Daha önce boşandığım için ailesi beni kabul etmiyor?

Çocuğunuzu nasıl sakladınız ?
Güveni sarsılmıştir
İnsanlarda bunları başta sakladiginiz için istemiyor olabilir
Dönse de sizinle ciddi birşeyler düşünmez bu saatten sonra engelleyin gitsin

Hata etmişsiniz baştan peşin peşin konuşacaktınız boşandım ve çocuğun da var diye. Şimdi yalancı konumundasınız ve adam haklı yalancı birini kimse hayatında istemez.
Kuzenim de bekardı ve ailesi istememesine rağmen evlendi çünkü baştan açıkça konuşmuşlar her şeyi. Şimdi ailesi de kabul etti gül gibi geçiniyorlar.

Müge Anlı, çocuklu kadının özel hayatı olmaz derken çok haklı. 6 yaşında çocuk minicik, konu sahibi nasıl çocuğu minicikken 2 aylık birine kapılıp gider anlamıyorum. Çocuk 18 20 yaşına gelir ne bileyim üniversiteye falan gider ancak o zaman mantıklı bence

Evet anlamıyorum bu rahatlığı. Ben olsam beklerdim. Büyük konuşmak gibi olmasın ama. 10 sene uzun. Fakat anne olmak fedakarlık gerektiriyor.

Keşke baştan yalan söylemeseydiniz, çocuklu insanların çocuksuz insanlarla evlenmesi gerçekten sıkıntı oluyor. Hele ki kız çocuğunuz var, ekstra dikkatli olmanız gerekiyor. Bu adam size artık güvenmez ve haklı da.

Üzücü ama dünyanın sonu değil.
Birdahakine böyle birşeyi saklamayın.
Karşınızdaki şahıs sizi gerçekten sevmemiş.
Eğer sevseydi ve adam gibi adam olsaydı herşeye rağmen bırakmazdı.

İki ayda bu derece bağlanmak bilemedim fakat durumunuz ayıp değil günah değil en başından dürüstçe söylemeliydiniz. evladınız var sizin neticede bu herseyden önce çocuğunuza saygısızlık bir günah gibi saklamak kimin için evladını saklar yada söylemek istemez ki insan?

Aslında 3. buluşmadan sonra söylemiştim. Neden sonradan asker olanlar için iyi şeyler düşünmüyorsunuz biraz açabilir misiniz?

Kızı üniversiteye gidene kadar kadar hayatına birini almaması akıl alır gibi değil bana göre.
Konu sahibi 27 yaşında 50 yaşında değil ve 24 yaşında boşanmış 3 yıldır da yanlız.
Eğer yeniden yuva kurmak gibi bir hali varsa doğru kişiyi bulduğunda çocuğu dahi olsa kimse için beklemeye gerek yok.

Çocuğunuzu nasıl sakladınız ?
Güveni sarsılmıştir
İnsanlarda bunları başta sakladiginiz için istemiyor olabilir
Dönse de sizinle ciddi birşeyler düşünmez bu saatten sonra engelleyin gitsin

Tamam ama bu sosyal medya üzerinden 2 aylık ilişkiyle mi olur? Bu neyin cesareti.
Anne olduktan sonra insanlar ekstra dikkat etmeli. Çocuksuz 27 yaşındaki gibi rahat davranamaz aynı cesareti gösteremez

Çocuğu olmayan biri ile çocuğu olan biri olmuyor maalesef sonradan üzüleceginize şuan üzülün hersey toz pembe görünebilir ama öyle değil maalesef evlendikten sonra cocuk hep problem olucak

Tamam ama bu sosyal medya üzerinden 2 aylık ilişkiyle mi olur? Bu neyin cesareti.
Anne olduktan sonra insanlar ekstra dikkat etmeli. Çocuksuz 27 yaşındaki gibi rahat davranamaz aynı cesareti gösteremez
Cesaret derken neyin cesaretini gösterdim? Sadece konuştum aynı şehirde olduğumuz içinde yüzyüze görüştük iki normal insan gibi. Ben illa da evlenicem demedim ki adamla zaten

Eyvahlar olsun az kaldı mezara sokacaksınız. Evladı var diye aşık da mı olamayacak vay canına! Çocuk üniversite yaşına gelince içi geçer be kadının...

Bence eski erkek arkadaşınız istemedi. Bunu dile getirmemek için topu ailesine attı.
Büyük konuşmuyorum asla ama çocuklu insanlarla hiç çocuğu olmamış insanların evliliği çok zor yürür. Yürüyenlerde de genelde erkeğin çocuklu olduğu evlilikler oluyor. Çocuk annede kaldığı için 2 haftada bir haftasonu gelmesini kabul eden kadınlar oluyor. Diğer türlü çocuğunuz sizinle olacak. Bir anda 6 yaşında bir çocukla yaşam olacak. Eski erkek arkadaşınızın yerinde olsam bende maalesef tercih etmek istemezdim anca benimde çocuğum olsa sorun etmezdim. Başta söylememiş olmanız da anlaşılır daha çok süre geçmemiş ama işte herkes başkasının çocuğunun sorumluluğunu almak istemeyebilir. Eski erkek arkadaşınız 27 yaşında birden 6 yaşında bir kız çocuğu sorumluluğu almak istememiş. Yoksa boşanmış olmanızın sorun olduğunu hiç sanmıyorum. Bu iliski olmaz önünüze bakın. Umarım size uygun olacak hayırlı biriyle yolunuz uygun vakitte kesişir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…