Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ÖĞRETMENıM ÖĞRETMENıM CANIM BENıM opuyorumnanaktan
OKULLARIN KAPANMASINADA BıŞEY KALMADI CEYLANIM NAPACAKSIN YAZIN??

geldim kıslar geldimmmmmm okuldaydım bu ara işler epey yoğun pek giremiyorum nete sizi de çok özlüyorumm yaaa
balım benim inşallah o mucizen gelir canım bu ay bi halay çekeriz halay başı iki ceylan oluruz ama dimi ceylanım

Ooooo süper olur:teytey::teytey:
Okular bittince rahatlarsın bitanem inşallah ösletme kendini :1no2:
Balım bu ay halay çektirecek inanıyorum opuyorumnanaktan

Ooooo süper olur:teytey::teytey:
Okular bittince rahatlarsın bitanem inşallah ösletme kendini :1no2:
Balım bu ay halay çektirecek inanıyorum opuyorumnanaktan

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::teytey:İnşallah kızlarr ama drun dediği günler fos olduu umutsuz vaka bakalım halayy çekebılıcezmı:roflol::roflol::roflol::roflol:

Balım fos geçmediği günleri de görüyoruz bir kere de böyle deneyelim opuyorumnanaktan

KIZLAR BİŞEY SORCAM Bİ HATIRLATMA YAPAYIM ÖNCE ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM BEN.SABAH 36 SAAT DOLDU İLŞKİ DEMİŞTİ DOKTOR.YANLIZCA GECE SAAT 12-1 GİBİ KASIKLARIMDA Bİ AĞRI OLDU ONUN DIŞINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE AKINTIM FALAN OLMADI.YANİ SANKİ YUMURTAM ÇATLAMAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM BUNU KAFAMDA KURUYOR MUYUM BİLMİYORUM AMA PSİKOLOJİK Mİ BİLMİYORUM AMA GERÇEKTEN HİÇ AKINTIM YOK NORMAL ZAMANDA BİLE SÜREKLİ AKINTIM OLURDU BENİM SANKİ KURULUK VAR.OFFFF VARYA İYİCE KASILDIM KIZLAR YA VALLA...SİZ İĞNEYİ VURULDUKTAN SONRA YUMURTANIN ÇATLADIĞINI HİSSETMİŞMİYDİNİZ ACABA?KORKUYORUM KİST OLUŞUR MU DİYE?LÜTFEN ÇOK ACİL CVP BEKLİYORUM.mafoldumben

Canım benim bu ay 3 yumoş oldu ve 3 ayrı günlerde benden o uzayan akıntı geldii.Ama bazı aylardaa gelmiyorduu benden ve kist olmuyordu merak etme bencee .çatlarrrrrr :asigim::asigim::asigim:

bende bu ay çatlatma iğnesi oldum ve aynısını yaşadım herhalde akıntı durumu bazen değişiyo çünkü çatlatma iğnesi benim bildiğim çatlatır heralde kiste dönüşmezvereliniortak

İşte o an ..Kasıkların ağrıdıysa yumurtan çatlamıştır oviterelle olupta çatlamayan yumurta görmedim...Ben hiç akıntıyla tesbit edemedim ve yumurtan çatladığını hissetseydik herzaman dr.lara neden gitme gereksinimi duyalım kaydirigubbakcemile

bende bu ay çatlatma iğnesi oldum ve aynısını yaşadım herhalde akıntı durumu bazen değişiyo çünkü çatlatma iğnesi benim bildiğim çatlatır heralde kiste dönüşmezvereliniortak

NAber kaftanım nasıl gidiyor varmı değişiklik alkisalkisalkis

NAber kaftanım nasıl gidiyor varmı değişiklik alkisalkisalkis

yok valla bütün belirtiler kayboluyo mu ne kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 benim daha adetime var 9 haziran ama gecikiri biliyorum klomen dolyısıyla o yüzden 13üne kadar test mest almıcam parama yazıkzemuszemus

tek kaldım yaaaaaaaaa bi dizi yüzünden herkes gitti benim de eşim geç gelcek başka topiklere açılırım ben de:enbuyukkk:mirmirmirmir

canım ya çok sağol hayıtım ne bileyim işte normalde ben akıntımdan anlıyorum bunun tespitini yapabiliyorum canım da ondan söyledim.

kaftanım geldim sen yoksun şimdide ...

ceylanım kaç yıllık evlisin ben incili kaftan annemlerdeyim ve kaftanlı nickimin şifresini hatırlayamadığım için bu adresten girdim benim göğüsler filan acımaya başladı adetim yaklaşıyo hiç umudum yok 2 senedir alıştım tek çizgiye eğer hamileysem şaşırcam biraz:sm_cool:

2 Yıllık evliyim 1 senedir mis kokulum için uğraşıyorum..İncili kaftanım İnşallah hamilesindir senin bekleyişin benden uzun ben 1 senede ara verme kararı aldım 2-3 ay kendimi dinleyeceğim kardeşim geliyor Ay sonunda da diğeri gelir biraz düşüncelerden uzaklaşırım zemuszemus

ceylan ben çocuk hasreti çekmiyorum ordan avantajım var ama benimde eşim çok seviyo çocukları ve kayınvalidemin hiç torunu yok onlar için istiyorum ben de onların mutlu olmasını istiyorum yoksa geceleri kalkıp çocuk bakmak bana göre değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben de eğer bu aralar sonuç alamazsam biraz ara vercem kafam dağılsın

SLM ARKADAŞLAR yoktum bi kaç gündür belki bu arada birileri hamiş haberi yazmıştır dedim ama yokmuş malesef benim bugün iğnede 11. gün ay şeyimin üstüne bile oturamıyom yumurtalıklarım büyümüş sanki içimde arada karamplar giriyo rahmime şeyime bu ay bal gibi benim de drun dediği günler fos geçti boşuna ilaçların yan etkisini çekiyom işte böyle geçen aydaki aynı şeyleri yaşıyom yani umut vadeden farklı bişey bile yok neyse artık hayırlısı diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…