Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım demek çatlat iğnesi yan etki yaptııı ağrı yaptı emek :KK43:
Bendede tam tersi duygum değişim bozuklugu yapıyor dr yan etkılerın degısık olabılecagını söylemişti

valla canım bana hapıda etki yaptı klomen iğneside berbat yaptı sanırım bünyem kaldırmıyor....

valla canım bana hapıda etki yaptı klomen iğneside berbat yaptı sanırım bünyem kaldırmıyor....

benneyaptımkibenneyaptımkiBenide mahvetti lanet ilaç hatta başlık bile açmıştım klomenın yan etkilerinii saysam bitmezbenneyaptımki

benneyaptımkibenneyaptımkiBenide mahvetti lanet ilaç hatta başlık bile açmıştım klomenın yan etkilerinii saysam bitmezbenneyaptımki

hadi ya yani demekki tek bende değilmiş sorun ben hep kendime yoruyordum ne uyuz bi bünyem var diye...laelaelaelaelae

arkadaşlar merhaba...ben yeniyim grupta...su anda 17 haftalık hamileyim..bende klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım...hemde ilk denememde...yan etkimi artık tam bilemiyorum yada hamileliktenmi iğne vurulduktan sonra 2 hafta boyunca acayip kasık ağrılarım oldu ama şimdi geçti çok şükür...benim sizlere diyeceğim sakın moralinizi bozmayın ve tedaviniziz aksatmayın..çünkü ben ve sizler gibi kişiler normal yoldan hamile kalması zor kişileriz...ama çok şükürki böyle bir yöntem var ve Allah' ın izniyle hepimiz bebişlerimize kavuşucaz...Rabbim her isteyene nasip etsin inşallah...sakın umudunuzu kaybetmeyin ve moralinizi bozmayın...
Hepinize sevgilerrr

slm kızlar nerelerdesiniz topiğimiz kaçıncı sayfalara düşmüş ne oldu herkes bıraktı mı artık ilgilenmeyi ben adet oldum bugün umudum bu yeni aya artık başka kimde ne haberler var ceylanlar bal yağmur nerelerdesiniz arkadaşalrt

ewett yaa kımseler yazmıyorr artıkkkk
zlm canım inşallahh önümüzdekii aya umutlarr .iNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY rabbım yüzünü güldürür..Bende bugun adet olucam arkandan geliyorum canım :eek:
:sm_confused:

balım ikimizde bu ay iğneli günleri değerlendiremedik vardır bir hayır ne yapalım inş. önümüzdeki aya artık dua ve sevgiyle cnm

kızlar herkese meraba
ben 6 aydır özel bir hastanede kadın doğuma çıkıyorum doktoruma pko lu olduğumu söyledim önce ısrarla bekleyin dedi şimdide 2 aydır klomen tedavisi uyguluyo yanlız bu arada hiç hormon değerlerime bakmadı sadece ultrasonla bakıyo doktoru değiştirsemmi diye düşünmeye başladım sizce değiştirmelimiyim???

Kırmızı kart şutuuuu vurdu klomen bu ayda şuttt olduu benım kırmızılar geldıı :roflol:

ben artık şöyle düşünüyom bal en azından kendiliğinden geliyo kırmızılar bi de gelsin diye uğraşmak vardı hayırlısı ve sabır cnm

balsuratım nasılsın bitanem ıst.dan kızkardeşim geldi o yüzden fazla giremiyorum nasıl keyifler varmı hamilemiz

Zlm'mm ben bu ay öyle bir salladımki.. Bugün dayanamadım bir baktım yumurtlama tarihim geçmiş tabii 14.günü yumurtlamayı başarabildiysemzemuszemus
Amannn çalışıyoruz işte Rabbim hayırlısını versin

Zlm'mm ben bu ay öyle bir salladımki.. Bugün dayanamadım bir baktım yumurtlama tarihim geçmiş tabii 14.günü yumurtlamayı başarabildiysemzemuszemus

Ceylanımm canım inşallahh bu ay senden güzell haberlerrr alırızzz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Ben 6.aya geçtim:roflol::roflol:

cnm inş bu ay olur senin hani hep kafadan atınca oluyo ya inş senin de öle olur ben de kk ne girmiyom bile hani sürekli kafamda olmasın die ben de 3. klomene başladım bugün zaten bu ay tatile giriyoz tatile çıkmadan önce günleri değerlendirecez eşimin izni ağustos başında ama ben temmuzun 5 inde falan gidecem memlekete inş orda güzel haberi alırım da annemlere de eşime de sürpriz yaparım cnm ya innnnnnnnnnşşşşşşşşşşşş.

Ceylanımm canım inşallahh bu ay senden güzell haberlerrr alırızzz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Ben 6.aya geçtim:roflol::roflol:

cnm klomen tedavisinde mi 6. ay senin anlayamadım klomen için çok fazla değil mi inş bu ay uğurlu gelir hepimize sırf bu konuyu sürekli aklımda tutmamak için siteye de elimden girdiğince girmemeye çalışıyom stres yapmak istemiyorum ama bazen elimde olmadan çok geriliyorum zaten ilaçlar da sağolsun gerginliği tetikliyo öpüyom cnm dualarımız birbirimizle olsun

cnm klomen tedavisinde mi 6. ay senin anlayamadım klomen için çok fazla değil mi inş bu ay uğurlu gelir hepimize sırf bu konuyu sürekli aklımda tutmamak için siteye de elimden girdiğince girmemeye çalışıyom stres yapmak istemiyorum ama bazen elimde olmadan çok geriliyorum zaten ilaçlar da sağolsun gerginliği tetikliyo öpüyom cnm dualarımız birbirimizle olsun

zemuszemusCanım doktorr öyle görüyor valla bende anlamadım Rekoraa gidiyorumm:roflol::roflol:aslında 7 aya tamamlıcak dr.Ama ben 7.ayı ıstemıyorum ıgneye geçicem önümüzdeki aya:jeyyar::jeyyar:allah ızın ederse:Saruboceq:Birde 2.aşılamayıd ayap dıcem bakalım:jeyyar:

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum eşimin kardeşi ve kuzeni var pek bilgisayar kullanmıyorum onlar oyun oynuyolar hepinizi çok özledim .bu ay hiç bir ilaç igne kullanmadım geçen ay çok üzüldügüm için aklıma bile getirmemeye çalıştım geçen ay sokaklarda agladıgım için eşim bu ay evde sohbetini bile yasakladı bu ayda günüm 3 gün geçti
ama test yapmaya cesaretim yok 2 senedir hep hüsran oluyo offf inş hamile degilsem hemen ögrenirim ümitlenince çok kötü oluyo allah hepimizin yüzünü güldürsün arkadaşlarımmm

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum eşimin kardeşi ve kuzeni var pek bilgisayar kullanmıyorum onlar oyun oynuyolar hepinizi çok özledim .bu ay hiç bir ilaç igne kullanmadım geçen ay çok üzüldügüm için aklıma bile getirmemeye çalıştım geçen ay sokaklarda agladıgım için eşim bu ay evde sohbetini bile yasakladı bu ayda günüm 3 gün geçti
ama test yapmaya cesaretim yok 2 senedir hep hüsran oluyo offf inş hamile degilsem hemen ögrenirim ümitlenince çok kötü oluyo allah hepimizin yüzünü güldürsün arkadaşlarımmm

canım bukadar stres yapma seni umutlandırmak istemem ama doktorum şuanda kullandığım klomenin 3 ay sonraya bile etki edeceğini söylemişti yani tam ilacı bıraktım derken hamile kalan oluyormuş. inşallah hamilesindir. hayırlı haberlerini bekleriz

kızlar slm nasılsınız ben artık çatlatma iğnesi bile olamıyom çünkü ilaçlara rağmaen yumurtam yeteri kadar büyümüyo ve de rahim duvarı çoooook inceymiş 2mm cik olduğundan doktor bu durumda iğne falan yapamayız dedi çoooooooook üzüldüm bu ay denemediğim şey kalmamıştı çok umutluydum ara verdim ben de tatile girdik memlekete gidecem zaten eylülde klomenin de aldığım östrojen hapınında dozunu arttırırız dedi dr eğer o da işe yaramazsa iğnelere geçeriz dedi ama endometrium böyleyken yumoş olsa döllense de zor muş bilmiyom nolacak yaaaaaaaaaaa

X