Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

ben iğne olduğumdan beri kabızlık çekiyorum yaaa. bence sitres yaptığından olabilir ilişkideki acıma. birde sonuçta bazen görev gibi görülebildiği için hazırlanmadan birleşme olabiliyo o da canını yakabilir. bide kasıklarda ağrı ve sızılar da iğnenin etkisi canım. sitres yapmamaya çalış bence. olucaksa olur zaten sıkma canını. isteksiz oluyorsan da yapma yani. bu bir ev ödevi değil ki. öle yaparsan zaten tutturamazsın.:1hug:

canım çok sağol ama gerçekten canım çok acıyor kaç gündür birde dediğim gibi şişlikler var ALLAH senden razı olsuna.s.

Sresten olabılır sakın olmanız gerekir

Sresten olabılır sakın olmanız gerekir

ceylanım çok sağol ama ben yumurtlama iğnesi kullandıktan sonra yumurtalarım büyümeye başlayınca canım yanmaya başladı ve afedersin oramda şişmelerde var çok korkuyorum fisfisfisyaaa kadın olmak çok zor kociş olmak ne kolayy...

benim de 8 günüm kaldı inşallah hiçbirimiz hayal kırıklığına uğramayız kızlar:lepi:

benim de 8 günüm kaldı inşallah hiçbirimiz hayal kırıklığına uğramayız kızlar:lepi:

canım benim yumurtlama iğnesi zaten daha çok strese sokuyor o yüzden çok zor yaşadıklarımız :1hug:

inşallah hamilesindir ama okadar takma çünkü çatlatma iğnesi baş dönmesi yapıyor

KIZLAR GÜNAYDIN.BEN KLOMEN KULLANDIM VE DÜN YANİ 11.GÜN DOKTORA GİTTİM KONTROLE ÜÇ YUMURTAM VARDI AMA YANLIZCA BİR TANESİ GEREKLİ OLGUNLUĞA ULAŞMIŞ 22mm çatlatma iğnesi vurdu ve 36 saat SONRADA İLİŞKİ DEDİ.YA BU HER KADINDA BÖYLE Mİ ACABA YANİ SADECE BİR TANESİNİN GEREKLİ OLGUNLUĞA ULAŞMASI NORMAL Mİ?BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLUCAM senağlama

bende geçen ay vurunmuştum tek yumurta bile yeterli demişti doktorum bunu kafana takma normal yani fazla düşünmemeye çalış canım

bende geçen ay vurunmuştum tek yumurta bile yeterli demişti doktorum bunu kafana takma normal yani fazla düşünmemeye çalış canım

çok sağol canım ya.annelerimiz nasıl hamile kalıyormuş hayret edilcek bişey vallacadıarzu

senin durumun nedir

ceylanımmm nasılsın tatlım özledim seni ve balııı kaç gündür giremiyodum ben moraller iyi dimiiii

ceylanım stajerim başladı oyüzden işi öğretmeye çalıştığım için giremiyorum birde bu ay iyicene gebeliği salladım ama sizleride özlüyorum opuyorumnanaktan

BAlımın dişi nasıl oldu acaba yafrum çok ızdırap çekiyordu..senağlama

NıNıK hakkımızda hayırlısı kafana takmadan zevkine yaşa yoksa olmuyor 1 senedir uğraşıyorum 5-6 ay tedavi gördüm çok yıprasndım 1-2 ay ara verme kararı verdim..

NİNİK hakkımızda hayırlısı kafana takmadan zevkine yaşa yoksa olmuyor 1 senedir uğraşıyorum 5-6 ay tedavi gördüm çok yıprasndım 1-2 ay ara verme kararı verdim..

canım ya ben daha ikinci ayda yıprandım.valla ama hani eğer aşılama falan derse bende istemicem doğrusu kendi haline bırakmak istiyorım böyle şartlandırmayla olmuyor ki canım.

BAlımın dişi nasıl oldu acaba yafrum çok ızdırap çekiyordu..senağlama
:1hug:kaydirigubbakcemile5
ceylanımmm nasılsın tatlım özledim seni ve balııı kaç gündür giremiyodum ben moraller iyi dimiiii

Ceylanımm hoşgeldinnn özletme kendinii:asigim:Öğretmenimizzopuyorumnanaktan
Canım :)anlttım sana dişle mücade ediyorum.Bu ay zaten 3 yumoşta çöpe gitti kesin.Ama eğerr hamile kalırsam bu ayy resmen mucizee olurrr...O zaman gerçekten burda anlatıcam gerçekten düşünmediğim ayda olduu diyekaydirigubbakcemile3Ama o mucizeler malesef beni bulmaz:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…