Cinsellik olmayan evlilik

Her erkek sizin eşiniz kadar beklemez. Ki eşinizin evlenip de dört yıl dayanabilmesi de çok şaşırtıcı
Çözdüyseniz sevindim

Herkes fikrini beyan ediyor konu sahibi tek bir kişinin fikrini almaz diye düşünüyorum herkes gibi görüşümü belli ettim. Evet yaptığım yanlışta o kadar beklememeliydim. Konu sahibinin empati yapmasını önerdim.

Aslında karısından önce kendini de düşünmeli Pamuk. Kendinin de ihtiyacı karşılanmıyor. Ama işte ihtiyaç olarak hissetmeyen adama ne yapacaksın ki? Aç olmayan biri yemeği ne yapsın?
İhtiyacı varsa bunu hiç yorulmadan, ön sevişme yapmadan efor harcamadan eliyle hallediyor zaten.

Bu arada sorunun psikolojik olduguna inanmıyorum. Eger oyle olsa esinizde baska sorunlarda gozlemlerdiniz. Genellikle mutsuzluk, enerjisizlikle beraber cinsel isteksizlik görünüyor. Buda gecici oluyor. Desenizki esim depresif bi adam evet olabilir ya da cocukken istismara ugrasamis bireylerde boyle bi siteksizlik oluyor. E bunlar yoksa adamin bülbül ötmüyor yapacak bisey yok

Buna benzer yorum yaptım bende ama pek olumlu karşılanmadı maalesef…

Bir de konu sahibi sen bu konuyu da çok geç açmışsın. Üç yıldır cinsellik yok adam yeni tedavi olmaya başlamış bize soruyorsun şimdi. Maks bir yıl sonra sorsaydın herkes boşan derdi sen de giderdin eşin o zaman tedaviye başlardı. Şu anki süreci iki sene erkene çekmiş olurdun, gözlemlerdin. Şimdi eş yeni tedaviye başlamış sen zaten üç sene beklemişsin. Ne desek boş biraz

Konudaki neredeyse tüm yorumlarınız kahkaha emojileriyle. Ne yardımınız dokunuyor konuya, gerçekten merak konusu.
Mantık ve biraz zeka ile okuyanların anlayabileceği yorumlar yazıyorum. Her cümle aynı tonda değil. Bir bütün yazı içinde komik olan şeyler de geçebilir sıkıntılı olanlar da. Biraz çaba ile anlayabilirsiniz. Biz konu sahibi ile bir kaç mesajda rahatça konuşabildik kendisinin seviyesi anlamak için yeterli. Ama size ulaşmamışsa hiç zorlamayın

Buna benzer yorum yaptım bende ama pek olumlu karşılanmadı maalesef…
Boşverin zaten herkes tarafından onaylanmayı bekleyecek kadar özgüvensiz değiliz nasılsa. Biz doğru bildiğimizi söylemeye devam.
İnsanlar herkesin farklı bir bakış açısı,hayatı yorumlayışı olduğunu ısrarla anlamıyorlar. Herkes çoğunlukla aynı düşünsün istiyorlar. Garip

Çok mutlu olursunuz umarım kaç yaşındaydınız boşandığınızda acaba?

Evet ama sanırım o zamanda o bahsettiğim ilaçlardan kullanıyormuş benim haberim yoktu tabi o zamanlar.. evlenince onu da içmeyi kesmiş ayda yılda bir oluyordu işte. Evlenmeden önce biliyormuş yani kendini
Yani aslında size karşı dürüst olmuş olsa, siz bunu bilerek bu evliliği yapmış olsanız sabredilir, destek olunur, tedavisi var denir vs. ancak burada ciddi bir sorun var. Resmen sizi kandırıp evlenmiş gibi. Keşke tedaviye zamanında başlasaydı ve size karşı açık olsaydı bu saatten sonra o iyileşse bile aranız düzelmez bence.

Evet her kilo olayında söylüyorum senin gibi hareketli biri olsam böyle olmam sen kendine bak diyorum
sinir oluyorum valla bu heriflere. Kıllı göbeğiyle sevişebileceği 3 dakika zaten, onda da karısını beğenmiyormuş haspam. Sanki karşısına adriana lima gelse ultra süper güç modu açılacak. Kendinizi sakın ezdirip özgüveninizi düşürmesine izin vermeyin. Kiloyu da kendi sağlığınız için verin sadece, kocanız halt etmiş çünkü

Menopoza girene kadar mı sabretsin ? Kadın çocuk sahibi olmak istiyorum diyor.. 4 yıl bir erkek beklemez, beklediyse de cinsel ihtiyaçlarını karşılamıştır bir şekilde...

Menopoza girene kadar mı sabretsin ? Kadın çocuk sahibi olmak istiyorum diyor.. 4 yıl bir erkek beklemez, beklediyse de cinsel ihtiyaçlarını karşılamıştır bir şekilde...
ilişkiye giremiyordum ama diğer tüm şekillerde tatmin etmeye çalışıyordum. Evet bayana hak veriyorum. Ama biraz daha konuşmaya çalışsın. Hemen kestirip atmasın. Bilmiyorum belkide bu konuda sizin kadar katı düşünemiyorum. Zamanında bende cinsellikten eksik kaldığım için…

Tabii ki kolay şeyler yaşamamışsınızdır ama 4 yıl çok uzun değil mi sizce de? Üstelik basbaya çok kolay bilinen bir yöntemle çözmüşsünüz. anestezik kremler daha önce hiç mi aklınıza gelmedi, denemediniz mi hiç

hastalık veya başka bir sey yüzünden olsun aynı tavrı kadın yapsaydı erkek çoktan ya dayağa ya da boşanmaya başvurmuştu. iyi dayanmışsınız gercekten helal olsun.

büyük konusmak istemem ama böyle bir durumda bir de üzerine düsen sorumluluğu almayan bir esim olsa evli kalmazdım. ben de bir kez yaşicam bu hayatı. kimseyi iyileştirmekle harcayacak vaktim yok valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…