Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Günaydın En şirin Geleceğin Engüzel anne adayları ..
Şubatın son cuması umarım bu hayırlı günde bol bol hamile haberiyle seviniriz :hooray:

kızlar benim bu ayda olmadı 2. ayımdı klomende bu gidişle de olacağıda yok zaten her ay hüsran öle böle derken 7.ayda boşa gitti

benden geçti inşallah sizler Hamilesinizdir

Ceylancım ikimizde ceylan ikimizinde 7.ay bitti başaracağız martta beraberce inan :hooray:

kızlar hsden kurtuldum iyiyim canlarım tüplerimde temiz çıktı

kızlar benim bu ay olmadı cuma adetimin 3. günü idi dr a gittim regl bittikten sonra hsg istedi,
çok korkuyorum ya ceylanım nasıl ağrı oluyormu tatlım ya, dr çekilecek yerde alet digitalse ağrın olmaz dedi. hormon testleri felanda yapılacak baya masraflı olacak, eşimden de tekrar test istediler sonuç pekde iç açıcı çıkmadı solda varikosel varmış onunda yarın hormon testleri yapılacak, sonrasında ameliyat sanırım,...

kızlar hsden kurtuldum iyiyim canlarım tüplerimde temiz çıktı

Ceylanım canım hadi geçmişş olsunn.Gözünaydınn ne güzell kanallar açıkk çıktı.Üzerinden koca bir yük kalkmıştır :)bende öyle ıolmustum.Hatta çektirdiğime hala inanamıyorum flimi görünce anca:roflol::roflol:

bende öyleyim Balsuratım sen nezaman çektirmiştin şansımız yüksek oluyormuş doğru mu acaba hsg illetindende kurtulmuş oldum

bende öyleyim Balsuratım sen nezaman çektirmiştin şansımız yüksek oluyormuş doğru mu acaba hsg illetindende kurtulmuş oldum

Bende ocak ayında çektirdim canım.Evet gebe kalmak için şansı yükseltiyormuş.Hatta bir kaç arkadaşım flimden sonra hamiş kalmıştı..Az daha bekleyelim gelecek bu yaramazlargamyoncuiremsu

geçmiş olsun ceylancım çok sevindim kurtulduğuna canımmm ve temiz çıktığına

bugün itibariyle kırmızı kartı bende gördüm canım :) ama ne yalan söylim ilk defa adet olduguma sevindim..bu belirsizlik yiyip bitiriyodu beni..hayırlısı diyelim.incir kürüne başlıcam bugun.sana da geçmiş olsun ceylan..hsg nin temiz çıkmasına sevindim.eski doktorum bana da demişti..hsg den sonra hamile kalma olasılığın artıyomuş.hayırlısı olur inşallah bu ay hamile haberlerini alırız..

gunaydın kader arkadaslarım.umutlar marta kaldı..sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakıcaz artık.morallerimizi de yüksek tutucaz ki bebişlerimiz bi an önce gelsin.yarın doktora gidicem bende..sanırım klomene devam dicek.bakalım martta kimlerin güzel haberlerini alıcaz.

Canım benim ..Martta gümbür gümbür geleceğiz inanıyorum hsg erteleme biranönce ol kurtul kaydirigubbakcemile
Balsuratım bir arkadaş hsgden sonra 1 ay adet görüp hamile kaldı inanıyorum bu ay hamilesin

Canım benim ..Martta gümbür gümbür geleceğiz inanıyorum hsg erteleme biranönce ol kurtul kaydirigubbakcemile
Balsuratım bir arkadaş hsgden sonra 1 ay adet görüp hamile kaldı inanıyorum bu ay hamilesin

Canım ben :) hsgden sonra 2 adet gördüm ama :)ocak-şubat hehe:roflol:

slm kızlar benım ıgneden sonrakı 14.gunum bu ay gebelık olmazsa rahım fılmı cekılecek demıstım ya
adet bıtınce cekılıyormus eee adetın 5.gunude klomen baslıyoz ya nasıl oluyor ılaca ara verılıyormu acaba cektıren arkadaslar sız nasıl yaptınız yazarmısınız

kırmızıları goren arkadaslar moral bozmak yok oldu mu calısmalar son hızla devam edecek ve amacımıza ulasacaz allah ın ıznıyle

merhaba hayatım
Alah inşallah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.rahim filmi çektiler bana ben o sırada iğne vurduruyordum bana ara verdirmediler.sadece rahim filminden 3 sonra ilişki günlerini söylediler.ama benim film çekilirken çok kanamam oldu.filme giderken yanında birini götürmeni tavsiye ederim

Canım bende klomen kullanırken ilk ayımda rahim flimi çekilmiştim.Hiçbirşey olmazz ilacına devam ediyorsunn adet bitimi flim çekiliyor.Sonrasında da yumoş takibine çağrıyor doktor :)kaydirigubbakcemile5

bende klomene kullanılırken rshim filmi çekildim zararı yok..

arkadaslar cevaplarınız ıcın tesekkur ederım
bugun dr.umla gorustum adet bıttıkten 2 gun sonra gel dedı ve bu ay klomen kullanmıcakmısım
bu ay bos gecıcek anlasılan asılamaya odaklamıstım kendımı neyse bu kadar bekledık 1 ay daha beklerız artık ıgneden sonrakı 15.gunum ama cok rahatım buyuk ıhtımal adet gelır dıye beklıyorum
cunku hıcbır belırtı yok

Canım ben :) hsgden sonra 2 adet gördüm ama :)ocak-şubat hehe:roflol:

martta da bebişi görecen canımmmmmmmmm

bi adet olll bi adet olll varya balllllll

bende peşinden geliyorum ya adet olurum hehehe

belki hamiş olursan peşinden bende hamiş olurum pehhhhhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…