Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun çocuğu değil kızamaz çocukluyla evlendiyse katlanacak bekar erkeğin suyu mu çktı
Onun çocuğu değil bakamaz da
Abla ne dersen elinde patlıyor farkında mısın?
Yeni çocuk yapacaklar diye aklın çıkıyor çocuğu gönderip duruyorsun bi sakin bi nefeslen sen istesen de istemesen de yapacaklar o çocuğu hatta şu an yapıyor olabilirler

Bizim anlaşmamız vardı bana istediğin kadar otur ben gidiyorum evden dedi kendi gitti

İnsan malını bu kadar kolay bırakmaz.

Adamı bezdirmişsiniz. Aman al herşeyimi yeter ki bitsin demiş.

Artık sizinle evlenmiş olma cezasından azad etseniz adamı ya

Valla adama o kadar acıdım ki alıp sevecem ben.

Boşanırsa ben talibim adama, gün yüzü görsün 2 dakika

Bu bizim tanidigimizin tek cocuklu versiyonu. 3 cocukla adami 50 kisiyle aldatti. Adamin en yakin arkadasi dahil. Adam yine de cocuklarin basinda dur bosanmayalim evde bana bi oda ayarlayalim ev arkadasi oluruz cocuklardan ayrilmayim dedi. Kadin yetinmedi bosadi. Adam cocuklari gormeye geldi diye adama zorlama hapsiyle 18 gun iceri tiktirdi. Cocuklari babaya dusman etti. En sonunda adam baskasini buldu. Evlenemez diye yikti ortaligi en buyuk.kizini doldurdu dugunu mahvetti. Babamla benden annemden baskasi dansedemez diye rezillik cikardi cocuk. Yine ayrilmadi adam yenisinden. Bu sefer 3 cocugu da onlara gonderdi olur olmaz her zaman. Yeni esi dogum yapti kadin hastanede yatarken cocuklari babaya gonderdi. Smdi kendi surunuyo cocuklara bakamiyo diye kucuklerin velayetini mecbur babaya verdi buyuk kizla birlikte bi goz gecekonduda dededen kalan yetim maasi ve nafakayla gecinmeye calisiyolar. Bunlarin hepsini yapma sebebi esinin maddi durumunun cok iyi olmasi ustune sirketleri olmasi falandi. Ama adam karisini ne kadar taniyosa sirketini kendi ustune yapmamis ilk kurulusunda. Eline kala kala nafaka kaldi. Icten pazarlik yaparak basina gecilen hic bi is duze cikmiyo. Ha adamin hic mi sucu yok elbette var. Cok calisip eve cok gec geliyodu benim gordugum. Baska da bi kusurunu ben disardan gormedim.

Aynen bu pazar ondan almadılar cocuğu

yeni cocuk loading please wait

Esiniz bakmakla yükümlü çocuğunuza suan ki eşi bakmak zorunda degil. Cocuklu biri ile evlendiyse deyip durmayin , kadinin sorumluluğu değil bakmak. Esiniz evde yokken kadin keyfine bakar tabi ki niye sizin cocugunuza baksin. Rahatsizsaniz kadinin keyif catmasindan ki hic hakkiniz yok ama neyse esiniz evdeyken gonderin evladınizi.

Bizim anlaşmamız vardı bana istediğin kadar otur ben gidiyorum evden dedi kendi gitti
Eşimin eski eşi senin gibi olsaydı,
1- Hemen velayeti aldırıp, çocuğu yanıma alırdım.
2- Seni evden çıkartırdım, eşim ve çocuğumla o eve geçerdim.
3- Hemen sana nafaka davası açardım. ( Çocuğun maddi manevi bakımından güçleri oranında anne de baba gibi yükümlüdür)
4- Her pazar çocuğu sana gönderirdim.

Büyük kız tam bir aptalmış, böyle anaya uyulur mu be yakmış başını.

Sen nasıl bir annesin ya!
Çocuğunu sırf huzurları bozulsun diye gönderip bütün bu olayların ateşin ortasına koyuyorsun. Ayrılırken nedeninde haklı olabilirsin, onlar mutsuz olsun isteyebilirsin ama bunun içim bu ucuz numaraları yapamazsın.
Hepiniz berbatsınız. Yazık yavruya. Ayrıca o kadın bakmak zorunda değil. Babası bakmak zorunda. Ha bir anda evden seni çıkarabilir nafakanı da ödeyemeyebilir. Sırtını ona buna dayayacağına gir iş bul çalış belki kafan iyi şeylere çalışmak için bir adım atar.
2 çocukla boşandım. Dolandırıldım aldatıldım! Bebeğim ve bir küçük yavrumla hayata tututumdum. Birkaç haftada bir alıyor çocuklarımı aklım yüreğim onlarda kalıyor. Evlense mutlu olsa üzülürüm ama çocuklarımı ancak ölürsem ya da hastanede falan yatarsam alabilir.
Kendinize gelin çocuğu heder etmeyin

Ne kadar çirkin Bı yazı boyle essek gibi bakacaksın lafından vazgeçin artık. Kimse essek gibi bakmak zorunda degil. Babası diye bakmak zorunda degil. Bu tamamen vicdani bir mesele. Cocugu tamamen onlara vermendekı amac nedir. Nasıl bir annesin. Nasıl için rahat ediyor. Essek gibi bakmak tek onların mı gorevı senin gorevın ne essek gibi bakmak degıl mı. Sen ne işe yarıyon.essek gibi bakacak Baska biri yok mu. Bu cocuga. Niye bir cocuk bu kadar fazla geldi sana. Adamın 2. Karısı bakmak zorunda degıl. İnsanların arasına nifak tohumu sokmak İcin bebeyı alet edip tramva yasatcaksn ne kalpsiz bir annesin. Essek gibi!!!!!!!!!

Sadece çocuk için üzüldüm. Kıskançlık uğruna duyguları hiçe sayılan bir çocuk...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…