Cinsellik olmayan evlilik

yasitiz seninle. hic de oyle geckin çağımız yok, citiriz hala.
bence bosa gitsin, sifirdan yeni biriyle tutkuyu daha kolay yakalarsin. sizin iliski lackalasmis artik. adamin icinden bu saatten sonra robocop cikacak degil. sende de heves kalmamis. uzatip sundurmek yerine ayril gitsin. hayatina girecek yeni insanla tum bu dramalar olmadan rahatca yasa cinselligini.
bugun seni kaybetmekten korkup deneyen adam yarin coluk cocuga karisinca rahatca gidemeyecegini bilip hepten boslar

Kadın kilo alınca erkek çekici bulmaz, kilolu olsam size ne olmasam size ne? Erkek iktidarsızsa karşısında isterse top model olsun yine fark etmez. Bu durumda ön yargılı olan ben miyim, siz misiniz?
Konu sahibine sorduğum soruya atliyorsaniz ben de sorarım hayrola noluyoruz derim e kusura bakmayacaksin.
Bana sorana cevabını verdim siz öte tarafta polemik yapın

Yalan söyleme nedeni utandığı içindir diye düşünüyorum. Erkeklik gururu dediği şey devreye girmiştir işte.
Karısının 3 yıldır yaşama sevincini alırken perişan ederken, manipüle ederken utanmadı ama sevdiği kadını o kadar peşinden koştuğu kadın üzülürken utanmadı. Utanma değil bu utansa kendide üzülürdü karıma cinsellik yaşatamıyorum diye. Erkeklik gururu olsa, biraz çabalardı .

Ben de size katılıyorum, eski eş kesinlikle yalan söylüyor. Kim bilir ona neler yaptı .

Birden aşırı kilo aldıysa eşi cinsel çekim duyamiyor olabilir mi diye düşündüm.Ex mesela bana kilo alırsan soğurum demisti,var böyle kendine bakmayip sadece karşı tarafı ezikleyenler
Bizimde az çok bu yüzden galiba. Eşim kilolu, ben kilo aldım bana laf ediyor. Şimdi süper zayıflıyorum. Amacım zayıflayıf onu süründürmek.
Umarım Allah o günleri yaşatır bana

Ne sebeple boşanmış peki? Ve sevgilikte sık sık ilişki yaşadınız mı?

Bizimde az çok bu yüzden galiba. Eşim kilolu, ben kilo aldım bana laf ediyor. Şimdi süper zayıflıyorum. Amacım zayıflayıf onu süründürmek.
Umarım Allah o günleri yaşatır bana
O günleri görmenizi dilerim.
İçten bağlı, samimi olan kişi karşısındakini her haliyle sever çekici bulur.Once kendilerine bakmalilar, kılıf uydurması kolay.

Kendi içinde çabalıyordur belkide. Bilmiyorum bende bir kadın olarak bunun rahatsızlığını çok çektiğim için farklı düşünüyorumdur.

Benzer şeyler yaşadım. Sonuç olarak da boşandım. Arada cinsellik bağı olmayinca kocayla kardeş oluyorsun. Benim zaten kardeşim var. Bana eş lazım. Hayat çok kısa. Evet sevgi, güvenmek çok güzel şeyler. Ama hayatımızdaki her insanın bir rolü var. O da kocamsa kocam olmalı. Olmuyorsa sonsuza kadar sabır ve merhamet gösteren taraf olmanın hiçbir faydasını görmedim.

4 yıl mı???Çok pardon ama tedavisi 4 yıl süren vajinismus hiç duymadım ......

Bu numarayı yediniz yani !!!!!alelen size tuzak kurulmuş , kandırılmış,oyuna getirilmişsiniz......

Sorduğunuz sorunun cevabı ilişkinizin diğer yönlerden nasıl olduğu ve birbirinize duyduğunuz sevgiye bağlı. Eğer bunlar iyiyse ben boşanmazdım. Ama anladığım kadarıyla iyi değil, sizin sabrınız kalmamış, o iletişime açık ve çözüme odaklı değil. Yani bu durumda boşansanız kimse size haksız diyemez.

Bence bir 6 ayda bu tedavinin sonuçlanmasini bekleyin düzelmeye çaba gösterirse bakarsınız sizde unutursunuz zamanla yaşanılanlari

Olabilir ama takmış demek ki altındaki psikolojik sebep bu gibi geldi

4 yıl mı???Çok pardon ama tedavisi 4 yıl süren vajinismus hiç duymadım ......
4 yıl boyunca tedavi aldım demedim ki zaten bazen yapmaya çalıştım,bazen pes ettim.bazen çok ağladım… öyle böyle derken koskoca 4 yılımı heba ettim. Tam umudumu kesmiştim pes etmiştim ki sonra oldu,iyikide oldu. Güç oldu ama oldu bu süreçte canım eşim sabırla bekledi. Tek üzüldüğüm 4 yıl boyunca döktüğüm gözyaşları oldu…

Kimse kimseyi yıllarca beklemek zorunda değil. Yetişkin insanlarız yapmamız gerekenleri biliyoruz.

Ben de bir ara sizin gibi bir yorum yaptım forumda. Bir hanıma sabretmesi gerektiğini söyledim. Sonra seneler geçti aynısı benim başıma geldi.

Giden gençlikten gidiyor. Senelerce bekliyorsun, elde kalan benden bu kadar diyen bir partner olabiliyor.

haklısınız. Zaten şuan diyorum bunun için eşimi neden 4 yık bekletmişim bu kadar basit olan bişey için eşime neden haksızlık etmişim diye. Ama işte olmuyordu. Şunuda hiç bir zaman inkar edemem belkide eşim bana karşı bu kadar anlayışlı sabırlı olmasaydı daha erken atlatabilirdim bu hastalığı. Onun sabrı benim hep ertelememe vesile oldu…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…