Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Bende iki gün önce ovitrelle catlatma ignemi oldum haftaya sali yine olucam sanirim o hafta süresince yumurta gelisebilir diye ikinci igneyide yazdilar Insallah tutar

Merhaba geçen gün doktor kontrolüm vardı büyük ihtimalle Aralık 24de bende vurulcam süreçler nedir acaba biz mi vurduruyoruz kaç kere vuruluyor acaba?

Ben 7 aralıkta çatlama iğnesi oldum ve kasık ağrılarım bel ağrısı var 7.gün bugün sarı bi leke geldi belim kasıklarım ağrıyo acaba bu durumu yaşayan biri varmı

Canım peki klomen adet geçiktirir mi acaba
Merhaba canım klomen yumurta çatlatma yani besleyici özelliği olduğu için âdet geciktirmez aksine eğer adet düzensizliği varsa düzene bile sokar ama klomenden sonra veya çatlatma iğnesinden sonra hamile kalırsan adet olmayabilirsin. Bu bilgileri doktoruma sorduğum için yanıtlıyorum Ayrıca bir dönem adet düzensizliği olduğu için bende klomen kullanmıştım ozaman düzenli olmuştum

Bugün ben çatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonra dinlenmek gerekiyomu

Merhaba bayanlar Şubat'ın 5 iğne yaptırdım bugün 11 gün oldu testim negatif çıktı kacgun gecmesi gerek

Merhaba kizlar 2 kiz cocuk sahibiyim ilk kizim 11 yasinda ikincisi 2 yasinda buyuk kizim engelli oldugu icin kucuk kizim ablasinun sorumlulugunu tek basina almasin kardes sart dedik ama 6 aydir denemeler bosaydi yasda var tabi 40dr sorun yok bebeginiz olabilir yumurtada var dedi covid atlattik ondanmi acaba dedik oda catlama ignesi oncesi hap ve catlama ignesi verdi cumartesi yaptim kasiklarim karnim belim agridan oluyorum ay birde duygusalim kim ne derse agliyorum insallah yumurta hayirlu bir sekilde catlamistir dr 3unde gel dedi hepimi icin hayirlisi olsun

oldumu acaba 3.çocuğunuz

Selam arkadaşalr ben klomen kullandım yarında çatlama iğnesi olacam.Bu ilaçlarla ilk denemede bile hamile kalanları çok duydum darısı başımıza inşallahhh.
Merhaba arkadaşlar bende çatlatma iğnesi vurdum geçen pazar yaotim bir hafta oldu ve adet sancilarim var benim. Gibi olan varmi

Benimde bir sorum 17sinde iğne oldum bugün ignenin 6.7 günü bugün pembesi akntim var igneden hemn sonra her günümüzi değerlendirdik gün aşırı pembe akıntı neden olabilir acaba

Merhaba
Herkesin çatlama iğnesi boyunca gebelik testi pozitif göstermiş, bende denedim hiç pozitif göremedim . Bu gün iğnenin 9. Günü bu normal mi?
Yardımcı olursanız sevinirim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…