Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

canım sakın üzülme çünkü onun çareside var duymuştum rahim duvarını kalınlaştıran ilaçlar var herşeyin hayırlısı çok öpt lütfen moralini yüksek tut

saol yağmurcum evet vardır çaresi ama zaman geçtikçe insan umutsuzluğa kapılıyo neyse stres yapmıcam sakin olacam vardır bunda da bir hayır bakıcaz ve görecez öptüm cnm

canım rahim duvarının kalınlaşması için çok fazla miktarda su tüketmen gerek doktorum söyledi banada

kızlar çok mutluyuym akşam çift çizgiyi gördüm bu günde kan verdim eşimin ofiste sonucu bekliyorum 2 de tekrar doktora gidicem evdede net kesildi aksilige bak ama sizlere yazmadan edemedim 2 senedir her teste aglayarak bakan ben bu kez havalara uçtum umarım herşey iyi olur inanın arkadaşlar oluyo ben bu ay igne yaptırmamıştım evde konusunu bile açmadım hiç bir şey içmedim o yüzden ümitlenmedim oldu allah tüm istiyenlere versinnnnn

Tebriklerr.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhha.s.

yağmur2009 tebrikler Allah analı babalı büyütmek nasip etsin çok heyecanlandım .. :hooray:
Bu ay bende iğne olmadım hiç bişey yapmadım :1rolleyes:
Hiçbir belirtimde yok iğne olduğumda ne güzel zamanında regli oluyordum şimdi 35.gunum bugun olsamda kurtulsam..

nasıl 6 kere yapar normalde en fazla 4 oda hastanın durumuna bakılır çokk zararlı ben 3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama maalesef hala yok:çok üzgünüm:

nasıl 6 kere yapar normalde en fazla 4 oda hastanın durumuna bakılır çokk zararlı ben 3 ay klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama maalesef hala yok:çok üzgünüm:

sositosositoNesii zararlı olsunkiiiiisositosositoha iğne tedavisi oluyorumm sositosositoha klomen tedavisi oluyorummsositosositohem haplar daha az yan etkılerı var iğneler isee sırfff hormon içeriyorrsositosositoDoktoruma güveniyorum valla.Bir bildiği vardır herhalde boşuna okumamışş...sositososito

ayyy canım inşallah hamilesindir
hayırlı haberini bekliyorum haberdar et bizi allah bizede nasip etsin aminnnnn

BAlım naber ,Ceylanım nerelerdesin yine başka hamiş varmı..

kısssssssss naber merak ediyordum seni bi türlü yakalayamadım göremedim seni
ben uzun süredir girmiyordum öyle ara ara bakıyordum, neler yapıyosun canım gelişme yok galiba sende de, ben aşılama olumsuz olunca ara verdim 2 aydır dr a gitmiyorum
ama 2 aydır yine gelen giden yok bakalım sonbaharda da olmazsa tekrar gideceğim.

uklam bende tedaviyi bıraktım yoruldum bende sonbaharda tekrar başlayacağım bendeseni merak ediyordum arada uğra opuyorumnanaktan
Balım ya tedaviden yoruldum biraz umursamayalım bakalım gelecekler mi :umursamaz:

SELAM KIZLAR
çatlatma iğnesi kullandım bugün kontrole gidicem eğer yumurtam büyüdüyse iğne yapıcak doktor ama bu iğneler önceki yaptığımda ağrı yapmıştı şimdiki yaptığımda ise ağrı olmadı yumurtam büyümedimi acaba

şirinem kötü düşünme ..ınşallah bitanem.. Büyümüşlerdir

şirinem kötü düşünme ..İnşallah bitanem.. Büyümüşlerdir

dün gittim doktora 17 mm olmuş 2 gün daha kullanıcan iğne dedi doktor bakalım bu ayki çatlatma inşallah işe yarar bu ikinci yaptırışım allahım hepimizi sevindirsin inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…