Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın çocuğumu istemiyor ki kendi isteyerek alsın sinir krizi geçirmiş gözü önünde çocuğun

Kadın çocuğumu istemiyor ki kendi isteyerek alsın sinir krizi geçirmiş gözü önünde çocuğun

Elin kadının yanına neden çocuğunu gönderiyorsun o zaman?Çocuğunu istemeyip sinir krizi geçiriyor

çocuğuna travma neden yaşatıyorsun be kadın

Tek tatili pazar çocuğuna ayırmak zorunda pazar günlerini keyif yapması için çocuğu başından atamaz
çocuklu adamla evlenmek için konu açan herkese bu konuyu okutmak lazım. böyle bir eski eş denk gelirse feleğiniz şaşar. kadın tam bir kıskançlıktan ölen felaket

Olan çocuğa oluyor ya.Sadece ona üzüldüm.Neden eski eşin parasını yiyorsunuz.İse girin çalışın.Cocugunuza kendiniz bakın.

Bir insanın çocuğunu kullanıp ondan ne kadar nemalanabileceğinin kanlı canlı örneğisiniz. Üstelik elde edeceğiniz hiçbir şey yok. Çocuğunuz için çok çok üzüldüm. Umarın en yakın zamanda oturup düşünür hatalarınızın farkına varırsınız ve çocuğunuzu önceliğiniz yapmanız gerektiğinin farkına varırsınız.

Öle çirkinsiniz ki gerçekten eşşek gibi bakacak ney ya?

Burda ne konular açıldı eşimin çocuğuyla baş edemiyorum diye.annesi çocukla ilgilenmeyip başından atıyor diye.hepsi de linç edildi.demek ki hep haksız olan çocuklu adamla evlenen kadın değil.eşşek gibi bakacak benim çocuğuma ne demek.kadını bakıcı olarak mı tuttunuz.madem ilgilenmiyor iki de bir niye gönderiyorsunuz çocuğu.sizinki kıskançlık maksad huzurlarını kaçırmak.bir çocuğa bakamıyor çocuk bakmak onun neyine ne demek.o çocuğu siz doğurdunuz siz ve babası bakacak.o kadın değil.yazık gerçekten o çocuğa sizin gibi anne babanın elinde sefil olmuş yavrucak.

Zorundasın Çünkü ev çocuğun dedesinin. Eşşşek gibi yapacaksın.

Eger yapmiyorsa, ESKI esinin evinden cikabilir, bir ise girip NAFAKADAN vazgecebilir, sadece kendi cocuguyla yasayabilir.

Eski esi de ailesiyle beraber kendi evine gecebilir. musakkak sana kotu bir haberim var... Eski esinin artik kendi ailesi var ve sen o aileye dahil degilsin. Bu sekilde devam edersen oglun da o aileye dahil olamayacak.

Birazcik oglunu dusunuyorsan sesini kesersin ki babasiyla iliskileri tamamen kopmasin. Olmayan, gormedigimiz seyler degil malesef.

Defalarca sordum bana söz verdi dedi Sözlerin bozulmak gibi kötü bir huyu var ama, kolundan tutup atarlar bir gün o evden, iki çocuğun odası da o evde olur. O çocuğu yolla diye akıl veren ailesi de 3 günden homurdanmaya başlar, bir kapı daha aramaya koyulurlar kızlarına.

Valla bosanmis olsam, ve yeni bir aile kursam, eski esin histeri krizleriyle huzurum bozuldugunda verdigim soz umrumda bile olmaz.

Eski es kendine ceki duzen vermezse, kendine yeni bir ev bulmak zorunda kalir. Bu kadar basit. Herkesin ailesi kendisine degerli.

Keşke hep böyleleri birbirine denk gelse

Zaten telefonda kavga ettik çocuğunu gönderme buraya sakın dedi yükseldik ikimizde
Dua et de bizim aklımıza gelen kadının aklına da gelmesin, seni o evden yollayıp kendi yerleşmesi için kocasının başını okşaması yeter. Bizi dinle şansını zorlama. Yoksa zararlı sen çıkacaksın, herkes hayatına bakacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…