Daha önce boşandığım için ailesi beni kabul etmiyor?

Twitter'sa sorun yok Twitter'ım yok çok anlamıyorum nasıl iş tanışmaya geliyor? Orasi da amacından sapmış herhalde
Tiktoktan iyidir yinede :) ben uzun yıllardır kullanıyorum ama pek tanışma amaçlı konuştuğum olmamıştı sadece oydu

Öyle düşünüyorum diğer arkadaşların da dediği gibi tekrar yazarsa nasıl davranmam gerek veya Twitter kullanıyorum tek zaten hesabımı silip numaramı değiştirsem mi
Tekrar yazarsa nasıl davranmak istersiniz? İçinizden nasıl geliyor?

Öyle düşünüyorum diğer arkadaşların da dediği gibi tekrar yazarsa nasıl davranmam gerek veya Twitter kullanıyorum tek zaten hesabımı silip numaramı değiştirsem mi

Tekrar iletişime geçerse niyeti cinsellik vb olabilir, kandırmaya çalışabilir dikkat edin. Siz ciddi şekilde buluşun ve oturup konuşun. Neden fikrinin değiştiğini sorun, aklınıza yatarsa hızlıca ailesiyle tanışın, problemli konuları bir yere bağlayın. Buluşmada ne kadar ciddi olduğunu ve neden fikrinin değiştiğini öğrenin ve güvendiğiniz yakınlarınızdan fikir alın. Ayrıca buluşma yaşandığı takdirde ilk olarak sakladığınız gerçekler için özür dileyin ve tekrarlamayacağınıza söz verin.

Şuan üzgünken sesli güldüm Allah iyiliğinizi versin :))
Öyle ama buradakiler de önüne geleni tacizci yaptı iyi insanları da göz ardı etmeyelim hayat ertelemeye gelmez elbet çocuğu olan kadın daha temkinli olacak sık eleyip sık dokuyacak. Üniversite mezunu olmasını beklerse insan işte diz kireçlenmesiyle menopozuyla aşk mı görecek gözü

jandarma olacağını söylediniz ama jandarma ne? subay, astsubay, uzman?
jandarma sahil güvenlik akademisinde kendisi jandarma olacağım demişti öyle hatırlıyorum astsubayda olabilir emin değilim unuttum şuan

jandarma sahil güvenlik akademisinde kendisi jandarma olacağım demişti öyle hatırlıyorum astsubayda olabilir emin değilim unuttum şuan

jandarma ve sahil güvenlik ayrı şeyler. ayrıca evlenmeyi istediğiniz ve bunun için burada hesap açıp koştur koştur başlık açtığınız erkeğin hangi mesleğe sahip olmak için eğitim aldığını bilmiyorsunuz. yanlış mı anladık?

Maalesef ki bazı erkekler boşanmış kadınlara farklı gözle bakabiliyor bu yüzden tanımak istedim önce. Keşke başta söyleseydim yanlış anlaşılmışta oldum tabiki
Bence sorun boşanmış olmanız değil, çocugunuzu saklayarak adamı tanımaya çalışmanız...İki ay çocugunuzdan hic bahsetmeden herhangi biriyle nasıl sohbet edebildiniz orayı da anlamadım ama adam orada haklı... Asıl ailesini bahane etmesi şerefsizliginden bence, aklı sıra iki aydır tanıdığı kadını "sen benim en büyük aşkımsın, ailem karşı gelmese vallah evlenirdik, ailemi ikna edene kadar evlenemeyiz, takılırız, olmaz mı " diye kafalayacak... Kalıbımı basarım ailesiyle konusmamiştır bile...Umarım duşmezsin

Toy değilim aslında ben iki insanın karakteri düzgünse ve güzel anlaşıp birbirlerini severse aşılmayacak bir sorun görmüyorum. Eski eşim için gerçekten çok fedakarlıklar yaptım sevdiğim ve değer verdiğim için eğer oda benim kadar sevseydi emek verseydi şuan boşanmazdık.

Yaptığınız çok yanlış. Bir insana hayati bir konuda yalan söyleyip size bağlandıktan sonra açıklama yapıyorsunuz. Bu çok çok çirkin. Boşanmayı anladım da çocuk nasıl gizlenir. Burda yazan tüm çocuksuz kadınlara çocuklu adamdan uzak dur diye yazıyoruz. Çünkü bir denklik yok. Siz adama başta yalan söyleyip tercih hakkını elinden almışsınız. Ben olsan size çok öfkelenirdim. Yaptığınız çok çirkin

Ciddi gidiyordu aileler falan demiyor muydunuz? Yani şimdi durum absürt gelince hemen değiştirmeyin.
Ciddi dediğim birbirimizi tanıma aşamasından bahsettim yani eğlencesine saçma sapan sohbetler değil evlilik vs konuşmadık. Durum absürt değil siz yanlış anladınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…