Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

çok şükür ben hiç bi yan etki yaşamadım sadece azcık başım dönüyo ara sıra .benim iğne pregnly iğneden mi farkediyo acaba benim de ümidim yok 9 haziran adetim bakalım ama ilaçlar geciktiriyo o yüzden bi hafta geçmeden test mest yok

kızlar hepınızın tedavısı hayırlı olsun kızlar umarım hepınız bıranönce hamiş kalırsınız
benım sıze bı sorum olcak umarım cvplarsınız ben klomen kullandım buay acaba
catlatma ıgnesı olmadan yumurtam catlarmı catlamazda kıst olur dıye cok korkuyorum
catlatma ıgnesını doktorlar garantı olsun dıyemı verıyo acaba

kızlaer günaydın hepinize...a.s.benim göğüs uçlarım çok hassaslaştı ve rengi koyulaştı bu çatlatma iğnesindenmi kaynaklanıyor acaba?:uhm:

ilk ay bana da vermemişti doktor çatlatma iğnesi sadece klomen içimiştim bi ayda bişey olmaz kist oluşsa bile korkmana gerek yok arkadaşım

kızlaer günaydın hepinize...a.s.benim göğüs uçlarım çok hassaslaştı ve rengi koyulaştı bu çatlatma iğnesindenmi kaynaklanıyor acaba?:uhm:

benimde göğüslerim iyice hassaslaştı ama arkadaşım duyduğuma göre bu çatlatma iğnesi aynı hamilelik belirtileri gibi belirti veriyomuş o yüzden ben aldırmıyorum belirtilere ama belki hamilesindir inşalllllaaaaaahhhhhhh

Alıntı:

basilicum kullanıcısından alıntı
doktorum ovitrella verdi yaşım 30 ama iğneyi ssk karşılamadı 83 tl verdim iğnemi bugun oldum klomen kullandım 1 ay normal yumurtlamam vardı ama çatlamıyo yumurtam büyüyo çatlamıyo nys bugun ovitrella iğnemi oldum yumurtam çatlarmı bilmiyom bugun c.tesi pazartesi eşimle gidicez spermleri işlemden geççek ve eğer çatlama olduysa benim yumurtacım da :) ilk aşılamamızı dniycez korkuyorum ama nasip neyse o olcak biliyorum of nys bakalım ne olcak

Canım 30 yaşındaysan ssk karşılar bir araştır istersen HAdi hayırlısı inşallah tez zamanda aşılan olur ve tutar meleğin..

---------------------------------------------------------------------------------------------------
benım ilk aşılamam tutmadı özeldeydik daha doğrusu yumurtam çatlamadı iğneye nazaran anlamadım devlete gidiyom orada da ılk aşılama yapılcak dediler klomen verdiler 5 gun sabah akşam içtim sonra görme bozukluu yaptı bıraktım anlıycanız bu ayda yani ikinci aşılamam da yalan oldu önümüzdeki ay iğneli tedaviye başlıycakmışız iğneleri karşılaması için belli bi süre ssk lı olmak gerekiyomuş bu ay onuda araştırıcam teşekkürler Allah her isteyenin gönlüne göre versin ne diim .. dua ediyoz senağlama

Alıntı:
basilicum kullanıcısından alıntı
doktorum ovitrella verdi yaşım 30 ama iğneyi ssk karşılamadı 83 tl verdim iğnemi bugun oldum klomen kullandım 1 ay normal yumurtlamam vardı ama çatlamıyo yumurtam büyüyo çatlamıyo nys bugun ovitrella iğnemi oldum yumurtam çatlarmı bilmiyom bugun c.tesi pazartesi eşimle gidicez spermleri işlemden geççek ve eğer çatlama olduysa benim yumurtacım da :) ilk aşılamamızı dniycez korkuyorum ama nasip neyse o olcak biliyorum of nys bakalım ne olcak

hayırlısı olsun canım yaaa bende bu ay olucaktım ilk aşılamamı ama malesef her ay büyüyen yumurtalarım bu ay büyümedi bakalım yarın gidicem doktora bakılıcak yine eğer istenilen büyüklüğe geldiyse aşılama yapılacak yoksa bidahaki aya kalıdık
HAYIRLISI OLSUN

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

handan25

teşekkür ederim cnm inşallah seninde hayırlı olur benım ıkıncıde yalan oldu bakalım 3,ne olcak olmasa tüp deniycez artık

basilicum canım doktorun sana ovitrelle versin o da çatlatma iğnesi evet diğeri bulunmuyo yada çok zor bulunuyo inşallah bu ay tutturursunuzz

dr lar bi türlü ovitrella vermıyo klomen verdi devlet yine ilk özelde klomen kullandım pregnil vuruldum ya çatlamadı yumurtam şimdide klomenı devlet verdi ama alerji yaptı yani yan etki görme problemi bilmiyorum onu kestiler iğneyle tedavini yapçaz diyolar ama bu arada yine kocaman bi çikolata kistim var ne olcak bilmiyom bu kist varken nası aşılama olcak bana saçma geliyo :uhm:

arkadaşlar herkese günaydın
geçen hafta klomen kullandım dün yumurta olgunlaştımı diye doktora gittim yumurtan oluşmamış retensiyo kistin var dedi çatlatma iğnesi vermedi 15 gün PRıMOLUT-N diye bir ilaç verdi bunu kullan içindeki kisti temizleyelim dedi daha önce bu ilacı kullanan varmı acaba bidahaki ay yumurtam olurmu

olur tabiki canıım sıkma canını benim doktorumda bahsetmemişti bende klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum sonrada yumurtan büyüyüp çatlamazsa kiste dönüşüyor korkulcak bişey yok canım üzülme.banada doktorum öyle söyledi ben sormuştum böyle bi risk varmış o zaman ne yapıcaz diye oda bir ay ara vericez kist için ilaç alıcaksın sonraki aylarda denicez tekrar dedi

sağol canım doktora gidipte yumurta yok kist var deyince insan bi tuhaf oluyo inşallah bidahaki aya olur

en önemlisi morel...bide çok üstüne düşme bu çocuk mevzusunun salla biraz canım tamam?

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyytEvet canım aynen katılıyorum d.
Gerçi ben uyguluyorum ama yınede yok bebe:roflol:Nerde bende o şanss mucızeler bana yaklaşmıyorkaydirigubbakcemile3

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyytEvet canım aynen katılıyorum d.
Gerçi ben uyguluyorum ama yınede yok bebe:roflol:Nerde bende o şanss mucızeler bana yaklaşmıyorkaydirigubbakcemile3

yok canım ya ciddi anlamda 2 aydır falan düşünüyoruz çocuk bir aydır doktor kontrolünde klomen kullandım ve çatlatma iğnesi beni varya resmen o iğne mahfetti.eşimdede bendede sorun yokmuş öyleyse neden zorluyorum ki eşime normal sperm sayısı normalin altında öıktı tek sorun o diğer değerleri normalinde üstünde.kendimi kasmama kararı aldım canım böyle olmuyor..iğne resmen yataklık etti beni ağrıdan ki bende çikolata kisti vardı onun ağrısı gibiydi yani resmen

geçmiş olsun canım demek çatlat iğnesi yan etki yaptııı ağrı yaptı emek
Bendede tam tersi duygum değişim bozuklugu yapıyor dr yan etkılerın degısık olabılecagını söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…