün yiyerek 30-35 günde 10 kilo verdim düşünün.

tabi ki olur neden olmasın, kendinizi tutun yeter ☺ Ben tutamıyorum o yüzden hala şişmanım o ayrı Canan karatayın beslenme şeklini tavsiye ederim uyabilirseniz
Siz şimdi ekmek yemiyorum diyorsunuz ama makarna da yemiceksiniz pilav da yemiceksiniz bulgur da yemiceksiniz siyez bulguru da yemiceksiniz arpa da yemiceksiniz çavdar da yemiceksiniz yulaf da yemiceksiniz pirinç de yemiceksiniz mısır da yemiceksiniz patates de yemiceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…