Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ay kusura bakmayın da sizin yaptıklarınıza çirkeflik diyorlar

Amaç ne burada tam olarak ya
Hırstan gozunuz çocuğunuzu görmüyor maalesef. Çocuğu gönderince ne olacak o çocuk orada rahat değil ki siz kadına bilendiginiz için çocuğunuzun huzurunu düşünmüyorsunuz şu an. Çocuğu göndermeyin maalesef evlenince çocuğu da bırakıyor babalar ah o babalar... Yapacak bir şey yok hanımefendi Allah'a havale edin çocuğunuz da büyüyünce anlayacak her şeyi.

Yollicam tabi bende kaldığı kadar ordada kalması gerekmiyor mu
Velayetini neden aldın öyleyse veya adamın evinde neden oturuyorsun çocukla birlikte orada yaşamayacaksan? Neden iştirak nafakası alıyorsun çocuğa bakmayacaksan? Aç bak boşanma kararına müşterek çocuk babasıyla ne zaman görüşür diyor? Ne sandın velayet almayı sen acaba??

Sen adamın babasının evinden çık evvel, o evi boşuna vermediler sana. Çocukla kal diye verdiler. Çocuk olmasa sen o evde duramazsın. Haddini bil artık yoksa zorla bildirirler. Kimsenin sabrı sonsuz değil.

Zaten telefonda kavga ettik çocuğunu gönderme buraya sakın dedi yükseldik ikimizde

Sizin gibi bir ana vardı üvey anne cocuğun makatına boru sokuyordu tv ye çıkmıştı o kadın da sizin gibi ‘ ay bilsem gönderir miydim ‘ diye kendini masum göstermeye çalışıyordu tv de.

O kadın da sizin gibi kötü anneydi. Cocuğun makatına bir şey sokulacak da öz anne bunu anlamayacak cocuğun psikolojisinden bedeninden. Anlıyor ama yeter ki yeni eşin huzuru kaçsın cocuk önemli değil yapmıştı sizin gibi.

Ac bakalim bosanma protokulunu haftanin yarisinda annede yarisinda babada kalmasina karar verilmistir midir yaziyor? Yoksa babanin haftada 1 , 2 haftada 1 gorus gunleri mi yaziyor? Henuz ortak velayet yaygin uygulanmiyor ulkemizde, cocuk senin, sende kalacak tabii ki. Adam da babasinin hayrina seni evinde oturtmuyor, cocugu rahat etsin diye o evdesin.

Istersen ver cocugun velayetini, cik adamin evinden, gir ise calis. Herkes bosuna calisiyor herhalde ya bir hayatta kalma metodu olarak evlenip cocuk yapmayi bulanlar olmus.

Bu arada hala cevap bekliyorum: Neden bosandiniz? Adam evde bile otur dedigine gore ne istersen al, beni birak artik raddesine gelmistir gibi hissediyorum.

Babası işteyken değil. Cocuğu istemiyorum diyip sinir krizi geçiyor diyorsun bu ne demek farkında mısın?

Çocuğuna mobbing yapıyor, köşeye sıkıştırıp etini sıkıyor, seni istemiyorum git burdan diyor. Defol git diyor. Bunlar sizin için önemli değil mi ? Bu kadar mı kötüsün Ya.

O cocuğun kalbini yaralatıyorsun bile isteye

Sen böyle yaptıkça tabi istemez. Beni sürekli sorgulayan, evime karışan birimin çocuğunu bende istemezdim..

Amacı kadını kaçırtmak, eski eşinin yine buna kalması. Cocuğu da umrunda değil intikam aracı olarak görüyor konu sahibi kötü kadın

Ev sizde, kira derdiniz yok.
Nafakada size yetiyorsa bence sorun çıkarmayın. Farkında mısınız bilmiyorum ama bunların keyfini çıkarırdı bir başkası. Eski eşinizinden almanız gereken hesabı, yeni eşinden almanız doğru değil.

Pazardan aldığım armutu mu gönderiyorsun? Yumurta mı bu? Nereye ne gönderiyorsun. Otursun çocuk evinde senle. Ödevini yapsın. Kursa yazdır haftasonları babasına parasını ödet.

Gerekmiyor hem begenmiyorsun bakmasini hem yolluyorsun ne kadar kotu bir annesin ne kadar kotu bir insansin farkina var. Babasi oldugu zaman babasi alir o kadin almak zorunda degil. Ben olsam o cocugu alirdim gercek anne nasil olurmus sana gosterirdim. O evden seni cikartir bir guzel yerlesir nafakayida keserdim. Ayda yilda yalvar yakar zor gorurdun cocugunu. Asla hak etmiyorsun o cocugu.

Eşek gibi bakması gereken bir kadın var ama o üvey anne değil.
Evde yemek varsa yapmaz köfte möfte, bende yapmam. Öz çocuklarım bu arada üvey değil
Koltuğa bişey dökerselerde kızarım. Evde tek çocuk odası varsa onuda kendi çocuğuna yapar sizin çocuğunuzun odası sizin evinizde olabilir.
Kıskançlıktan çatlıyorsunuz belliki, hem adamın evinde yaşa hem çocuğu adama postala! Oldu, üstüne eve yeni eş getir tam olsun. Ne akıllar var yarabbim

Vayy be !
Çocuğa o kadar o kadar üzüldüm ki .
Hanımefendi zerre kadar sevmiyorsunuz çocuğunuzu . Sırf eski eşin huzurunu bozmak istediğiniz için çocuğa onlara tamamen göndermeyi düşünüyorsunuz .
Herkes anne baba olmamalı ya gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…