Daha önce boşandığım için ailesi beni kabul etmiyor?

Konu sahibi siz bu kafayla çok bela getirirsiniz.
Sosyal medyayda tanıştığınız adamın her sözüne bu kadar güvenip doğru kabul edilir mi?
Az sevgilim oldu dedi hemen söz senet inanmışsınız.
Kalkıp size her hafta xten birini indiriyorum diyecek hali yok yani.
Eski sevgili konusunu konuşmadık ya benim anladığım o hareketlerinden

Bence ne yapın ne edin bu adamla iletişimi ve ilişkiyi bir an önce sonlandırın. Sizi duygusal olarak yıpratması bi yana, bu derece bir kıskançlığının olması çok daha korkunç ve önemli bir mevzu. Yani twitter gibi bi ortamda hiç tanımadığınız ve sohbet etmediğiniz insanların sizi takip etmesine bu kadar takılması korkunç. Üstelik de bunu, aranızda hiçbir ilişkiyi olamayacağını belirttiği halde kendinde hak görüyo. Bi de düşünün ki sizin resmi nikahlı eşiniz olsa nelere takmayı kendinde hak görür bu tip.
Kesinlikle aşırı kıskanç birisi belli ediyordu kendisini zaten ama ben rol yapıyor yapıyor sanıyordum da baya belli aşırı kıskanç

İki aydır görüştüğünüz bir adamdan kızınızı nasıl sakladınız? Kusura bakmayın ama söylemeliydiniz ilk başta.

Kesinlikle aşırı kıskanç birisi belli ediyordu kendisini zaten ama ben rol yapıyor yapıyor sanıyordum da baya belli aşırı kıskanç
Siz bana biraz fazla polyanna geldiniz ya. Kendinizi kandırmaya da meyillisiniz, bi insan neden aşırı kıskanç rolü yapsın? Sağlıklı bi davranış değil ki bu. Ortada kıskanılacak bi durum varsa tamam o zaman bunu sevgi gösterisi olarak algılamanızı bi nebze anlarım ama sebepsiz yere, siz bir eylemde bulunmadığınız halde havadaki sinekten bile şüphelenmek sevgi gösterisi değil anca hastalıktır.

Merhaba hanımlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce evlenip ayrıldım. 27 yaşındayım bir kızım var 6 yaşında. Önceki evliliğimde gerçekten aldatılma, değersizlik, fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden çok acı çektim. Boşanmayı bir türlü yapamıyordum ailem hoş karşılamadığı için ve cesaretim olmadığı için ama en son cesaret edip boşandım sonunda. Kimseyi de hayatımda istemiyordum yalnız kalmak ve hayallerim için çalışmak üzere kendimi odaklamıştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama 2 ay önce biriyle tanıştım kendisi de 27 yaşında jandarma olacak okuyor şuan. Başta güvenemediğim için farklı düşünmesin diye tanımadan söylemek istemedim boşandığımı ve kızım olduğunu. Daha sonraları ise birbirimize bağlandık hayatımda ilk defa birini sevdiğimi değer verdiğimi hissettim hemde karşılık beklemeden sanki ruhumun diğer yanı gibiydi. Bu yalnız kaldığım için değildi çok tanışmak isteyen olmuştu ama ben reddettim kibar bir şekilde. Ve aynı şekilde oda bana karşı öyleydi. Herşey seviyeli güzel bir şekilde ilerliyordu ama ben bu durumu ondan daha fazla saklamak istemedim ve bir cesaretle söyledim. Sonra da ayrılmak istediğimi söyledim biliyordum çünkü kabul etmeyecek. Boşandığımı duyunca baya şaşırdı beklemiyordu çocuğum olduğu duyunca daha kötü oldu. Beni hayal kırıklığına uğrattın keşke başta söyleseydin dedi benim seninle hayallerim vardı sen bilmesen de ben seni çok sevdim şuan ayrılmak kolay da ben seni nasıl unutucam dedi. Ben ayrılmayı istedim ben hemen karar vermek istemiyorum bu durumu düşünücem ve ailemin de kararı önemli dedi 2 gün sonra aradı ve olmuyor olmadı dedi ailesi kabul etmemiş keşke benim elimde olsaydı dedi sen tam benim hayallerimdeki kadındın seni gerçekten çok sevdim senin için herşeyi yapardım ama ailemi ezip geçemem burda senin hatan baştan söylememekti keşke söyleseydin şuan ikimizde acı çekmezdik dedi. Böylece vedalaştık dün gece ama nasıl desem kendimi çok kötü hissettim ben böyle bir duruma düşmeyi beklemiyordum gerçekten ben ona ait herşeyi sildim o ise numaramı silmemiş. Yine döner mi bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini de ilk kez böyle bir durum yaşıyorum ve bu duyguyla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? 😔
Yine dönmez, dönmemesi daha iyi zaten
Daha önce evlilik yapmış çocuklu birisi bekar biri ile evlenmemeli bence. Kadın-erkek farketmez.
Özellikle kız çocuğu olan annelerin bu konuda daha dikkatli olması gerekirken, daha 2 gün önce sosyal medyada tanıştığınız birine nasıl güvenipte kızınızına başına getirmeye cesaret edebilidiniz çok şaşırdım.
Tahminen ailesini bahene etmiş onlarla görüşmedi bile ,direk kendisi istemedi ve ailesini sebeb gösterek ayrılmış. Çok mantıklı hareket etmiş.

Yine dönmez, dönmemesi daha iyi zaten
Daha önce evlilik yapmış çocuklu birisi bekar biri ile evlenmemeli bence. Kadın-erkek farketmez.
Özellikle kız çocuğu olan annelerin bu konuda daha dikkatli olması gerekirken, daha 2 gün önce sosyal medyada tanıştığınız birine nasıl güvenipte kızınızına başına getirmeye cesaret edebilidiniz çok şaşırdım.
Tahminen ailesini bahene etmiş onlarla görüşmedi bile ,direk kendisi istemedi ve ailesini sebeb gösterek ayrılmış. Çok mantıklı hareket etmiş.
Evlilik yok ortada yok ne evliliği? Biz sadece görüşüyorduk eğer benim boşanmış çocuklu halim sorun olmasa evlilik olsa bile mesleğini almadan olmazdı en az 5 yıl boyunca kendimizi tanıdıktan sonra idi tabi olsaydı pat diye 2 ayda ne kadar evlenmesi

Evlilik yok ortada yok ne evliliği? Biz sadece görüşüyorduk eğer benim boşanmış çocuklu halim sorun olmasa evlilik olsa bile mesleğini almadan olmazdı en az 5 yıl boyunca kendimizi tanıdıktan sonra idi tabi olsaydı pat diye 2 ayda ne kadar evlenmesi
Evlilik, ilişki, tanışma hepsi aynı kapıya çıkıyor.
5 sene sonra kızınızda büyümüş evden ayrılmış olmayacak sonuçta.
Ayrica ailesine anlatmamıştır ama anlatmış olsa bile, onlar sizin görüşmenize karşı çıkmamıştır herhalde dimi? Öyle biri ile evllilik olmaz demişlerdir

Sorumlulugunuzda olan daha kucucuk bir kiz cocugunuz varken sosyal medyadan insanlarla nasil guvenip bulusup iki ay zaman gecirip bi de kizinizdan ya da bosanmanizdan hic bahsetmeden sohbet edebiliyorsunuz, bazen hemcinslerimin cesaretlerine hayret ediyorum. Anlayamiyorum gercekten.

Daha gecenlerde konunuza benzer bir konuda da aynisini yazmistim, cocuk sahibi insanlarin kirk degil belki yuzkirk kere dusunup adim atmalari gerekiyor. Konu evlilik olmak zorunda da degil. Karsinizdaki sapik cikabilir hasta olabilir takinti yapar sizi, cocukla tehdit eder. Boyle ihtimalleri dusunmek zorundasiniz.

Cocuklu kadinin bence de ozel hayati yoktur,hele bizdeki gibi bir memlekette hic.

Sorumlulugunuzda olan daha kucucuk bir kiz cocugunuz varken sosyal medyadan insanlarla nasil guvenip bulusup iki ay zaman gecirip bi de kizinizdan ya da bosanmanizdan hic bahsetmeden sohbet edebiliyorsunuz, bazen hemcinslerimin cesaretlerine hayret ediyorum. Anlayamiyorum gercekten.

Daha gecenlerde konunuza benzer bir konuda da aynisini yazmistim, cocuk sahibi insanlarin kirk degil belki yuzkirk kere dusunup adim atmalari gerekiyor. Konu evlilik olmak zorunda da degil. Karsinizdaki sapik cikabilir hasta olabilir takinti yapar sizi, cocukla tehdit eder. Boyle ihtimalleri dusunmek zorundasiniz.

Cocuklu kadinin bence de ozel hayati yoktur,hele bizdeki gibi bir memlekette hic.
Yazınızın sadece bir kısmına katılmıyorum hatta o kısmı çok acımasızca buldum
Çocuklu kadının neden özel hayatı olmayacak ? Doğamız fıtratımız gereği hepimiz sevgiyi hak etmiyor muyuz ?
Ne yapacak kadın yıllarca çocuk evlenip gidesiye kadar bekleyecek mi ? O saatten sonra evlenmese de olur en güzel yıllar yalnız geçmiş ne gerek var
Sosyal medyadan tanışmak fiyasko çocuksuz biriyle de olmaz okey
Ama kendi standartlarında bir insanla herkes ikinci bir şansı hak eder

Ahhhhh ulan ahhh libido akıyor ya o testosteron kokusunu bi ben alıyor olamam. Namaza başlayacakmış sevsinler seni küçük adam.
İçim çok dolu demiş zaten hahahahhah ben bu dua/namaz soslu fake aşk acısı triplerinden sıkılmaya başladım artık. Geçenlerde de burada birine evli eski sevgilisi hangi duaları okuyorsun diyordu hajdjdjd

İçim çok dolu demiş zaten hahahahhah ben bu dua/namaz soslu fake aşk acısı triplerinden sıkılmaya başladım artık. Geçenlerde de burada birine evli eski sevgilisi hangi duaları okuyorsun diyordu hajdjdjd
Biliyoruz içinin dolu olduğunu zaten davul gibi olmuş dokunsan patlıcak fkfjjfjfjfj. Çatır çutur sevişesim var demiyor kimse zaten içim dolu diyor 🤣😂🤣😂

X