Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Benim dr .neden saat vermedi tüüüüüüüüü bugün dr.a gideceğim bende saat istiyim

Kızlarrr yumoşlarımı gördüm 3 tanecik olmuşlar bir tatlılarda koca koca maşallah 18 19 20 mm
Dr.um bu ay daha şanslı olduğumu dedi hemen çatlatma iğnesi oldum..Hadi hayırlısı ben yine elimden geleni yapıyım gerisi Rabbimin sağlıklı melek vermesine kalsın:asigim:

ceylancım hadi bakalım hayırlı olsun yumoşların inşallah bu ay kavuşursun meleğine bende yarın gidiyorum bakalım benim ne alemde yumoşlarım

Kızlarrr yumoşlarımı gördüm 3 tanecik olmuşlar bir tatlılarda koca koca maşallah 18 19 20 mm
Dr.um bu ay daha şanslı olduğumu dedi hemen çatlatma iğnesi oldum..Hadi hayırlısı ben yine elimden geleni yapıyım gerisi Rabbimin sağlıklı melek vermesine kalsın:asigim:

canım hadı bakalım hayırlısı olsun ılac mı kullanmıstın ıgne mı? ılacsa gunde kac defa
benım ılacla 1 tane oluyor da gunde 2 tane ıcıyorum ben

burçincim eğer yaptıracağın iğne pregnly se kalçadan yapılıyo ve pek bi acı hissetmiyosun ilacıda öle pek yakmıyo sanki böle soğukluk hissediyosun güzelim hiç korkma bitanem bende çok korkarım normalde ama bebişlerimiz için yaptırıyoruz napalım onlar için herşeye değer dimi

ceylancım çok sğol biraz rahatladım..bakalım neler bekliyor bizi?allah herşeyin hayırlısını göstersin hepimize..

ceylancım hadi bakalım hayırlı olsun yumoşların inşallah bu ay kavuşursun meleğine bende yarın gidiyorum bakalım benim ne alemde yumoşlarım

Canım benim haberlerini bekliyorum daha girmemişsin dr.ne dedi?
canım hadı bakalım hayırlısı olsun ılac mı kullanmıstın ıgne mı? ılacsa gunde kac defa
benım ılacla 1 tane oluyor da gunde 2 tane ıcıyorum ben

Canım iğnede kullandım hapta klomeni adetliyken başlayıp sabah akşam 1 er tane 5 gün içtim dünde oviterela iğnemi oldum çatlatması için
Hadi hayırlısı Mart kedilerine yetişirsiniz İnşaallah..
Benim yumoş tekti, garip kaldı :)

Kimi dr.lar tek yumurta şansı yüksek kimileri de düşük oluyor yinede üzülme hiç yumoşu olmayanlar var inş. tutar

kızlar benım kırmızılar geldı malesef senağlama
adet bıtımınde fılm cekılecek bıraz tırsıyorum acıkcası :bbo:
bugun ıgneden sonrakı 19.gunum gec degıl mı sızce fisfisfis

kızlar benım kırmızılar geldı malesef senağlama
adet bıtımınde fılm cekılecek bıraz tırsıyorum acıkcası :bbo:
bugun ıgneden sonrakı 19.gunum gec degıl mı sızce fisfisfis

Canım benim hiç korkma muayenede olduğu gibi sinek ısırığı gibi oluyor anlık hissediyorsun :eek:
Çatlatma iğnesi 14.günde olduysan hemen çatlatmayabiliyor :asigim:

canım Yumurta takibi yaptırıp yumurtları 14.günde çatlaması için bu iğneler yapılır İnşallah daha fazla beklemezsin kaydirigubbakcemile Klomen ise yumurta büyümesi için kullanılıyor senin yumurtan çatlamıyorsa bence biran önce yumurtalık takibine başlamalısın erken önlem.....

canım bilgin için teşekkürler. pazartesi günü inşallah doktora gidicem. randevu mu aldım bile. umarım korkutucu bişey yoktur. yumurta olunca kısırlık olmuyordur değil mi sadece çatlaması için bir iğne lazım o kadar. bu işten anladığım bu. darısı tüm isteyenlerin başına.. aminnn:Saruboceq:

ilk defa bu ay klomen kullandım.çatlatma ignesi oldum.
şunu sormak istiyorum.
adetim 1 gün geçince 1 2 damla bulanık bi renk geldi.
sonra yok bişey.
hafif pembe akıntım var.
bu normal mi sizce.
yani adet mi bu?

kızlar kandiliniz kutlu olsun allahım bu güzel günde ettiğimiz dualarını kabul etsin bizlere hayılı evlatlar nasip eylesin inşallahh

ceylancım dün 9.günümdü sağda 11 mm solda 9mm yumoş var ama soldaki büyümez dedi anlamadım neden büyümüyomuş canım sıkıldı birz 9. güne göre boyutu iyi dimi

kızlar kandiliniz kutlu olsun allahım bu güzel günde ettiğimiz dualarını kabul etsin bizlere hayılı evlatlar nasip eylesin inşallahh
Amin canım Hayırlı Kandiller..
ceylancım dün 9.günümdü sağda 11 mm solda 9mm yumoş var ama soldaki büyümez dedi anlamadım neden büyümüyomuş canım sıkıldı birz 9. güne göre boyutu iyi dimi
Canım çok iyi hiç moralini bozma süper ilerliyor ..Dr.lar çoğu öyle tüccar misali onlar..

ilk defa bu ay klomen kullandım.çatlatma ignesi oldum.
şunu sormak istiyorum.
adetim 1 gün geçince 1 2 damla bulanık bi renk geldi.
sonra yok bişey.
hafif pembe akıntım var.
bu normal mi sizce.
yani adet mi bu?

Hadi hayırlısı ..Üstüne görme olabilir :asigim:

slm kızlar topiğinizi yeni gördüm bende şubatta tedaviye başladım klomen içtim günde iki kez sonra menagon ve sonra pregnyli de aldık şimdi çarşamba günü test yaptırcaz gerçi benim problemim farklı ama yinede çatlama iğnesi yazınca bende gireyim dedim hayılı haberi alırız inşallah bu ay

slm kızlar topiğinizi yeni gördüm bende şubatta tedaviye başladım klomen içtim günde iki kez sonra menagon ve sonra pregnyli de aldık şimdi çarşamba günü test yaptırcaz gerçi benim problemim farklı ama yinede çatlama iğnesi yazınca bende gireyim dedim hayılı haberi alırız inşallah bu ay

cANIM HAYIRLISI İNŞALLAH GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ..PROBLEMİN FARKLI DERKEN :1hug:

Canım benim hiç korkma muayenede olduğu gibi sinek ısırığı gibi oluyor anlık hissediyorsun :eek:
Çatlatma iğnesi 14.günde olduysan hemen çatlatmayabiliyor :asigim:

canım ben ıgneyı 16.gun yaptırdım benım yumoslar gec gelısıyormus tembeller nolucak

gecen ay benımde 2 taneydı yumurta bır sagda bır solda 2 gun sonra gıttıgımde soldakı kalmıs ve buyumustu dr. yumurtanın hangısı daha kalıtelı ıse o buyur dıgerı kaybolabılır demıstı

bence yumurtalarının buyuklugu gunune gore cok ıyı
ben 12.gunde gıdıyorum 13mm 14.gun 17 falan oluyor

karamelek ceylan saolun kızlar çarşamba tekrar gidicem doktora ama soldakini hiç büyümez diye düşünmüyorum pozitif düşünmeye çalışıyorum inşallah o da büyür beyinle yakından alakalı çünkü büyümeleri

ceylancım kuru incir ye büyütüyormuş bu arada buaydan ümitli değil cuma bildiğiniz üzere çatlatma iğnesi oldum fakat haftasonunu güzel değerlendiremedik

evet ceylancım bende duydum kuru incir büyütüyomuş yiyorum bende bakalım ne olacak

ya değerlendiremediniz demek ceylancım ya inşallah tutmuştur ama

ceylancım bende kan pıhtılaşması var o yüzden hamiş kalıyorum iğne ve ilaçla ama kaybediyorum bebeklerimi hergün iğne vurulmam lazım heparin iğnesi

X