Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

martta görmeyeceksin işte..

martta da bebişi görecen canımmmmmmmmm

bi adet olll bi adet olll varya balllllll

bende peşinden geliyorum ya adet olurum hehehe

belki hamiş olursan peşinden bende hamiş olurum pehhhhhh

:jeyyar::jeyyar:İnşallahh söylediğinizz gibi görmem kırmızıları kızlarr :1rolleyes:
:CüvCüv:Hepimiz böyle olucazzz
Kırmızılarr bizi yakalayamazzzlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

canım ceylanlar diyorsa bildikleri vardır Balsuratım inşallahhh

kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum bu iğne ne tedavisinde kullanılıyor. ben 1.5 yıllık evliyim bebek isteyeli nerdeyse 4 ay olcak. geçen ay regl olmayınca çok heveslenmiştim. ama yumurtam çatlamadığı için yumurta kiste dönüştü diye farlutal ve ardından jasmine kullandım. benle alakalı bişey mi bu klomen ve iğne. kısaca özetleyebilir mi biri?mirmirmirmir

canım Yumurta takibi yaptırıp yumurtları 14.günde çatlaması için bu iğneler yapılır İnşallah daha fazla beklemezsin kaydirigubbakcemile Klomen ise yumurta büyümesi için kullanılıyor senin yumurtan çatlamıyorsa bence biran önce yumurtalık takibine başlamalısın erken önlem.....

Son düzenleme:
bu ay takip yapmadı dr hsg çektirelim sonra bakacağız dedi bana cuma yada c.tsi yapalım diyoruz ama ben korkuyorummmmm

Kızlarr bugun dr geldim 3 yumoş olmuş dua edinn çok feci korkuyorum ..cuma günü aşılama olucammm ve spekulumdan korkuyorum :1ninca::1ninca:

Kızlarr bugun dr geldim 3 yumoş olmuş dua edinn çok feci korkuyorum ..cuma günü aşılama olucammm ve spekulumdan korkuyorum :1ninca::1ninca:

ooooooooo Canım Allah yardımcın olsun inşallah ilk aşılamada tutar meleğin 3 yumoşun var maşallah Bu arada bende cuma günü gideceğim bakalım kaçtane yumurtam oluşmuş yerimseniben

ooooooooo Canım Allah yardımcın olsun inşallah ilk aşılamada tutar meleğin 3 yumoşun var maşallah Bu arada bende cuma günü gideceğim bakalım kaçtane yumurtam oluşmuş yerimseniben

İnşallah canım sağolasınn..Bakalım senin yumoşlar kaç tane olmuşş güzel gelişmilerdir inşallahh güzel haberlerini alırız seninde:Saruboceq:

masallah senın yumoslara ıyıce buyuyupte dollenırler ınsallah bakarsın bırden fazla tutar ha ne dersın kor ıstedı bır goz allah verdı ıkı goz hesabı ayy ne guzel olur kaydirigubbakcemile3
benımde sıradakı tedavı asılama bakalım hepımızın hakkında hayırlısı olsun
canım sen klomen mı kullandın ıgne mı yumurtlama ıcın?

İnşallah canım sağolasınn..Bakalım senin yumoşlar kaç tane olmuşş güzel gelişmilerdir inşallahh güzel haberlerini alırız seninde:Saruboceq:

Canım benim inşallah bilmiyorum ki kaç tane yumoşum olduğunu günler yaklaştıkça sabırsızlanıyorum :uhm:
Cuma günü güzel haberlerini bekleriz

canım arkadas acıklamıs sorunu ama anlamadıgım sey sen dr.a soyledın mı bebek ıstedıgını
farlutal adet sokturucu ama jasmın dogum kontrol hapı degıl mı ben yanlıs mı hatırlıyorum acaba CADIARZU

Canım benim yasmin doğum kontrol hapı ama kistlerin yok edilmesi için şart kuzumm..
a.s.

ben ıstanbul kartaldanım ve polıkıstık overlıyım
bana onerecegınız bır dr varmı bnm gıbı olupta hamıle kalan varsa drunu solerse cok sevınırım .....sımdıden tesekuurler.......:ecrin_bebek:

arkadaşlar çatlatma iğnesi oldum 17.günüm.. evde testte ikinci çizgi belirsiz çıktı kanda negatif... ki adetlerim çok düzenlidr. sizler kaçıncı gün adet oldunuz acaba..

arkadaşlar çatlatma iğnesi oldum 17.günüm.. evde testte ikinci çizgi belirsiz çıktı kanda negatif... ki adetlerim çok düzenlidr. sizler kaçıncı gün adet oldunuz acaba..

canım 15.gün adet oldum birkaçgün bekle idrar testini tekrarla çünkü çatlatma iğnesi hormon değerlerini yükseltebiliyor:1hug:

ceylan kanda negatif çıktı bugün 17.gün olacak.dr bir hafta daha olmazsa tekrarlayacak testi..durum nedir sizce..

İnşallah canım iğne ne oldunmu hepimiz aynı iğne mi oluyoruz bana saat vermemişti doktorum :uhm:
ceylan kanda negatif çıktı bugün 17.gün olacak.dr bir hafta daha olmazsa tekrarlayacak testi..durum nedir sizce..

Canım bekle belki geç döllenmeden şüpheleniyordur :asigim:

bende ayın 21 inde iğne vuruldum.,
yarın adet günüm.
sabah olurum genelde.
sabah kalkçam adetli olucam diye stres yaptım.
uyuyamıyorum.
offffff.....................

ben de yarın 2.ye klomen içmeye başlıyorum muhtemelen dr iğne önerecek..fakat iğneyle ilgili hiç birşey bilmiyorum..nereden yapılıyor..ben göbekten diye duydum doğru mu?bir de benim ağrı eşiğim normalden biraz farklı,yani canım çok tatlı ve korkuyorum haliyle..kan verirken iğne olurken falan bayılıyorum korkudan genelde bu iğne can acıtıyor mu? lütfen aydınlatın beni iğne olanlar çok merak ediyorum çok..

burçincim eğer yaptıracağın iğne pregnly se kalçadan yapılıyo ve pek bi acı hissetmiyosun ilacıda öle pek yakmıyo sanki böle soğukluk hissediyosun güzelim hiç korkma bitanem bende çok korkarım normalde ama bebişlerimiz için yaptırıyoruz napalım onlar için herşeye değer dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…